Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 30/09/2022)

Disneyland Paris je často prvním mezinárodní Disney Park pro mnoho fanoušků k návštěvě. Chceš vědět jak plánovat nejlepší Disneyland dovolenou v Paříži v zimě i v létě? Pak jste na správném místě! Nachází se v Marne-la-Vallée, předměstí Paříže, Disneyland Paris je o 45 jen pár minut od centra města vlakem. Celá letovisko skládá se z 7 Oficiální Disney-tematické hotely, několik partnera hotely, Disney Village zábava a nákupní středisko, a dva parky: Parc Disneyland a Walt Disney Studios Park. Nadšeni navštěvovat? Zde jsme sdílet některé z našich Nejlepší tipy za kterých došlo k zimní den nebo v létě na dovolenou na Disneyland Paris.

 

SIDE POZNÁMKA:

Pokud jste na návštěvě v Evropě poprvé, Proč nelze zobrazit náš seznam toho, co si nemůžete nechat ujít, pokud jste na návštěvě v Evropě: TADY

 

Poslední zprávy o Disneyland dovolenou v Paříži V zimě i v létě

Disneyland Paris hledá fantastické! Jedná se o návod, jak plánovat nejlepší Disneyland dovolenou v Paříži v zimě i v létě, ale je to vážně úžasné v každém sezóna. Nedávno, díky rozsáhlým rekonstrukcím před výročí Disney Paris, velká část parku byla obnovena do své původní lesk. Oslava sám skončil, ale tam je ještě dobrá zpráva. Většina nových zábavy pobývá! yay! Bude také dále doplněn předvečer Všech svatých a vánoční zábava až do konce roku.

Pokud uvažujete o návštěvě na začátku roku 2019, událost Legends of the Force Star Wars probíhá od ledna 12 pochodovat 17, 2019, a piráti & Festival princezen se bude konat od ledna 19 pochodovat 17, 2019. Potom, Marvel Season of Super-Heroes poběží od března 23 červen 16, 2019, a lev Král a Jungle Festival se bude konat od července do září 2019, následuje Halloween a Vánoce roční období.

Paris se Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Brusel Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Letiště Lyon do vlaků Disneyland Marne-la-Vallee

Lille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky


KDY měli byste navštívit Disneyland Paris?

Pokud jste dlouhodobým plánovačem a chcete být plně připraveni na dovolenou v Disneylandu v Paříži v zimě i v létě, pak se tato informace se budete usmívat. Disneyland Paris oznámila své dlouhodobé plány, které zahrnují Marvel, Hvězdné války, a mražené jako součást $2.5 miliardy revitalizace do Walt Disney Studios Park.

Tento multi-rok rekonstrukce Walt Disney Studios Park se bude valit ven v několika etapách počínaje 2021. I tehdy, je vysoce pravděpodobné, že menší prvky budou uvedeny na dřívějším konci tohoto rozsahu. Převážná část expanze završí před Paříže 2024 Letní olympijské hry.

Haagský k Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Maastricht Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Kolín nad Rýnem do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Frankfurt do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

 

ZIMNÍ CESTOVÁNÍ:

The počasí v Paříži kolem březen /duben, a září do listopadu je za studena, ale nás to baví! Jedná se o nejvíce mírného časy roku, a přestože to může sníh v zimě, je to obvykle není příliš chladno v polovině listopadu. (Mid-to-konci prosince by mohlo být tlačit své štěstí, ačkoli.)

Pokud uvažujete o návštěvě na začátku roku 2019, událost Legends of the Force Star Wars probíhá od ledna 12 pochodovat 17, 2019, a piráti & Festival princezen se bude konat od ledna 19 pochodovat 17, 2019. Potom, Marvel Season of Super-Heroes bude probíhat od března 23 červen 16, 2019, a Lion King a Jungle Festival dojde od července do září 2019, následované obdobími Halloween a vánoční.

 

Disneylandu Vánoce

Bez otázky, nejvíc zábavný čas na návštěvu Disneyland Paris je Christmas-right Přibližně v polovině listopadu, kdy začne. Typicky, Disney Enchanted Christmas probíhá od začátku listopadu do začátku ledna. Je to vynikající čas navštívit Disneyland Paris pro další sezónní zábavu a krásné dekorace po celém parku. Plus, nemůžete porazit pocit z město Paříž Během prázdninových měsíců.

Stuttgart do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Geneva na Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Marseille do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Lucembursko se Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky


Kolik dní k Disneyland dovolenou v Paříži během zimní i letní?

Pokud jste velkým fanouškem, jednoho dne se to protahování. Doufáme, že máte dobré běžecké boty! Ideálně, ty chceš 3 dny v Disneylandu v Paříži. Je tu spousta prozkoumat v parku Disneyland, a park je neuvěřitelně detailní, takže v plánu přidělování 2 nebo 2.5 dny tohoto parku je vaše nejlepší sázka.

Většina lidí může dosáhnout park Walt Disney Studios v půl dne nebo den. K dispozici je sortiment zábavné atrakce tam. Pokud máte pouze jeden den Zkusenosti Pařížský Disney land, přeskočit Studios a prostě park Disneyland.Zimní 2019/2020: Book Early a uložit

Zobrazit všechny nabídky

Plánovat dopředu a uložit, s nejlepší dostupností na zimní 2019/2020 s příjezdy od 7čt listopad 2019 na 1Svatý duben 2020. Uspořádejte si svou vysněnou dovolenou dopředu!

Získejte až 25% Z vašeho hotelu & Park Ticket balení *

+

Zdarma Polopenze **

po celou dobu pobytu, pokud si pobyt v Disney hotelu nebo u Disney Davy Crockett Ranch.

Nebo

Bez snídaně a oběd nebo večeře ***

Během svých dvou dnů v Disney Parks, pokud si pobyt v Les Villages Nature Paříži.

Pokud máte v plánu přijet v jinou dobu, zkontrolujte všechny své aktuální nabídky zde.

https://www.disneylandparis.com/en-ie/offers/early-booker-winter/

 

NEJLEPŠÍ Jízdy při Disneyland dovolenou v Paříži během zimní i letní

Zde je to, co si myslíme, že byste měli upřednostňovat při návštěvě Disneyland Park. Některé z nich budou znít povědomě, pokud jste byli na amerických parků, ale existuje dostatek obvykle rozdíly (buď nezkušenosti nebo estetický) aby pařížské verze cítit jedinečná. A nejlepší jízda zde je skutečná jedinečná atrakce, která spojuje klasické Disney triky s okouzlujícím novým příběhem.

Amsterdam Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Antwerp do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Rotterdam Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

Strasbourg do Disneyland Marne-la-Vallée Vlaky

10. Indiana Jones et le Temple du Peril, Indiana Jones a chrám Peril

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer roller coaster


9. Dobrodružný ostrov

Disneyland Paris Adventure Isle


8. Alicin Curious Labyrinth

Disneyland Paris Alice Labyrinth


7. Star Wars Hyperprostor Mountain

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer at night

 


6. Les Mysteres du Nautilus Tajemství Nautilu

Disneyland Paris nautilus


5. The Tanière drak Dračí doupě

The Dragon’s Lair

 


4. Je to malý svět

Disneyland Paris its a small world

 


3. Velká hora hromu

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer water park

 


2. Piráti z Karibiku

Pirates of the Caribbean


1. Phantom Manor

Phantom Manor

 

Ready for Disneyland dovolenou v Paříži během zimní i letní a nejkrásnější verzi Disneyland ve světě? Skáčou na vlak do Paříže s pomocí SaveATrain Žádné peaky další poplatky, což znamená více peněz pro jízdu! Rezervujte si letenku během několika minut.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdisneyland-vacation-paris%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)