Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 24/05/2021)

Kõigi lemmikfilmist Euroopa “künkad elavad muusika heliga”. Tõepoolest järgmine 12 mäed panevad sind laulma ja südame tantsima. Alates kuulsatest Alpidest ja Püreneedest kuni peidetud kalliskivid Tšehhi Vabariigist, liitu meiega matkale 12 kõige maalilisemad mäed Euroopas.

 

1. Matterhorni mägi Šveitsis

Gornergatist Rothorni mäetippudeni, Matterhorni saab imetleda kõikjalt Zermattist. Matterhorni lumine kork ja selle kolmnurkne kuju, luua uskumatult maalilisi mäevaateid.

Kevadel või talvel, kuulus Matterhorn on hämmastav puhkuse sihtkoht mägedes. Matterhorni leiate Šveitsi Alpidest ja saate valida üles ronimine 4,478 meetrit, matkamisele kõige populaarsemal marsruudil Zermattist läbi Hornli onni.

Matterhorni matk on üks maalilisemaid matku Euroopas, sügaval Šveitsi rohelistel heinamaadel. Niisiis, teil on rohkelt kohti imeilusate klõpsude tegemiseks ja looduse ilu imetlemisel hinge tõmbamiseks.

Baselist Interlakeni rongiga

Genfist Rongiga Zermatti

Berni Zermattisse rongiga

Luzern Zermattisse rongiga

 

Picturesque Mountains and lakes in Matterhorn Mountain Switzerland

 

2. Jungfrau Lauterbrunneni orus, Šveits

Kaunis Lauterbrunneni orus ja maa 72 kosed, leiate suurepärase Jungfrau mäeaheliku. Kell 4,158 meetrit, Jungfrau on Berni Alpide kõrgeim mägi.

uuesti, saate valida, kas ronida üles või nautida fantastilisi Jungfrau mäevaateid Euroopa kõrgeimalt mägirongilt. Ühelt poolt Mittelland kuni Vosgeseni, ja teie teisel pool asuv Aletschi liustik, täiesti hingemattev.

Lutsern Lauterbrunnenisse rongiga

Geneve Lauterbrunnenile rongiga

Luzernist Interlakeni rongiga

Zürichist Interlakeni rongiga

 

Hiking the Jungfrau mountain in Lauterbrunnen Valley Switzerland

 

3. Grossglockner Ida-Tiroolis, Austria

Kõrgeimat Grossglockneri mäge ümbritseb 266 väikesed tipud nn Austria katuseks. See mäeahelik loob Euroopas ühe hingematva vaate mägedele. Grossglockner seisab kõrgel 3,798 meetrit, ja Grossvenediger kell 3,666 meetrit, luues ühe maalilisema mäevaate Austrias.

Leiad need 2 hiiglased Hohe Taurenis rahvuspark. Siin saate minna mägirattaga sõitma, matkamine või kaljuronimine. Nii saate imetleda maalilisi vaateid mis tahes nurga alt.

Viinist Landeck Ischglisse rongiga

Münchenist Landeck Ischglisse rongiga

Salzburgi Landeck Ischglisse rongiga

Zürichist Landeck Ischglisse rongiga

 

Hiker in Grossglockner, East Tyrol, Austria

 

4. Euroopa maalilisemad mäed: Kõrge Dachstein aastal Austria

Austria kõrguselt teine ​​mägi on Hoher Dachstein, asub võluvas Halstatti linnas. Hoher Dachstein pakub talvel ja suvel kõige maalilisemaid vaateid mägedele ja järvedele. Suvel, imetlete rohelist ja õitsvat karstimäge. Talvel, mäe tipust suusatama minna.

Kuid, Hallstatti kõige maalilisemad mäevaated peavad olema 5 Hallstatti järve sõrmede punkt. Kui külastate aprillist septembrini, kandke sooja talvekihti, kuna sel aastaajal võib veel lund sadada ja külmuda. Sellesse hämmastavasse vaatepunkti jõuate köisraudteega, kui te ei soovi tasuvama ja põnevama kogemuse saamiseks matkata lõpuni.

Münchenist Hallstattisse rongiga

Innsbruck rongiga Hallstattisse

Passaust rongiga Hallstattisse

Rosenheimist Hallstattisse rongiga

5. Chamonix-Mont-Blanc, Prantsusmaa

Chamonix on Alpide kõrgeim mägi. lihtsalt 15 minuti kaugusel piirist, Chamonix on talvine imedemaa. siin, teid paisatakse Mont Blanci maalilistele vaadetele.

Saate teha Mont Blanci rongi, või imetlege maalilisi vaateid Chamonix 'linna kohvikutest ja restoranidest. Lisaks, võiks matkata Aiguille du Midi või Mer du Glace juurde. Mõlemad valitud tegevused, hingematvad mäevaated ühele kõige maalilisemale mäele Prantsusmaal saadavad teid kõikjal.

Lyonist Nizzasse rongiga

Pariisist Nizzasse rongiga

Cannes Pariisi Rongiga

Cannes'ist Lyoni rongiga

 

A Train in the snowy mountains of Chamonix-Mont-Blanc, France

6. Euroopa maalilisemad mäed: Püreneed

Suurepärased Püreneed pakuvad kõige ilusamaid vaateid mägedele. Prantsusmaal ulatub seitse mäge, Vogeesid, jura, Kesk-Massif, Armoricani massiiv, ja Korsika massiiv.

See mäeahelik on nii massiline, et peate matkama Atlandi ookeanilt Vahemerele. Lisaks sellele, et saate külastada lummavaid iidseid linnu, kuid teil on ka hindamatu võimalus imetleda veel ühte loodusime. See ime on muidugi Grande Cascade de Gavarnie või Gavarnie juga. Tilgaga 422 meetrit, see on kõrguselt teine ​​juga Euroopas.

seega, teie pildid on täiesti National Geographic täiuslikud.

 

The Most Picturesque Mountains of The Pyrenees, Europe

7. Euroopa maalilisemad mäed: Val Thorens Prantsusmaal

Kõrgel üleval 2300 meetrit Prantsuse Alpides, Val Thorensi lumised mäed on talveperioodil kõige maalilisemad mäed. Libistage nõlvad, võttes tulekahju ääres tassi kuuma kakaod, või köisraudteelt avanevaid vaateid nautides, vaatamisväärsused on üsna hingematvad.

Kuid, samal ajal kui enamik sõidab Val Thorensisse suusatama, see on igal teisel hooajal üsna hingemattev. Tarentaise org on täis võluvaid suvila maju, heinamaad, ja Isere jõgi, taustal Val Thorensi mäed, luua maalilisi maastikke, mida aastaringselt imetleda.

Amsterdamist Pariisi rongiga

Londonist Pariisi rongiga

Rotterdami Pariisi rongiga

Brüsselist Pariisi rongiga

 

Skiing in the Picturesque Mountains of Val Thorens In France, Europe

8. Dolomiidid Itaalias

Kui saate valida 7 vaatepunktid, koht on maastikus tõeliselt tähelepanuväärne. Dolomiitide mäed ulatuvad Lõuna-Itaalias, on üks kaunimaid looduskaitsealasid Euroopas. enamgi veel, see on üks populaarsemaid matkasihtkohti maailmas.

Bolzanost saab ühepäevareisil imetleda Dolomiite, või 20-kilomeetrisel ringrännakul. Tegevused, pikniku- ja pildilaigud, ja matkarajad, on lõputud. Kõige tipuks, vaated on täiesti hingematvad, oma reisi mis tahes punktis.

Kõigil eespool loetletud põhjustel, Dolomiidid on ideaalne sihtkoht puhkuseks Itaalia mägedes.

Milaanost Veneetsiasse rongiga

Firenze Veneziasse rongiga

Bolognast Veneetsiasse rongiga

Treviso Veneetsiasse rongiga

 

Bicycles going uphill in the The Dolomites In Italy

9. Euroopa maalilisemad mäed: Snowdoni mägi Walesis

Snowdoni mägi on nii ilus, et pole üllatav, et sellel on oma jalutuskäikude rakendus. Snowdon asub Walesis, ja pärast a 6-8 tundi matkata, saate imetleda Snowdonia imelisi vaateid, Anglesey, Pembrokeshire, ja Iirimaa.

Lisaks, kõrguselt 1085 meetrit, saate ka näha kõiki kauneid järvi. Näiteks, Cwellyni järv ja Mynydd Mawr pakuvad suurepäraseid vaateid Cwellyni järve lõpus.

 

Most Picturesque Mountains In Europe: Mount Snowdon In Wales

10. Adrspach-Teplice Tšehhi Vabariigis

Tšehhi Vabariik on enamasti tuntud kauni Praha poolest. Väga vähesed teavad imelisest Böömimaa ja kivikülast, Adrspach-Teplice. Adrspach asub Poola piiri lähedal ja väärib täiesti kohta seal Euroopa hämmastavad loodusimed.

Adrspach-Teplice on küla, mis on ehitatud kivimite keskele, püstitatud pikk, labürintidega, oranž oja, ja suusarajad. See põnev koht avastati alles aastal 1824. Sellest ajast peale on see olnud eriline sihtkoht reisijatele, kes soovivad erakordset.

siin, saate kõndida silmuse rada, gooti värava ja salakäikude kaudu. Pole midagi sellist, nagu imetleda seestpoolt imelisi kivimoodustisi ja jõuda sinise järveni. Kuna kõnnite nende hiiglaslike kivimite südames, seda on kõige parem külastada suvel, kui päevad on pikemad ja valgust on palju.

Nürnbergist Prahasse Rongiga

Münchenist Prahasse Rongiga

Berliinist Prahasse Rongiga

Viinist Prahasse Rongiga

 

 

11. Mullerthali piirkond Luksemburgis

Mõnedega kõige ilusamad vaatepunktid Euroopas, Luksemburgi Mullerthali mäed pakuvad maalilisi radu ja peidetud salapäraseid kohti. Metsadesse jalutades, mööda järvi ja allikaid, rohelised kivised mäed, avastate, et olete astunud laste muinasjuttu.

Mullerthali piirkonnas on ühed kõige erilisemad maastikud ja vaated Euroopas. lossid, koopad, sillad, ja kosed, on uhkeid vaateid kuhu iganes sa vaatad. seega, matkamine või jalgrattasõit, tehke kindlasti vähemalt paar päeva, imetleda maalilisi mäevaateid Mullerthalile.

Luksemburgist Colmarisse Rongiga

Luksemburgist Brüsselisse Rongiga

Antwerpenist Luksemburgi rongiga

Metzist Rongiga Luksemburgi

 

The Green Path of Mullerthal Region In Luxembourg

12. Euroopa maalilisemad mäed: Stanserhorn, Šveits

Lumised tipud, erkrohelised mäed, ja võluvad väikesed maamajad orus, Stanserhorni vaated on kõige armsamad. Suurepärane Stanserhorni mägi on lihtsalt 20 minuti kaugusel rongiga Lucernist ja teeb sisse suurepärase päevareisi uhke Šveits.

Siit saate köisraudteega sõita mäe tippu, kust avanevad imelised panoraamvaated Šveitsi Alpidele ja järvedele. Teine suurepärane võimalus Stanserhorni maaliliste mäevaadete imetlemiseks on valida a piknikukoht. Nii veedate päeva lõõgastudes ja hingates kaunites ja Alpides’ värske õhk.

Zürichist Luzerni rongiga

Berni Luzerni rongiga

Genfist Luzerni rongiga

Konstanzi Luzerni rongiga

 

Peak of Stanserhorn, Switzerland

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega teil oma puhkust planeerida 12 rongiga kõige maalilisemad mäed Euroopas.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “12 kõige maalilisemat mäge Euroopas”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fet%2Fmost-picturesque-mountains-europe%2FVisiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)