Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 04/11/2022)

Reisijad võivad arvata, et loetelu asjadest, mida on keelatud rongi kaasa võtta, kehtib kõigi raudtee-ettevõtete kohta kogu maailmas. Kuid, see pole nii, ja mõned esemed on ühes riigis lubatud rongiga kaasa võtta, teises aga keelatud. sellest hoolimata, see aitaks, kui te ei muretseks oma pagasi liiga palju pakkimise pärast, pidage meeles, et saate koti panna pea kohal olevasse riiulisse, istmete vahel, või selleks ettenähtud kohas sissepääsu kõrval.

Euroopa rongid on ühed maailma parimad, pardal on võimalused, mis pakuvad fantastilist reisikogemust. Rongiga sõitmine on mõnikord parem kui lendamine, kuna see võib säästa aega ja raha. Kuid, nagu lennujaamad, seal on loetelu esemetest, mida on keelatud rongidesse tuua.

 

Palun, vaadake täielikku nimekirja asjadest, mida reisijad rongidesse ei lubata:

  • Igat tüüpi relvad: pistodad, noad, lõhkeained, ja litsentseerimata tulirelvad.
  • Alkohol
  • Gaasikanistrid ja muud kergestisüttivad ained.
  • Lendavad esemed (nagu heeliumi õhupallid) või pikki esemeid juhtmekontakti kartuses, elektripuudus, ja elektrilöögi oht.
  • Radioaktiivsed ained.
  • Pagasiruumid ja pagas ületavad 100 cm.

See lühike üksuste loend sarnaneb lennujaamade loendiga. Kuigi nimekiri on sama, rongiga reisimine, mitte lendamine, säästab oluliselt aega, kuna rongijaamas pole vaja turvakontrolli läbida. enamgi veel, ei ole vaja end sisse registreerida ega rongijaama saabuda 3 tundi enne väljumisaega. Need tegurid muudavad Euroopa reisikogemust tohutult. Alumine rida, rongiga Euroopas reisides on üks tähelepanuväärsemaid viise mandri ja maastiku uurimiseks.

Brüssel Amsterdam rongid

London Amsterdami rongid

Berlin Amsterdami rongid

Paris Amsterdam rongid

 

What Items Are Not Allowed to board with On a Train

 

KKK: Milliseid esemeid ei ole rongidesse lubatud

Kas suitsetamine on rongides lubatud?

Raudtee-ettevõtted’ prioriteet on reisijad’ turvalisust ning pakkuda parimat reisikogemust. Sellel viisil, Rongides on suitsetamine keelatud, et kõik reisijad saaksid nautida suitsuvaba reisi. Suitsetajad peavad seda reeglit arvestama kaugele reisides ja ees ootab pikk rongireis.

Võimalik lahendus sellele probleemile on mitme linna rongireisi planeerimine. Näiteks, reis paariks päevaks on ideaalne, kui teil on piisavalt aega. Veel üks oluline asi, mida tuleb tähele panna, on see, et suitsetamine on lubatud ainult selleks ettenähtud kohtades raudteejaamades, või platvormid, nagu Šveitsi raudteejaamades.

Brüssel Utrechti rongid

Antwerp Utrechti rongid

Berlin Utrechti rongid

Paris Utrechti rongid

 

Kas sõidukid on rongides lubatud?

Mootorsõidukid on rongides keelatud. Reisijad võivad käsipagasina kaasa võtta kokkupandavad jalgrattad ja tõukerattad. Niikaua kui suudad kotid ära laduda, kerged transpordivahendid on rongides lubatud ilma lisatasuta.

Lisaks, reisijad saavad rongidesse kaasa võtta spordivarustust, nagu suusavarustus. seega, saate reisida otse lennujaamast ilma rongi vahetamata ja nautida fantastilist suusapuhkust. Lisaks, esemete jaoks, mis ei käi kokku, nagu surfilauad, kõige parem on konsulteerida otse raudtee-ettevõttega.

Amsterdam London rongid

Paris London rongid

Berliin Londonisse rongid

Brüssel Londoni rongid

 

 

Kas lemmikloomad on rongidesse lubatud??

Et häirimine oleks minimaalne, reisijad võivad teatud piirangute alusel reisida oma lemmikloomadega. Koduloomad nagu koerad, kassid, ja tuhkrud on rongidesse lubatud. Reisijad võivad oma lemmiklooma rongidesse tuua lisatasu eest piletit ostmata, välja arvatud juhul, kui lemmikloomad’ kaal ületab 10 kg. Sel juhul, reisijad peaksid ostma rongipileti ja kaasa võtma lemmiklooma käsipagasina. enamgi veel, koerad on rongidesse lubatud, kui nad on rihma otsas ja saavad istuda reisija süles. Näiteks, Austria föderaalraudtee OBB-l, saate oma koera tasuta kaasa võtta.

Kuid, reisijad saavad itaalia keeles reisida suurte koertega Punane nool, Hõbedane nool, ja Frecciabiana rongid lisatasu eest, ainult esimeses ja teises klassis, kuid mitte tegevjuhtkonnas. enamgi veel, rahvusvahelistel liinidel Prantsusmaal, koerad on rongidesse lubatud. Kuid, reisija peab ostma neile rongipileti. seega, maiuse pakkimine on üks olulisi näpunäiteid lemmikloomadega rongides reisimine.

Salzburg Viini rongid

Müncheni Viini rongid

Graz Viini rongid

Praha Viini rongid

 

Traveling With Pets on Trains is allowed in many cases

 

Kas rongidel on pagasipiirangud??

Parim asi rongiga reisimise juures on pagasipiirangute puudumine. Vastupidiselt lendudele ja lennujaamadele, rongides pole pagasikontrolli. Niisiis, võite kaasa võtta kuni neli kotti, kui paned pagasi korralikult hoiule, et tagada kõigi reisijate ohutus. Kuid, et nautida oma puhkust Euroopas maksimaalselt, pane käsipagas ette targalt, et saaksite oma reisi nautida.

Frankfurt Berliini rongid

Leipzig Berliini rongid

Hannover Berliini rongid

Hamburg Berliini rongid

 

Suurepärane rongireis algab parimate rongipiletite leidmisega kõige imelisemal ja mugavamal rongiliinil. Meie kl Salvesta rong aitame teil hea meelega valmistuda rongireisiks ja leida parimad rongipiletid parimate hindadega.

 

 

Kas soovite manustada oma saidile meie ajaveebipostituse "Millised esemed ei ole rongides lubatud"? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin:

https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fitems-not-allowed-on-trains%2F – (Kerige natuke näha Manustuskood)