Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 30/09/2022)

Ar kada nors susimąstėte, kokios yra geriausios Helovino vietos Europoje?? Daugelis žmonių mano, kad Helovinas yra Amerikos kūrinys. Tačiau, švenčių gudrybės, zombių paradai ir kostiumai yra keltų kilmės. Praeityje, Keltų festivalio Samhain metu žmonės dėvėjo kostiumus prie laužų, kad atbaidytų vaiduoklius. Helovinas yra aiškiai švenčiamas spalio 31 d, aštuntajame amžiuje, Popiežius Grigalius III lapkričio 1-ąją paskelbė visų šventųjų diena.

Todėl, Helovinas yra vietoj europietiškos kilmės. Be to, kai kuriose vietose, ji tapo švente, kuri tęsiasi ir po šventosios nakties. Šios kelios vietos planuoja puikius Helovino festivalius, siūlo pramogas visai šeimai ir unikalią veiklą baisiausiose planetos vietose. Taigi, jei planuojate Helovino kostiumą prieš metus, jums patiks šios Helovyno vietos Europoje.

1. Helovinas Deryje, Šiaurės Airija

Helovino entuziastai Derry įvertino kaip skaičių 1 Helovino paskirties vieta Europoje. Senovės miesto sienos apima patį neįtikėtiniausią Helovino ekraną su persekiojančiomis ir baugiomis projekcijomis ant sienų. Kadangi 17-oji amžiaus Helovinas buvo didžiausia šventė šiame Deryje Šiaurės Airijoje.

Maždaug savaitė iki spalio 31St, Derio gatves puošia Helovino atmosfera. Pavyzdžiui, lankytojai gali mėgautis puikiais gatvės šou, Jack O'Lantern dirbtuvės, ir vietiniai nuostabiais kostiumais. Prie viso to, nenorėtumėte praleisti fantastiško senovės parado sugrįžimo. Šis paradas vyksta paskutinį kartą 35 metų spalio 31 d. senamiesčio aikštėje.

Antverpenas į Londoną traukiniai

Gentas į Londoną traukiniai

Midlsbras į Londoną traukiniai

Leiden į Londoną traukiniai

 

Best Halloween Destinations in Europe

2. Helovinas Drakulos pilyje, Transilvanija

Tai gali būti ne pati didžiausia Helovino šventės vieta, bet Transilvanija tikrai garsiausia. Drakulos namas, legendinis vampyras, kasmet pritraukia tūkstančius Helovino mylėtojų, kurie klajoja viduramžių gatvėmis, sužavėtas įtvirtintų bažnyčių ir Saksonijos citadelių.

Nors originali Drakula iš tikrųjų buvo Vladas, Rumunijos imperatorius, garsėja savo žiaurumu, netrukdo keliautojams atvykti į Helovino šventes Brano pilyje. Be Helovino šventimo, šio Rumunijos regiono lankytojai gali apžiūrėti šiurpias Transilvanijos pilis, garsėja istorijomis apie persekiojančias dvasias, gyvenančias šiose senovinėse pilyse.

 

3. Helovinas Corinaldo mieste, Italija

Italija geriausiai žinoma dėl savo skanios virtuvės, ramus kaimas, vyno, ir gražus gyvenimas. Tačiau, per Heloviną atskleidžiama mažiau žinoma šios nuostabios šalies pusė. Corinaldo atrodo kaip kerintis miestas su neįtikėtinais kraštovaizdžiais. Tačiau, Turtinga Corinaldo istorija įtraukė jį į geriausių Helovino festivalių Europoje žemėlapį.

Korinaldo gyventojai Helovino proga ne tik bus apsirengę raganomis ir burtininkais, bet ir švęs savo baisų paveldą, nes daugelis jų yra raganų palikuonys. Juos lankytojai galės sutikti vietiniame raganų ir amatų turguje, kur vyks gatvės pasirodymai ir kitos staigmenos. Corinaldo yra centrinėje Italijoje, ant Nevolos upės krantų, už XIV amžiaus sienų.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Venecija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Best Halloween Destinations in Europe

 

4. Burgas Frankenšteinas, Vokietija

Marry Shelly romano įkvėpimas, Burg Frankenstein Vokietijoje, čia vyksta ilgiausia Helovino šventė Europoje. Iš pradžių ši vieta įkvėpė Shelly parašyti garsiąją istoriją apie Frankenšteiną, alchemikas, kuris savo talentus panaudojo ne tik alchemijai.

Nuo tada, Burg Frankenstein tapo populiariausia Helovino mylėtojų iš viso pasaulio vieta. Keliautojai iš JAV ir Europos dvi savaites keliauja į Burgą Vokietijoje švęsti Helovino. Pavyzdžiui, ikoniškas namas atveria duris teminėms vakarienėms. Papildomai, šeimos su vaikais gali mėgautis Helovino atmosfera per įvairi veikla per šį laiką.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Sinister Castle

5. Piktaukų paradas Disneilende, Paryžius

Magiška karalystė Disneilendas Paryžiuje yra ideali Helovino vieta tiek šeimoms, tiek suaugusiems. Užburiančios šio pasakiško gatvės pramogų parkas virsta įspūdinga Helovino švente, kurioje dalyvauja garsiausi piktadariai jūsų mėgstamiausiose pasakose.

Skirtingai nuo kitų Helovino vietų Europoje, Paryžiaus Disneilende, šventės trunka visą mėnesį, nuo spalio mėnesio 1St. Todėl, Galite švęsti tiek, kiek norite, ir kiekvieną vakarą per Helovino mėnesį Paryžiaus Disneilende turėti skirtingą kostiumą.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

6. Helovinas Amsterdame

Pastaraisiais metais Amsterdamo populiarumas tapo viena geriausių Helovino vietų Europoje. Per Heloviną, Amsterdamo kanalai dvelkia atostogų dvasia ir gražiais namais’ baisūs tradiciniai papuošimai. Tačiau, šios detalės gali būti puikios norint įsijausti į atostogų dvasią. dar, Amsterdamas turi didesnį planą sukurti nepamirštamą Helovino patirtį daugeliui keliautojų, atvykstančių spalio pabaigoje.

Amsterdamo lankytojai gali mėgautis baisių filmų maratonais, vaiduoklių turai, fetišų vakarėliai, ir dar daug kitų staigmenų, kurias šis žavingasis turi paruošęs. Papildomai, Amsterdame vyksta fantastinis monstrų kamuolys, kuriame sutiksite baisių GoGo Ghouls, grožėtis įspūdingais olandų minios kostiumais, ir turėti unikalią Helovino atmosferą.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Halloween Costume Party

7. Helovinas Londone

Londonas visada yra veržlus ir perpildytas turistų, kurie mėgsta nuostabias atmosferas. Didžiosios Britanijos sostinė yra puiki prekybos vieta, su fantastiškais barais ant stogo, kur galėsite pasimėgauti kokteiliais, ir puikia kultūrine scena. Tačiau, Londonas turi ir tamsiąją pusę, kuri atgyja per Heloviną. Požemiai, Džekas Skerdikas, ir senovinės Londono gatvės sukurkite puikią aplinką stulbinančiai Helovinui.

Taigi, gatvės’ madinga ir prabangi sostinė vieną savaitę spalio pabaigoje virto milžinišku Helovino festivaliu. Be Helovino renginių pagrindinėse atrakcijose, baruose ir restoranuose ant stogo vyksta Helovino vakarienės ir vakarėliai. Taigi, Užsisakykite viešnagę Rytų Londone, jei norite patirti baisiausią Heloviną. Ši vietovė yra žinoma dėl serijinių žudikų vaiduoklių istorijų ir kitų legendų.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Creepy Doll Halloween Costume

čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti kelionę traukiniu į baisiausias Europos alėjas, kur galėsite klausytis senovės legendų vaiduoklių pasakojimų.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge, „Geriausios Helovino kelionės vietos Europoje,Į jūsų svetainę? Galite padaryti mūsų nuotraukas ir tekstą arba nurodyti mums nuorodą į šį tinklaraščio įrašą. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/lt/best-halloween-destinations-in-europe/ – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)