Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 30/09/2022)

Přemýšleli jste někdy, jaké jsou nejlepší halloweenské destinace v Evropě? Většina lidí věří, že Halloween je americký výtvor. nicméně, prázdninový trik nebo léčba, zombie průvody a kostýmy je keltského původu. V minulosti, lidé nosili kostýmy kolem ohňů, aby zastrašili duchy během keltského festivalu Samhain. Halloween se výslovně slaví 31. října, protože, v osmém století, Papež Řehoř III. označil 1. listopad za den všech svatých.

Proto, Halloween je místo evropského původu. navíc, na nějakých místech, stal se svátkem, který trvá i po noci svaté. Následujících několik míst plánuje skvělé Halloweenské festivaly, nabízí zábavu pro celou rodinu a jedinečné aktivity na těch nejstrašidelnějších místech planety. Tak, pokud si naplánujete halloweenský kostým rok dopředu, budete milovat tyto halloweenské destinace v Evropě.

1. Halloween v Derry, Severní Irsko

Halloweenští nadšenci hodnotili Derry jako číslo 1 Halloween destinace v Evropě. Starobylé městské hradby zahrnují nejneuvěřitelnější halloweenskou ukázku strašidelných a strašidelných projekcí na hradbách. Vzhledem k tomu, 17čt století byl Halloween v tomto Derry v Severním Irsku největší oslavou.

Asi týden před říjnem 31Svatý, ulice Derry zdobí halloweenská atmosféra. Například, návštěvníci si mohou užít skvělé pouliční show, workshopy Jacka O'Lanterna, a místní v úžasných kostýmech. K tomu všemu, nechtěli byste si nechat ujít fantastický Return of the Ancient Parade. Tento průvod se koná naposledy 35 let 31. října na Staroměstském náměstí.

Antwerp do Londýna Vlaky

Ghent do Londýna Vlaky

Middelburg do Londýna Vlaky

Leiden do Londýna Vlaky

 

Best Halloween Destinations in Europe

2. Halloween v Draculově hradu, Transylvánie

Nemusí to být největší halloweenská destinace, ale Transylvánie je rozhodně nejznámější. Dům Drákuly, legendárního upíra, přitahuje každoročně tisíce milovníků Halloweenu, kteří se ocitnou na procházkách středověkými uličkami, hypnotizovány opevněnými kostely a saskými citadely.

Zatímco původní Drákula byl ve skutečnosti Vlad, rumunského císaře, proslulý svou brutalitou, nezabrání cestovatelům v příjezdu na halloweenské slavnosti na hrad Bran. Kromě oslavy Halloweenu, návštěvníci tohoto regionu v Rumunsku mohou prozkoumat strašidelné hrady v Transylvánii, známý svými příběhy o strašidelných duších obývajících tyto starobylé hrady.

 

3. Halloween v Corinaldu, Itálie

Itálie je známá především svou lahodnou kuchyní, uvolněný venkov, víno, a krásný život. nicméně, méně známá stránka této nádherné země se odhalí během Halloweenu. Corinaldo vypadá jako okouzlující město s neuvěřitelnou krajinou. nicméně, Bohatá historie Corinalda jej zařadila na mapu nejlepších halloweenských festivalů v Evropě.

Obyvatelé Corinalda budou na Halloween nejen oblečeni jako čarodějnice a čarodějové, ale budou také oslavovat své strašidelné dědictví., protože mnozí z nich jsou potomci čarodějnic. Návštěvníci je budou moci potkat na místním čarodějnickém a řemeslném trhu, kde budou pouliční představení a další překvapení. Corinaldo se nachází ve střední Itálii, na březích řeky Nevoly, za zdmi ze 14. století.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Benátky do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

Best Halloween Destinations in Europe

 

4. Burg Frankenstein, Německo

Inspirace pro román Marry Shelly, Burg Frankenstein v Německu, je domovem nejdelšího svátku Halloween v Evropě. Původně toto místo inspirovalo Shelly k napsání slavného příběhu o Frankensteinovi, alchymista, který svůj talent využíval nejen k alchymii.

Od té doby, Burg Frankenstein se stal top destinací pro milovníky Halloweenu z celého světa. Cestovatelé z USA a Evropy cestují do Burgu v Německu, aby na dva týdny oslavili Halloween. Například, ikonický dům otevírá své brány a pořádá tematické večírky. Dále, rodiny s dětmi si mohou užít halloweenskou atmosféru prostřednictvím různé aktivity v tomto období.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Sinister Castle

5. Defilé darebáků v Disneylandu, Paříž

Kouzelné království Disneyland v Paříži je ideální Halloween destinací pro rodiny i dospělé. Okouzlující ulice této pohádky zábavní park proměňte se v působivý halloweenský festival nejznámějších padouchů z vašich oblíbených příběhů.

Na rozdíl od jiných halloweenských destinací v Evropě, v Disneylandu v Paříži, slavnosti trvají celý měsíc, počínaje říjnem 1Svatý. Proto, během halloweenského měsíce v pařížském Disneylandu můžete slavit, jak chcete, a mít na každý večer jiný kostým.

Amsterdam je Pařížské Vlaky

Londýna do Paříže Vlaky

Rotterdam je Pařížské Vlaky

V Bruselu do Paříže Vlaky

 

 

6. Halloween v Amsterdamu

V posledních letech Popularita Amsterdamu se stala jednou z nejlepších halloweenských destinací v Evropě. Během Halloweenu, Amsterdamské kanály nosí sváteční náladu a krásné domy’ strašidelné tradiční dekorace. nicméně, tyto detaily mohou být ideální pro nastolení sváteční nálady. Ještě pořád, Amsterdam má větší plán vytvořit nezapomenutelný halloweenský zážitek pro mnoho cestovatelů, kteří přijedou koncem října.

Návštěvníci Amsterdamu si mohou užít strašidelné filmové maratony, prohlídky duchů, fetiš párty, a mnoho dalších překvapení má tento okouzlující v zásobě. Dále, Amsterdam hostí fantastický ples monster, kde se setkáte se strašidelnými GoGo Ghouly, obdivovat velkolepé kostýmy holandských davů, a mají jedinečnou halloweenskou atmosféru.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Halloween Costume Party

7. Halloween V Londýně

Londýn je vždy hektický a přeplněný turisty, kteří milují jeho úžasné vibrace. Britská metropole je skvělou nákupní destinací, s fantastickými střešními bary na koktejly a skvělou kulturní scénou. nicméně, Londýn má také temnou stránku, která ožívá během Halloweenu. Dungeony, Jack Rozparovač, a starobylé ulice Londýna vytvořte dokonalé prostředí pro ohromující Halloween.

Tím pádem, ulice’ módní a nóbl hlavní město se na jeden týden koncem října proměnilo v obří halloweenský festival. Kromě halloweenských akcí v hlavních atrakcích, střešní bary a restaurace pořádají halloweenské večeře a večírky. Tak, zarezervujte si svůj pobyt ve východním Londýně, pokud chcete zažít ten nejstrašidelnější Halloween. Tato oblast je notoricky známá svými strašidelnými příběhy sériových vrahů a dalšími legendami.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Creepy Doll Halloween Costume

Tady v Uložit vlak, rádi vám pomůžeme naplánovat výlet vlakem do nejstrašidelnějších uliček Evropy, kde si můžete poslechnout strašidelné příběhy starých legend.

 

 

Chcete, vložte si náš blog post, „Nejlepší halloweenské destinace v Evropě,“Na váš web? Můžete buď pořídit naše fotografie a text, nebo nám můžete dát odkaz na tento blogový příspěvek. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/cs/best-halloween-destinations-in-europe/ – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)