Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 15/01/2022)

Europos gamta ir kraštovaizdis įkvėpė pasakas. Didžiuliai kraštai yra nuostabūs namai pėsčiųjų takai kurie veda į kai kuriuos nepaprastiausius pasaulio stebuklus. Puikūs urvai Vengrijoje, Didysis kanjonas su turkio spalvos vandeniu Prancūzijoje, ledo rūmai Austrijoje, ir piramidės formos kalną Italijoje, yra 5 geriausių Europos gamtos stebuklų.

Šie gamtos stebuklai atsikvėps, ir pateikite nuostabius vaizdus geriausioms atostogoms Europoje. Nesvarbu, ar mėgstate žygius, ar važiuojate funikulieriumi, šie 5 stebuklai yra tiesiog privalomi apsilankymai bet kuriame kelionė į Europą, bent jau vieną kartą gyvenime.

 

1. Geriausi Europos gamtos stebuklai: Eisriesenwelt, Austrija

Gal prisimenate Zalcburgą iš „The Sounds of Music“ ir „Von Trapp“ vaikus dainuojančius į kalnus. bet, po Hochkogelo kalnais, slepia didžiausią urvą Europoje. Eisriesnwelt ledo urvas Austrijoje yra vienas labiausiai intriguojančių gamtos stebuklų. Virš visko, Ryškiausias šio 3000 kvadratinių metrų plotas yra ledo rūmai, Eispalastas.

Šis gamtos reiškinys yra didžiausias ledo urvas pasaulyje, ir jis buvo sukurtas susidarius ledui po lava ar kalkakmeniu po žeme.

Kaip aš galiu patekti į Eisriesnwelt ledo urvą?

Įdomu tai, kad šis 40 km urvas yra traukiniu važiuojantis nuo Zalcburgo, ir traukiniai išvažiuoja kas valandą. Be to iš „Werfen“, ten yra 15 minučių autobusu iki urvo. Be to, dauguma turistų į Vokietiją, dar neatradote šio gamtos stebuklo, taigi jūs galėtumėte būti vienas iš ypatingų tyrinėtojų. Galite padaryti 4 valandų žygį aukštyn arba 3 valandų rami kelionė funikulieriumi.

Miunchenas į Zalcburgą Traukinių kainos

Vienos į Zalcburgo traukinių kainos

Gracas į Zalcburgą Traukinių kainos

Lincas į Zalcburgą Traukinių kainos

 

 

2. Geriausi Europos gamtos stebuklai: Verdono tarpeklis, Prancūzija

Didysis Prancūzijos kanjonas driekiasi į pietinį Provanso regioną. Stačios uolos ir kalkakmenis, sukurkite įspūdingą foną nepaprastai gražiam ežero vandeniui. Todėl, unikalus gamtos stebuklo pavadinimas „Gorges du Verdon“ reiškia žaliuosius tarpeklius, Prancūzų.

Šis nuostabus Provanso ežeras puikiai tinka maudytis vasarą ir vėsinti, taip pat pėsčiųjų rojus. Yra 1500 takai entuziastingiems alpinistams, norintiems grožėtis šiuo Europos stebuklu iš viršaus. Taigi, jūs pasirenkate, jei jūs tiesiog norisi išsimaudyti saulėje valtyje, ar atrasti pėsčiomis.

Kaip galiu patekti į Du Verdono tarpeklį?

Artimiausias miestelis yra Moustiers-Sainte-Marie, ir jūs galite nuvykti traukiniu iš Paryžiaus. Tada eikite į įėjimą prie tilto Pont du Galettes, patekti į šį gamtos stebuklą.

Paryžiaus - Marselio traukinių kainos

Marselio į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Marselio į Clermont Ferrand traukinių kainos

 

Turquoise water in The Verdon Gorge, France

 

3. Geriausi Europos gamtos stebuklai: Materhornas, Italija

Monte Cervino Šiaurės Italijoje yra 4,478 metrų virš jūros lygio. Papildomai, Matterhornas garsėja beveik tobula piramidės forma. Matterhornas buvo natūraliai sukurtas, kai Afrikos ir Europos kraštai tiesiog susigūžė vienas su kitu. Dėl šio sausumos judėjimo, didžioji uola rado kelią į viršų.

Jei ieškote įsimintinų įspūdžių Matterhorne, tada apsistokite Iglo kaime prie kalno bazės. Ledas ir sniegas iglu apgyvendina keliautojus nepamirštamai nakčiai. Jei bijote šalčio, gėrimas prie baro jus sušildys, kai žvaigždėtą naktį galėsite grožėtis nuostabiu kalnu.

Kaip aš galiu patekti į Materhorną?

Šis gamtos stebuklas yra tik pradžia jūsų nuostabioje kelionėje. Iki Matterhorn ledyno galite keliauti traukinys kelionės iš Zermato. Aukščiausioje Europos traukinių stotyje, galite grožėtis 360º Italijos panorama, Šveicarija, ir Prancūzija. Tai reiškia, kad pavasarį galite gauti puikų vaizdą bet kokiu kampu, vasara, ar žiemą apsnigta.

Bazelio į Interlakeną traukinių kainos

Traukinių iš Ženevos į Zermatą kainos

Berno - Zermato traukinių kainos

Liucernos į Zermatą traukinių kainos

 

The sky above Matterhorn is a natural wonder of Italy

 

4. Aggteleko urvai, Vengrija

Aggteleko urvai yra puikus gamtos stebuklas Europoje. Neįprastas pavadinimas reiškia „lašantis vanduo“, kuris atsirado dėl natūralaus vandens lašėjimo per akmenį proceso. todėl, gražių formų šaltinis nuostabiuose Aggteleko urvuose Nacionalinis parkas.

„Baradla Domica“ urvas yra 25 km ilgio lašelinių urvų sistema tarp Vengrijos ir Slovakijos. Taigi tai taip pat yra UNESCO Pasaulio paveldo vieta.

Kaip patekti į Baradla Domica urvus?

Aggtelek urvai yra 4 valandos kelionė traukiniu iš Budapešto su pokyčiais. Taigi, jei esate planuoti dienos kelionę iš Budapešto, tai gali būti šiek tiek griežta.

Vienos į Budapeštą traukinių kainos

Traukinių kainos iš Praha į Budapeštą

Miuncheno į Budapeštą traukinių kainos

Gracas į Budapeštą traukinių kainos

 

Aggtelek Caves, Hungary lighted

 

5. Geriausi Europos gamtos stebuklai: Juodojo miško, Vokietija

Garsėja mistiniais ir tankiais medžiais, į Švarcvaldas Vokietijoje yra patrauklus Europos gamtos stebuklas. Šis įspūdingas kalnų masyvas Badene-Viurtemberge įkvėpė daug legendų, kaip Grimmo pasakos. Tai kur jūs išeinate iš Baden-Badeno kurortinio miesto, ir į užburtą pasakų ir gegutės mišką.

Jei jus domina nuotykis, Tribergo kriokliai, laukia miško pėsčiųjų takas. Kitas puikus būdas tyrinėti šį nuostabų gamtos stebuklą Vokietijoje – žygiai su gidu, nes paskutinis dalykas, kurio norite, yra pasiklysti miškingose ​​žemėse..

Apibendrinant, šie 5 geriausi gamtos stebuklai yra visos didžiausios pasaulio paslaptys. Taigi, jūs tikrai galite tyrinėti Europą kaip turistas ir padaryti populiarų pažintinis maršrutas, arba galite patys atrasti ir pamatyti gražiausius ir kvapą gniaužiančius Europos kraštovaizdžius. dauguma, svarbu, visi šie gamtos stebuklai pasiekiami traukiniais ir kitomis transporto priemonėmis, iš centrinių Europos miestų.

Offenburgas į Freiburgas traukinių kainos

Štutgarto į Freiburgo traukinių kainos

Leipcigas - Freiburgas traukinių kainos

Niurnbergas į Freiburgą traukinių kainos

 

The Black Forest is a natural wonder of Europe

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums sužinoti, kaip traukiniu nuvykti į bet kurį iš šių gamtos stebuklų.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „5 geriausi Europos gamtos stebuklai“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-natural-wonders-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)