Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Vlaky jsou nejlepší způsob, jak cestovat v Itálii bez ohledu na roční období. nicméně, prokáží, že je bezpečnější a pohodlnější varianta, zejména v zimním období. Zimní cestování vlakem v Itálii je nejen bezpečné, ale je to také rychlá a účinná.

 

Na vlakové linky high-speed, jako Trenitalia horizontu vpravo dole uprostřed Itálie. Trenitalia se nazývá Frecciarossa, Frecciargento nebo Frecciabianca závislosti na lince. Vlaky propojit prakticky každý město v Itálii, která vás doveze do středu každého určení. The hlavní zastávky jsou Salerno - Neapol (Neapol) - Roma (Řím) - Florence (Florencie) - Bologna - Milan (Milán) - Turín (Turín). Řím do Benátek je hladká 3 hodina a 45 minut výlet, zatímco výlet z Florencie Řím je pouhým 1 hodina a 32 minut.

Protože rychlost a pohodlí jsou pro zimní cestování vlakem v Itálii klíčové, můžete všechny navštívit zemi, top destinace rychle a pohodlně. Zde je pět nejlepších měst k cestě do vlakem v Itálii letos v zimě.

 

Venice Winter Train Travel in Italy

 

1. Neapol – Je Náš otvírák na zimní cestování vlakem v Itálii

Neapol je ideální pro ty, kteří se chtějí dostat pryč od chladu. Je vždy slunečno v Neapoli! Pokud jde o Vánoční svátky, Naples září nad všemi ostatními městy v Itálii. Mají vánoční betlémy, které vám vezme dech. Budete vidět všechny nad městem. Mnozí se shodují, že nejkrásnější je Via San Gregorio Armeno.

Milán Neapol Vlaky

Florence na Naples vlaků

Bari do Naples Vlaky

Řím Neapol Vlaky

 

 

2. Toskánsko

Řím do Toskánska je nejlepší cesta v zimě cestování vlakem v Itálii, protože je to krátká a hodinu a půl jízda vlakem pryč. Dalo by se začít svůj den v hlavním městě v Itálii těší prodej rekreační a návštěvě Vatikánská muzea. oběda, můžete naskočit do vlaku a za méně než dvě hodiny, ocitnete v malebném Toskánsku. trvat dip v tepelná vodní lázně na víčku svůj den.

Milán Siena Vlaky

Florence do Siena vlaků

Perugia do Siena Vlaky

Řím Siena Vlaky

 

3. Palermo

Pokud zjistíte, zimní melancholický a nenávisti chladnější počasí; pak vlakem do Palermo. Sicílie je váš útěk z chladný severní Evropa jako to nabízí atmosféru, která se cítí blíže letní nebo jaro. Můžete také pomoci, ale zamilovat se do městských vánočních trzích, betlémy, a středověký šarm.

Messina Palermo Vlaky

Syracuse do Palermo Vlaky

Sicily Palermo Vlaky

Catania Palermo Vlaky

 

4. Turín

Zamířit na sever do města Turín, jestliže se chladný lyžování útěk je vaše představa o zimní radovánky. Turín je vaše Winter Train Travel v Itálii branou do Alp. Nenechte si ujít Luci d'Artista. Je to každoroční současného umění exponát které se rozsvítí město s nádherným světelných instalací.

Milán Turín Vlaky

Lake Como do Turín Vlaky

Janov do Turín Vlaky

Parma do Turín Vlaky

 

5. Benátky

Winter in Venice se rozumí čistý, svěží vzduch a méně davy rozptýlit vás z jeho krásy. Užijte si jízdu na gondole nebo popíjejte kávu náměstí. Vždycky je tu možnost lehkého sněžení, aby se vaše Venice zážitek ještě více magické.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

 

Winter Train Travel in Italy, no need for airplanes

 

Jak koupit vstupenky na zimní cestování vlakem v Itálii

Zakoupení vstupenky v předstihu dělá váš život méně stresující. Pro dálkové vlaky jako je Frecciarossa, Frecciargento, frecciabianca, vyhrazená místa k sezení je povinná.

Zakoupení jízdenky osobně na stanici je vždy možnost. nicméně, být připraven na dlouhé fronty a nepříjemnosti, a vyšší ceny. V tento den a věk, je to stát pravidlem, aby rezervovat vlaková sedadla on-line. Když přijde na to, jak daleko dopředu si můžete koupit vstupenky, Odpověď bude záviset na typu italský vlak.

Vlaky frecce jsou vysokorychlostní vlaky že běh mezi italských velkých městech. Můžeš koupit si vstupenky již jak čtyři měsíce před datem cesty. Nedávno, Trenitalia oznámila, že zvýší svůj hotelů horizont 6 měsíců před.

 

Rezervovat místa v předstihu, a budete ještě vychutnat některé výrazné slevy. Je to nejlepší koupit si vstupenky, pokud jste si jisti, že vaše cesty, jak se slevou a předem lístky jsou typicky non-vyměnitelná a nevratná. Contact Uložit vlaku pro případné dotazy týkající zimní cestování vlakem v Itálii.

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text a stačí nám úvěr s odkaz na tomto blogu, nebo kliknete zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-train-travel-italy%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení)