Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 30/01/2021)

2018 je téměř u konce, což může znamenat pouze to, že Vánoce jsou blízko! Lidé jsou stále nedostávají na to připraveni, ale pro cestovatele, je nejvyšší čas naplánovat výlet. Pokud hledáte pro správné město strávit Vánoce ve vás, máme vás vztahuje.

Tento článek vám dá podrobný seznam nejlepších měst strávit Vánoce. A co víc, řekneme o všech zajímavých věcí, které nemůže dělat budete, ale co je důležitější, jak se dostat do těchto měst vlakem.

 

Amsterodam, Nizozemí

Amsterdam má zvláštní místo v tomto seznamu protože tam slavnosti začít mnohem dříve. Začátek v listopadu, lidé z Amsterdamu začínají slavit Vánoce a všechny ostatní zimní Události.

Na muzeum Square v centru města se promění v pohádkové vánoční vesnice. Zde si můžete vychutnat jeden z nejlepších vánočních trhů v Evropě. Je to víc, než se kvalifikuje Amsterdam jako jeden z nejlepších měst strávit Vánoce.

Amsterdam je dobře známý pro své nádherné stavby a četnými kanály, ale město nabízí mnohem víc. Si můžete užít bruslení, vyjížďky Ferris Wheel, fantastické jídlo a různé nápoje, a mnohem víc.

Můžete se také těšit Vánoce i po dni konců. Na druhý den po Vánocích, lidé z Amsterdamu slaví svátek.

Můžete navštívit Amsterdam vlakem z téměř kdekoli v Evropě. Centrální stanice se připojí k Paříž, Frankfurt, Brusel, Londýn, Zurich, Berlín, Praha, a mnoho dalších. Tam jsou pravidelné linky do většiny z nich a mnoho dalších do měst v Nizozemsku. Takže pokud chcete s evropskými vlaky můžete nyní některé z nejlepších měst strávit Vánoce 1 výlet.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

Amsterdam je jedním z nejlepších měst strávit Vánoce

 

Nejlepší Města strávit Vánoce, nejchladnější pick – Stockholm, Švédsko

To by mohlo být zmrazení, ale budete pořád rád, že jste byli vybráni do Stockholmu na Vánoce. Švédsko je zemí, která bude v průběhu zimní prázdniny protože Švédové překonat sami.

Samotné město je krásně zdobené během dovolené, a nabízí něco jak moderní a tradiční. Je to nejlepší volba, jak jeden z nejlepších měst užít Vánoce.

Existuje světla všude a vánoční trhy v ulicích s horkým jídlem a nápoji. Budeš blázen, aby se nepokoušel lahodné čerstvě upečené buchty skořice nebo perníčky v jednom z četných městských pekárnách! Švédsko nenabízí moc v cestě různých výběru potravin, ale budete chtít nic jiného, ​​jakmile se pokusíte skořice buchty s horkou kávu.

mimoto, budete mít možnost navštívit jedno z nejkrásnějších historických měst v Evropě. Pak se můžete stát v úžasu při pohledu na různé a spletitých kanálků, říční kanály, a více.

Můžete se dostat do Stockholmu vlakem z několika míst v Evropě, Švédsko je připojen přes Kodaň. dodatečně, budete chtít vzít trénovat některé severních částech země. Že je místo, kde Northern Lights jsou nejjasnější a nejkrásnější.

 

Stockholm je jedním z nejlepších měst strávit Vánoce

 

Budapest, Maďarsko

Budapest, hlavní město Maďarska a jeho nejkrásnější město, je jedním z nejlepších míst strávit Vánoce v pro z několika důvodů. Město leží na řece Dunaj a některé nabízí okázalé projížďky na lodi. Můžete vidět téměř všechny historické budovy z řeky.

mimoto, budete muset vidět ohromující Buda hrad a Budova parlamentu. Co se týká věcí, které můžete dělat v zimě, existuje několik. Z jízdy tramvaje pro bruslení na zimním stadionu Budapest Park, tam je vždy spousta věcí, které se zde. Taky, nezapomeňte navštívit Vánoční trhy na náměstí Vörösmarty a vánoční jarmark v bazilice.

Centrální železniční stanice, která vypadá, jako by přišel přímo z Harry Pottera se nachází v centru. Spojuje Budapešť do většiny velkých měst v Evropě a další. Dvě další stanice mají také spoustu vlakových linek, tvorba cestovat do az Budapešti vítr.

 

Budapest skyline

 

Nejlepší Města strávit Vánoce, Unikátní pick – Strasbourg, Francie

Štrasburk je nejen nejlepší volbou strávit Vánoce, ale je to také vánoční kapitál. Nemůžete vynechat návštěvu této nádherné město na Vánoce.

Strasbourg se může pochlubit 400 let staré vánoční trhy, která jasně vysvětluje význam Vánoc v tomto městě.

mimoto, tam je hodně jiný Co lze vidět a dělat. Můžete navštívit majestátní Katedrála nebo impozantní 18th století Palais Rohan. Můžete také sledovat v úžasu velký vánoční strom poblíž vesnice sdílení, nebo se potulují kolem centra. Jediná věc, která je jisté je, že se nikdy nudit v této magické město.

Strasbourg se nachází v centru západní Evropy, na hranici s Německem. Jeho poloha umožňuje, aby se připojil k většině měst v Evropě. Znamená to také, že nalezení vlakem do města bude velmi snadné.

Paříže do Štrasburku Vlaky

Luxembourg do Štrasburku Vlaky

Nancy do Štrasburku Vlaky

Basel do Štrasburku Vlaky

 

Štrasburk je jedním z nejlepších měst strávit Vánoce

 

Nejlepší Města strávit Vánoce a nejlepší místo pro život na – Ženeva, Švýcarsko

Jeden z nejlepších míst v Evropě, ne-li na světě, během zimy, je Švýcarsko. To je důvod, proč Geneva, jedno z nejkrásnějších měst ve Švýcarsku, je rozhodně jedním z nejlepších měst, jak si užít Vánoce.

Město leží na břehu Ženevského jezera, a když přijde zima, celá jezero je zářící. Tisíce světel zářit z okolních obchodů, stáje, veřejné budovy, a vánoční ozdoby.

Jedním z důvodů, proč jsme vybrali Ženevě nejlepších měst strávit vánoční blog bylo to, že milovníci potravinách by měly také radovat jako pre města-vánoční trh Nabízí jídla z celého světa. A co víc, můžete jít nakupovat Chůzi na ulici, a pak navštívit některé z nejvýznamnějších památek. Tyto zahrnují palác Organizace spojených národů, Katedrála St Pierre, vodním paprskem, a více.

Tam jsou pravidelné vlaky z jiných měst ve Švýcarsku jako Bernu a Curychu který si můžete vzít do Ženevy. nicméně, existuje také mnoho vlaků jít do az Itálie, Francie, Německo, a více. Stopy jít z měst, jako je Lausanne, Paříž, Benátky, Milán, Pěkný, Verona, a mnoho dalších. dodatečně, centrální železniční stanice se nachází v samém centru města.

Lyon do Ženeva vlakem

Zurich do Ženeva Vlaky

Paris do Ženeva Vlaky

Bern Ženeva Vlaky

 

Ženeva v zimě

 

Tak tady to máte, úplný seznam těch nejlepších měst strávit Vánoce. Chcete-li více informací o vlak Cestování do az těchto měst, klidně Contact Uložit vlaku kdykoliv.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-cities-christmas%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení)