زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 30/09/2022)

دیزنی لند پاریس است که اغلب برای اولین بار بین المللی دیزنی پارک برای بسیاری از طرفداران را به بازدید. میخوای بدونی چگونه برای برنامه ریزی بهترین تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان? سپس شما به جای حق آمده است! واقع در Marne-la-والی, یکی از حومه های پاریس, دیزنی لند پاریس است در مورد 45 دقیقه از مرکز شهرستان با قطار. کل رفت و آمد مکرر شامل 7 هتل ها رسمی دیزنی با مضمون, چند شریک هتل ها, سرگرمی دیزنی روستا و منطقه خرید, و دو پارک: پارک دیزنی لند و والت دیزنی پارک. هیجان زده به بازدید? در اینجا ما به اشتراک گذاشتن برخی از ما بهترین راهنمایی برای تجربه یک زمستان روز یا تعطیلات تابستان در دیزنی لند پاریس.

 

SIDE توجه:

اگر شما در حال بازدید از اروپا برای اولین بار, چرا ما را از لیست مشاهده که چه شما نمی توانید از دست اگر شما در حال بازدید از اروپا: اینجا

 

تازه ترین اخبار درباره تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان

دیزنی لند پاریس است که به دنبال فوق العاده! این یک راهنمای در است چگونه برای برنامه ریزی بهترین تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان, اما آن را صادقانه در هر شگفت انگیز فصل. به تازگی, به لطف بازسازی در مقیاس بزرگ قبل از سالگرد دیزنی پاریس, بسیاری از پارک شده است به شکوه و جلال اصلی خود را دوباره بازسازی. این جشن، به پایان رسیده است, اما هنوز خبر خوب وجود دارد. بسیاری از سرگرمی های جدید ماندن! ماهواره! همچنین از این بیشتر با تکمیل هالووین و سرگرمی کریسمس از طریق پایان سال.

اگر شما به فکر در مورد بازدید از اوایل در 2019, رویداد Legends of the Force Star Wars از ژانویه برگزار می شود 12 تا ماه مارس 17, 2019, و دزدان دریایی & جشنواره شاهزاده خانم از ژانویه برگزار می شود 19 تا ماه مارس 17, 2019. بعد از آن, فصل ابر قهرمانان مارول از ماه مارس اجرا خواهد شد 23 تا ژوئن 16, 2019, و شیر پادشاه و جشنواره جنگل از جولای تا سپتامبر برگزار می شود 2019, به دنبال آن هالووین و کریسمس فصل ها.

پاریس به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

بروکسل به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

فرودگاه لیون به قطارهای دیزنی لند Marne-la-Vallee

لیل به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی


چه زمانی باید شما بازدید دیزنی لند پاریس?

اگر برنامه ریز بلند مدت هستید و می خواهید در زمستان و تابستان برای تعطیلات دیزنی لند در پاریس کاملا آماده باشید, سپس این اطلاعات را به شما لبخند. دیزنی لند پاریس برنامه های بلند مدت خود را که شامل مارول اعلام کرده است, جنگ ستارگان, و منجمد به عنوان بخشی از $2.5 میلیارد تجدید حیات به استودیو والت دیزنی پارک.

این توسعه مجدد چند ساله استودیو والت دیزنی پارک از حافظه جمع کردن در مراحل شروع در 2021. حتی پس از آن, بسیار محتمل است که عناصر کوچکتر در انتهای اولیه آن محدوده ظاهر شوند. بخش عمده ای از توسعه پیش از پاریس اوج خود می رسد 2024 بازیهای المپیک تابستانی.

لاهه را به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

ماستریخت به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

کلن به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

فرانکفورت به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

 

زمستان سفر:

در هوا در پاریس حدود مارس /آوریل, و ماه سپتامبر تا نوامبر سرد است, اما ما از آن لذت ببرید! این بار معتدل بیشتر از سال هستند, و حتی اگر آن را می توانید برف در زمستان, آن را معمولا خیلی سرد نیست در اواسط ماه نوامبر. (اواسط تا اواخر دسامبر ممکن است هل دادن شانس خود را, گرچه.)

اگر شما به فکر در مورد بازدید از اوایل در 2019, رویداد Legends of the Force Star Wars از ژانویه برگزار می شود 12 تا ماه مارس 17, 2019, و دزدان دریایی & جشنواره شاهزاده خانم از ژانویه برگزار می شود 19 تا ماه مارس 17, 2019. بعد از آن, مارول فصل از سوپر قهرمانان از ماه مارس اجرا خواهد شد 23 تا ژوئن 16, 2019, و شیر شاه و جنگل جشنواره از جولای تا سپتامبر رخ می دهد 2019, به دنبال آن فصل هالووین و کریسمس.

 

دیزنی لند پاریس در کریسمس

بدون سوال, بیشترین سرگرم کننده زمان برای بازدید دیزنی لند پاریس کریسمس درست در اواسط ماه نوامبر است که آن را شروع می شود. معمولا, پارک ایالتی کریسمس دیزنی اجرا می شود از اوایل ماه نوامبر تا اوایل ژانویه. زمان بسیار خوبی برای بازدید از دیزنی لند پاریس برای سرگرمی های فصلی اضافی و تزئینات زیبا در اطراف پارک است.. به علاوه, شما می توانید احساس از ضرب و شتم نیست شهرستان از پاریس در طول ماه های تعطیلات.

اشتوتگارت به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

ژنو به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

مارسی به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

لوکزامبورگ به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی


چند روز برای تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان?

اگر شما از طرفداران عظیم هستند, سپس یک روز است کشش آن. ما امیدواریم که شما کفش خوب در حال اجرا! در حالت ایده آل, شما می خواهید 3 روز در دیزنی لند پاریس. در بسیاری برای کشف در پارک دیزنی لند وجود دارد, و پارک فوق العاده دقیق است, بنابراین برنامه ریزی در تخصیص 2 یا 2.5 روز برای پارک بهترین شرط بندی شما است.

اکثر مردم می توانند از پارک والت دیزنی در نیمی از روز و یا یک روز انجام. است مجموعه ای از وجود دارد جاذبه های لذت بخش آنجا. اگر شما تنها یک روز به تجربه دیزنی لند پاریس, جست و خیز استودیو و فقط پارک دیزنی لند.زمستان 2019/2020: اوایل کتاب و ذخیره

مشاهده تمام پیشنهادات

برنامه ریزی و صرفه جویی در, با بهترین در دسترس بودن در زمستان 2019/2020 با ورود از 7هفتم نوامبر 2019 به 1ST آوریل 2020. تعطیلات رویایی خود را سازماندهی کنید از پیش!

دریافت تا 25% فعال هتل خود را & پارک بلیط بسته بندی *

+

نیمی از هیئت مدیره رایگان **

برای تمام طول اقامت خود را اگر شما در یک هتل دیزنی یا در دیوی کراکت در مرتع پرورش احشام دیزنی ماندن.

یا

صبحانه رایگان و ناهار یا شام ***

در طول دو روز خود را در پارک دیزنی اگر شما در لس روستاهای طبیعت پاریس اقامت.

اگر شما در حال برنامه ریزی برای در زمان های مختلف می رسند, مدیر همه پیشنهادات فعلی خود را چک کنید در اینجا.

HTTPS://www.disneylandparis.com/en-ie/offers/early-booker-winter/

 

بهترین سواری در تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنم شما باید در طول سفر به اولویت بندی دیزنی لند پارک. برخی از آنها آشنا صدا خواهد شد اگر شما به پارک آمریکا شده, اما تفاوت معمولا به اندازه کافی وجود دارد (هم تجربگی و یا زیبایی شناسی) را به نسخه های پاریس احساس منحصر به فرد. و بهترین سواری در اینجا یک جاذبه واقعی و منحصر به فرد است که ترفندهای کلاسیک دیزنی را با یک داستان جذاب و جدید متحد کرده.

آمستردام به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

آنتورپ به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

Rotterdam به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

استراسبورگ به قطار دیزنی لند مارن-لا-والی

10. ایندیانا جونز همکاران لو معبد رقیق خطر-ایندیانا جونز و معبد خطر

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer roller coaster


9. ماجراجویی جزیره

Disneyland Paris Adventure Isle


8. هزارتوی عجیب آلیس

Disneyland Paris Alice Labyrinth


7. جنگ ستارگان ابرفضا کوه

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer at night

 


6. لس Mysteres رقیق ناتیلوس-رمز و راز از ناتیلوس

Disneyland Paris nautilus


5. آشیانه Taniere اژدها، اژدها

The Dragon’s Lair

 


4. دنیای کوچکی است

Disneyland Paris its a small world

 


3. بزرگ تندر کوه

Disneyland Vacation in Paris During Winter and Summer water park

 


2. دزدان دریایی کارائیب

Pirates of the Caribbean


1. فانتوم مانور

Phantom Manor

 

آماده برای تعطیلات دیزنی لند در پاریس در طول زمستان و تابستان و نسخه های بسیار زیبا از دیزنی لند در جهان? پرش در قطار به پاریس با کمک SaveATrain بدون هزینه های اضافی peaky, که به معنی پول بیشتر برای سواری! رزرو بلیط در عرض چند دقیقه.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fdisneyland-vacation-paris%2F%3Flang%3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml و شما می توانید / PL به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.