Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 19/06/2020)

Existuje celá řada zajímavých a aktivních nádražích ve Španělsku. Najdete vysoká rychlost, střední vzdálenost, regionální, metropolitní a hotel-train cestovat po celé zemi. Z velkých moderních stanic do menších obklopených Příroda, tyto jsou 10 z nejvíce fascinujících vlakových stanicích španělských.

 

Barcelona, Španělsko (Na vlakové nádraží Sants)

Tato moderní stanice je jedním z nejrušnější vlakové nádraží v Barceloně. To je hlavní vlakové nádraží pro oba národní a mezinárodní vlakové spojení. Tato stanice je poměrně velký a nachází se v centru města. To je používáno jak místní obyvatelé a turisté a vás spojí s většinou nádražích po celé Španělsko.

 

Madrid (Vlakové nádraží Puerta de Atocha)

Tato stanice je největší v Madridu a byl po mnoho let. Jedná se o krásná stanice a jeden z nejvíce fascinujících vlakových nádraží, ve které se nachází krásné tropické zahrady a želvy svatyně uvnitř. Na březen 11, 2004, den, nyní známá ve Španělsku jako 11-M, 191 lidí bylo zabito při sérii bombových útoků. K nim došlo za čtyři vlaky a to jak v této stanice a okolních.

 

Fascinující Nádraží ve Španělsku, Madrid

Sevilla (Vlakové nádraží Santa Justa)

Santa Justa je třetí nejzaměstnanější stanice ve Španělsku, s celkem dvanácti platforem. To je pojmenované po jednom z nejoblíbenějších světců Seville (sestra Santa Rufina). Objekt se nachází ve východní části centra města Sevilla. Čistý sestavení a design jsou příkladem městských modernizačních plánů 1991.

 

Železniční stanice Ronda

Ronda je považován za jednoho z nejkrásnějších měst ve Španělsku. Tento španělský výběr Fascinující vlakových nádraží je indikátorem toho, a rozhodně musíte vidět. Stanice byla postavena v roce 1892, nicméně, byl aktualizován a nádherně udržuje v průběhu let. Stanice má stále „Anglo“ nebo koloniální indický vzhled ačkoli. Vrchlík dřeva lemovaný se opírá o kovaným pilířích klenout sousední platformu.

 

Vlakové nádraží Puebla de Sanabria

Tato stanice se nachází v krásné staré město Zamora. Je to jeden z nejznámějších železničních stanic ve Španělsku, protože jeho krásy, která je vzhledem k regionální a tradiční architektury, s břidlicovou rooves, kvádr kameny a velký centrální arch Pfiedsedající. Tato stanice je také známý relevance to mělo na Ruta de la Plata jako připojení bod.

 

Vlakové nádraží Zamora

Tato stanice se nachází ve městě Zamora v Kastilie a León a je považován za jeden z nejvíce fascinujících stanic vlaků všech dob. Jeho stavba musela být zastavena v 1929 a to bylo nakonec dokončeno v 1958. To má podmanivý renesanční inspiraci s některými detaily, které jsou připomínkou pozdní gotiky. Je to opravdu dech beroucí.

 

Vlakové nádraží Estación del Norte

Tato železniční stanice se nachází ve městě San Sebastian, krásné místo, které nabízí obojí neuvěřitelné moře a výhledem na hory. Tato stanice je atrakcí samo o sobě jako vrchlík pokrývající platforem byla navržena Gustave Eiffel, kdo je ten samý člověk, který navrhl Eiffelova věž ve Francii.

 

Vlakové nádraží Canfranc Estación

Tento opuštěný pick fascinujících vlakových nádraží lze nalézt na hranici mezi Španělskem a Francie. Bylo otevřeno v roce 1928 a daboval „Titanic z hory.“To bylo postaveno na podporu obchodu mezi oběma zeměmi, ale poté, co se neudrží a bylo upuštěno od 1970. Stanice se dnes rozpadá na kusy. Turisté jsou stále schopni vidět podobnost, jak velký to byl ve své době. Další španělští turisté navštívili od roku 2013. Více než počet lidí, kteří někdy navštívil stanici, zatímco to bylo otevřené.

 

Vlakové nádraží Estacio del Nord

To je hlavní vlakové nádraží ve městě Valencia. Byla postavena v roce 1917 a stal se symbolem evropské modernistické architektury. Je to velká budova s ​​velkým hodinami a orel socha v centru, které jsou jedny z nejvíce reprezentativních prvků stanice dnes. Tento pick fascinujících vlakových nádraží je také považována budova kulturního zájmu.

 

Vlakové nádraží Algeciras

Tato stanice se nachází v horní části Algeciras a několik kilometrů od přístavu vzhledem k historickým požadavkem, který znamenal, že to musí být mimo dosah Gibraltar 100 tun děla. Tento vlak se používají lidé, kteří by chtěli navštívit Rock of Gibraltar. Poprvé byl otevřen v roce 1982 a ještě má staré školy vypadat a cítit se na něj.

 

I když existuje řada z nich působí ve Španělsku dnes, tyto jsou 10 z nejvíce fascinujících nádražích Španělska k návštěvě. Cestování vlakem je velká část z veřejná doprava systém v zemi a běží hladce přes palubu. Existuje celá řada krásné výlety jakož i over-noční dobrodružství aby se měl vlakem, a to stojí za to, aby se využívání železnice při návštěvě Španělska.

 

Fascinující Nádraží ve Španělsku, VALENCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najít nejlepší a nejlevnější vstupenky v Evropě Save A Train, Trvá to 3 minuty nyní rezervovat jízdenku na vlak na Uložení vlak. k nejvíce fascinujících vlakových nádraží ve Španělsku, Platit za použití všech populárních platebních metod včetně, kreditní karty a Paypal.

 

Chcete vložit našem blogu na svých stránkách, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-fascinating-train-stations-spain%2F%3Flang%3Dcs - (Přejděte k kód pro vložení