Lugemise aeg: 5 minutit
(Viimati uuendatud: 15/01/2022)

Euroopa loodus ja maastikud on inspireerinud muinasjutte. Suured maad on hämmastava kodu matkarajad mis toovad kaasa maailma kõige erakordsemad imed. Märkimisväärsed koopad Ungaris, türkiissinise veega Grand Canyon, jäälossid Austrias, ja püramiidikujuline mägi Itaalias, on 5 Euroopa parimatest loodusimeest.

Need looduse imed võtavad teie hinge ära, ja pakkuge hämmastavat maastikku parimaks puhkuseks Euroopas. Kas olete huvitatud matkadest või köisraudteega sõitmisest, need 5 imed on lihtsalt kohustuslikud külastused kõigil reis Euroopasse, vähemalt üks kord elus.

 

1. Euroopa parimad loodusime: Eisriesenwelt, Austria

Võimalik, et mäletate Salzburgi muusikast "The Sounds of Music" ja Von Trappi lapsi mägedele laulmas. Aga, Hochkogeli mägede all, peidab endas suurima koopa Euroopas. Eisriesnwelt jääkoobas on Austrias üks kõige intrigeerivamaid looduslikke imesid Euroopas. Ennekõike, selle 3000 ruutmeetri kõrgpunkt on jääpalee, Eispalast.

See loodusnähtus on suurim jääkoobas maailmas, ja see tekkis jää moodustumisel laava või lubjakivi all maa all.

Kuidas pääseda Eisriesnweltti jääkoopasse?

Huvitaval kombel asub see 40km pikkune koobas rongisõidu kaugusel Salzburgist, ja rongid väljuvad iga tunni tagant. Lisaks Werfenist, seal on 15 minutilise minibussiga koopasse. enamgi veel, enamik turiste Saksamaale, pole seda looduslikku imet avastanud, seega võiksite olla üks erilistest maadeavastajatest. Võid 4-tunnise matka üles teha või 3 tunnine rahulik ringreis köisraudteega.

Münchenist Salzburgi rongide hinnad

Viinist Salzburgi rongide hinnad

Grazist Salzburgi rongide hinnad

Linzist Salzburgi rongide hinnad

 

 

2. Euroopa parimad loodusime: Verdoni kuristik, Prantsusmaa

Prantsusmaa suur kanjon ulatub Provence'i lõunapiirkonda. Järsud kaljud ja paekivi, saate uskumatult kauni järvevee jaoks suurepärase tausta. seega, loodusliku ime ainulaadne nimi “Gorges du Verdon” tähendab rohelisi kurgesid, Prantsuse keeles.

See hämmastav Provence'i järv sobib suurepäraselt suviseks ujumiseks ja chillimiseks, samuti matkaparadiis. Seal on 1500 rajad entusiastlikele mägironijatele, kes soovivad seda Euroopa imet ülevalt imetleda. Niisiis, sina valid, kas sina tahaks lihtsalt päikese käes supelda paadis, või jalgsi avastama.

Kuidas jõuda Gorges Du Verdonini?

Lähim linn on Moustiers-Sainte-Marie, ja sinna pääseb Pariisist rongiga. Seejärel minge Pont du Galettese silla sissepääsu juurde, sellesse loodusimesse sisenemiseks.

Pariisist Marseille'sse rongide hinnad

Marseille Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Marseille Clermont Ferrandi rongide hinnad

 

Turquoise water in The Verdon Gorge, France

 

3. Euroopa parimad loodusime: Matterhorn, Itaalia

Monte Cervino Põhja-Itaalias on 4,478 meetri kõrgusel merepinnast. Lisaks, Matterhorn on kuulus peaaegu täiusliku püramiidi kuju poolest. Matterhorn loodi loomulikult siis, kui Aafrika ja Euroopa maad lihtsalt üksteise külge lõid. Selle maismaaliikumise tagajärjel, grand rock leidis tee tippu.

Kui otsite Matterhornis meeldejäävat elamust, siis ööbige igloo külas mäe aluses. Jää ja lumi iglu majutab reisijaid unustamatuks ööks. Kui te kardate külma, baari ääres olev jook hoiab teid soojas, kui tähistaval õhtul imetlete kaunist mäge.

Kuidas ma saan Matterhorni jõuda?

See looduslik ime on ainult teie hämmastava reisi lähtepunkt. Matterhorni liustikule saab sõita mööda rongi saabumise Zermattist. Euroopa kõrgeimas rongijaamas, võite imetleda Itaalia 360º panoraami, Šveits, ja Prantsusmaa. See tähendab, et saate kevadel ideaalse pildi mis tahes nurga alt, suvi, või talvel lumega kaetud.

Baselist Interlakeni rongide hinnad

Genfist Zermatti rongide hinnad

Berni kuni Zermatti rongide hinnad

Luzernist Zermatti rongide hinnad

 

The sky above Matterhorn is a natural wonder of Italy

 

4. Aggteleki koopad, Ungari

Aggteleki koopad on Euroopas imeline looduside. Ebatavaline nimi tähendab „tilkuv vesi“, mis tekkis läbi vee tilkumise loomulikul protsessil. järelikult, Aggteleki suurepäraste koobaste kaunite kujundite allikas rahvuspark.

Baradla Domica koobas on 25 km pikkune tilgakivist koobasüsteem Ungari ja Slovakkia vahel. Seega on see ka a UNESCO maailmapärandi nimistusse saidile.

Kuidas jõuda Baradla Domica koobastesse?

Aggteleki koopad on 4-tunnised rongireis Budapestist muudatustega. Niisiis, kui te olete päevareisi planeerimine Budapestist, see võib olla natuke tihe.

Viinist Budapesti rongide hinnad

Praha Budapesti rongide hinnad

Münchenist Budapesti rongide hinnad

Grazist Budapesti rongide hinnad

 

Aggtelek Caves, Hungary lighted

 

5. Euroopa parimad loodusime: Schwarzwaldi, Saksamaa

Kuulus müstiliste ja tihedate puude poolest, euroopa Schwarzwald Saksamaal on põnev Euroopa loodusime. See Baden-Wurttembergi tähelepanuväärne mäeahelik on inspireerinud paljusid legende, nagu Grimmi jutud. Siit kõnnite Baden-Badeni kuurortlinnast välja, ning lummatud juttude ja kägude metsa.

Kui olete huvitatud seiklusest, Tribergi juga, ootavad metsa matkarada. Teine suurepärane viis Saksamaal selle suurepärase loodusime avastamiseks on matkamine giidiga, sest viimane asi, mida sa tahad, on metsaga kaetud maadel eksida..

Kokkuvõtteks, need 5 Euroopa parimad loodusimed on kõik maailma suurimad saladused. Niisiis, saate kindlasti Euroopat uurida nagu turist ja teha populaarset vaatamisväärsuste marsruut, või võite avastada ja ise vaadata Euroopa kauneimaid ja hingekosutavamaid maastikke. kõige, oluline, kõik need looduslikud imed on ligipääsetavad rongi ja muude transpordivahenditega, Euroopa kesklinnadest.

Offenburgist Freiburgi rongide hinnad

Stuttgartist Freiburgi rongide hinnad

Leipzigist Freiburgi rongide hinnad

Nürnbergist Freiburgi rongide hinnad

 

The Black Forest is a natural wonder of Europe

 

siin Salvesta rong, aitame meeleldi, kuidas rongi juurde jõuda mõne sellise loodusime juurde.

 

 

Kas soovite oma saidile kinnistada meie blogipostituse “5 parimat Euroopa loodusime”? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-natural-wonders-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu– (Kerige natuke näha Manustuskood)