زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 06/08/2021)

2018 تقریبا به پایان رسیده است, که تنها می تواند این معنی است که کریسمس نزدیک است! مردم هنوز به خاطر نمی برای آن آماده, اما برای مسافران, آن بالا هم برای برنامه ریزی یک سفر است. اگر شما به دنبال برای شهرستان راست به صرف کریسمس در, ما شما را تحت پوشش قرار داده ایم.

این مقاله به شما یک لیست مفصل از بهترین شهرستانها به صرف کریسمس در را. دیگه چی, ما همه کارهای هیجان انگیزی را که می توانید در آنجا انجام دهید به شما خواهیم گفت, اما مهم تر از, چگونه برای رسیدن به این شهرستانها با قطار.

 

آمستردام, هلند

آمستردام جایگاه ویژه ای دارد که در این لیست به عنوان جشن وجود دارد شروع بسیار زودتر. در آغاز نوامبر, مردم از آمستردام شروع به جشن کریسمس و زمستان مناسبت ها.

در موزه میدان در مرکز شهرستان تبدیل یک روستای کریسمس پری. در اینجا شما می توانید یکی از بهترین بازارهای کریسمس در اروپا لذت بردن از. این بیش از واجد شرایط آمستردام به عنوان یکی از بهترین شهرستانها به صرف کریسمس.

آمستردام است که به خوبی برای ساختمان های زرق و برق دار و کانال های متعدد شناخته شده, ولی شهرستان ارائه می دهد خیلی بیشتر. شما می توانید لذت بردن از اسکیت روی یخ, فلک سواری چرخ, مواد غذایی فوق العاده و انواع نوشیدنی, و خیلی بیشتر.

شما همچنین می توانید کریسمس حتی پس از به پایان می رسد روز لذت بردن از. روز بعد پس از کریسمس, مردم آمستردام روز بوکس جشن.

شما می توانید با قطار آمستردام تقریبا از هر جایی در اروپا بازدید. ایستگاه مرکزی متصل پاریس, فرانکفورت, بروکسل, لندن, زوریخ, برلین, پراگ, و خیلی بیشتر. خطوط به طور منظم به بسیاری از آنها و بسیاری دیگر وجود دارد به شهرستانها در هلند. بنابراین اگر می خواهید با قطارهای اروپایی کار کنید ، می توانید از بهترین شهرها برای گذراندن کریسمس لذت ببرید 1 سفر.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

آمستردام یکی از بهترین شهرها برای صرف کریسمس است

 

بهترین شهرها برای صرف کریسمس, سردترین انتخاب – استکهلم, سوئد

این ممکن است انجماد, اما شما هنوز هم دوست دارم که شما انتخاب شده را به در استکهلم برای کریسمس. سوئد کشور به در می شود در طول است تعطیلات زمستانی چون سوئدی خود را نیز شکست دهد.

شهرستان خود است که به زیبایی تزئین شده در طول تعطیلات, و آن ارائه می دهد چیزی مدرن و سنتی. این یک انتخاب بالا به عنوان یکی از بهترین شهرستانها برای لذت بردن از کریسمس است.

چراغ در همه جا و بازارهای کریسمس در خیابان با مواد غذایی گرم و نوشیدنی ها وجود دارد. شما به سعی کنید دیوانه نیست خوشمزه دارچین نان تازه پخته شده و یا کیک در یکی از نانوایی های متعدد در شهرستان! سوئد بسیار در راه از انتخاب های غذایی مختلف ارائه نمی, اما شما هیچ چیز دیگری می خواهید هنگامی که شما یک مستی دارچین امتحان کنید با یک فنجان قهوه داغ.

علاوه بر این, شما این شانس را به دیدار یکی از زیباترین شهرها قدیمی در اروپا را دریافت. سپس شما می توانید در تعجب ایستاده نگاه کردن به کانال های مختلف و پیچیده, کانال های رودخانه, و بیشتر.

شما می توانید به استکهلم با قطار از مکان های مختلف در اروپا به عنوان سوئد از راه کپنهاگ متصل کنید. علاوه بر این, شما می خواهید را به یک آموزش به برخی از بخش های شمالی کشور. این جایی است که شفق شمالی درخشان ترین و زیبا ترین می باشد.

 

استکهلم یکی از بهترین شهرها برای صرف کریسمس است

 

بوداپست, مجارستان

بوداپست, پایتخت مجارستان و زیباترین شهر آن, یکی از بهترین مکان به صرف کریسمس در است دلایل متعدد. این شهر در کنار رود دانوب قرار دارد و برخی از آنها را ارائه می دهد قایق سواری دیدنی و جذاب. شما می توانید تقریبا تمام ساختمان های تاریخی از رودخانه ببینید.

علاوه بر این, شما باید برای دیدن بودا خیره کننده قلعه و ساختمان مجلس. همانطور که برای چیزهایی که شما می توانید در زمستان انجام, چند وجود دارد. از سوار تراموای به اسکیت روی یخ یخ بوداپست پارک, همیشه کارهای زیادی برای انجام در اینجا وجود دارد. همچنین, بازدید از بازار کریسمس در Vorosmarty را فراموش نکنید مربع و نمایشگاه کریسمس در باسیلیکا.

ایستگاه راه آهن مرکزی است که به نظر می رسد مانند آن را مستقیما از یک کتاب هری پاتر آمد در مرکز است. این بوداپست متصل به بسیاری از شهرستانها عمده در اروپا و بیشتر. دو نیروگاه دیگر نیز بسیاری از خطوط قطار, ساخت سفر به و از بوداپست یک نسیم.

 

budapest skyline

 

بهترین شهرها برای صرف کریسمس, انتخاب منحصر به فرد – استراسبورگ, فرانسه

استراسبورگ نه تنها بهترین انتخاب به صرف کریسمس, اما آن را نیز پایتخت کریسمس. شما نمی توانید از دست بازدید از این شهر زرق و برق دار در کریسمس.

استراسبورگ دارای بازار 400 ساله کریسمس, که به وضوح توضیح می دهد که اهمیت کریسمس در این شهرستان.

علاوه بر این, در بسیاری از دیگر وجود دارد همه چیز برای دیدن و کار. شما می توانید کلیسای جامع استراسبورگ با شکوه یا تحمیل بازدید 18هفتم قرن کاخ روهان. شما همچنین می توانید در تعجب تماشای درخت کریسمس بزرگ در نزدیکی روستای به اشتراک گذاری, و یا پرسه زدن در اطراف مرکز شهرستان. تنها چیزی که مسلم است که شما هرگز حوصله در این شهرستان جادویی.

استراسبورگ در مرکز غرب اروپا واقع, در مرز با آلمان. محل آن را از آن قادر به اتصال به بسیاری از شهرستانها در اروپا. این همچنین بدان معنی است که پیدا کردن یک قطار به شهرستان خواهد شد بسیار آسان.

پاریس به قطار استراسبورگ

لوکزامبورگ به قطار استراسبورگ

نانسی به قطار استراسبورگ

بازل به قطار استراسبورگ

 

استراسبورگ یکی از بهترین شهرها برای صرف کریسمس است

 

بهترین شهرها برای صرف کریسمس و بهترین مکان برای زندگی در – ژنو, سوئیس

یکی از بهترین مکان در اروپا, اگر نه جهان, در طول زمستان, سوئیس است. به همین دلیل ژنو, یکی از زیباترین شهرستانها در سوئیس, است که قطعا در میان بهترین شهرستانها برای لذت بردن از کریسمس.

این شهرستان مبتنی بر سواحل دریاچه ژنو, و هنگامی که زمستان می آید, کل دریاچه است درخشان. هزاران چراغ از مغازه های اطراف درخشش, اصطبل, ساختمان های عمومی, و دکوراسیون کریسمس.

یکی از دلایلی که ما ژنو را برای وبلاگ بهترین شهرها برای گذراندن کریسمس انتخاب کردیم این بود که دوستداران غذا نیز باید به عنوان پیش شهر خوشحال شوند.-بازار کریسمس ارائه می دهد مواد غذایی از سراسر جهان. دیگه چی, شما می توانید به خرید میروند راه رفتن در خیابان, و پس از دیدن از نشانه های مهم. این شامل قصر سازمان ملل متحد, خیابان پیر کلیسای جامع, جت آب, و بیشتر.

قطار به طور منظم از سایر شهرستانها در سوئیس مانند برن و زوریخ است که می تواند شما را به ژنو وجود دارد. با این حال, همچنین در بسیاری از قطار رفت و آمد به ایتالیا وجود دارد, فرانسه, آلمان, و بیشتر. آهنگ از شهرستانها مانند رفتن لوزان, پاریس, ونیز, میلان, خوب, ورونا, و خیلی بیشتر. علاوه بر این, ایستگاه راه آهن مرکزی در مرکز شهرستان است.

با قطار لیون به ژنو

زوریخ به قطار ژنو

پاریس به قطار ژنو

برن به قطار ژنو

 

geneva in the winter

 

خب! حالا شما مالک آن هستید, یک لیست کامل از بهترین شهرستانها به صرف کریسمس. اگر می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد سفر با قطار به و از این شهرستانها, در صورت تمایل به تماس با ذخیره یک قطار هروقت.

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, سپس اینجا را کلیک: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-christmas%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.