Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 19/06/2020)

İspanya'da ilginç ve aktif tren istasyonları vardır. Bulacaksın yüksek hız, orta mesafe, bölgesel, büyükşehir ve otel-tren ülke genelinde seyahat. çevrili küçük olanlar için büyük çağdaş istasyonlarından doğa, bunlar 10 İspanya'nın en Büyüleyici Tren İstasyonları.

 

Barselona, ispanya (Sants Tren İstasyonu)

Bu modern istasyon, en işlek tren istasyonu Barselona'da. Hem ana tren istasyonudur Ulusal ve uluslararası tren bağlantıları. Bu istasyon oldukça büyük ve şehir merkezi içinde yer olduğunu. Hem tarafından kullanılır yerliler ve turistler ve İspanya genelinde en tren istasyonları ile bağlayacaktır.

 

Madrid (Puerta de Atocha Tren İstasyonu)

Bu istasyon Madrid büyüğüdür ve yıllardır civarında olmuştur. Bu bir güzel istasyon ve en Büyüleyici Tren İstasyonları biri, içerde güzel tropikal bahçe ve kaplumbağa sığınak evler. üzerinde Mart 11, 2004, Şimdi 11-M olarak İspanya'da bilinen günde, 191 insanlar bir dizi bombalamanın öldürüldü. Dört banliyö trenleri bu istasyonda ve yakın hem oluştu.

 

İspanya'da Büyüleyici Tren İstasyonları, Madrid

Sevilla (Santa Justa Tren İstasyonu)

Santa Justa İspanya'da üçüncü işlek istasyonudur, on iki platformlar toplam. Tesis, Sevilla'nın favori aziz biri almıştır (Santa Rufina kardeş). Bina Sevilla kent merkezinin doğu kısmında yer alır. Temiz inşa ve tasarım kentin modernizasyon planlarına örnek olan 1991.

 

Ronda Tren İstasyonu

Ronda İspanya'da en güzel şehirlerinden biri olduğu söylenir. Büyüleyici Tren İstasyonları Bu İspanyol seçim bunun göstergesidir, ve kesinlikle görülmesi gereken. istasyon yılında inşa edildi 1892, ancak, güncellenmesi ve harika yıllar boyunca muhafaza etmiştir. İstasyon hala olsa “Anglo” veya sömürge Hint görünüme sahiptir. Ahşap saçaklı gölgelik bitişik bir platform kapsayan demir sütunlar üzerinde desteklenir.

 

Puebla de Sanabria Gar

Bu istasyon Zamora güzel eski kenti yer alır. Bölgesel ve geleneksel mimariye kaynaklanmaktadır güzelliği nedeniyle İspanya'nın en ünlü tren istasyonlarından biri, kayrak rooves, kesme taş taş ve büyük bir merkez kemer başkanlık yapmayan. Bu istasyon, aynı zamanda bir bağlantı olarak Ruta de la Plata vardı alaka ünlüdür yer.

 

Zamora Gar

Bu istasyon Castilla Zamora kentinde bulunan ve şimdiye kadar yapılmış en Büyüleyici Tren İstasyonları biri olarak kabul edilir. Onun inşaat durdu gerekiyordu 1929 ve nihayet tamamlandı 1958. Bu bir geç Gotik tarzı bir hatırlatma bazı detayları ile büyüleyici Rönesans ilham vardır. Gerçekten nefes alma.

 

Estacion del Norte Gar

Bu tren istasyonu San Sebastian kentinde bulunabilir, Her iki sunan güzel bir yer inanılmaz bir deniz ve dağ manzarası. platformları kapsayan gölgelik Fransa'da Eyfel Kulesi tasarlanmış aynı kişidir Gustave Eiffel tarafından tasarlandığı gibi bu istasyon başlı başına bir cazibe.

 

Canfranc Estacion Gar

Büyüleyici Tren İstasyonları Bu terkedilmiş seçim İspanya ve sınırında bulunabilir Fransa. Bu açıldı 1928 ve “Titanik lakaplı Dağlar.”Bu muhafaza değildi iki ülke arasındaki fakat sonra ticareti geliştirmek için inşa edilmiş ve o zamandan beri terk edilmiş 1970. İstasyon bugün parçalara düşüyor. Turistler hala onun gün ne kadar büyük bir benzerlik görebilirsiniz. Daha İspanyol turist siteyi beri ziyaret etmiş 2013. açık iken hiç istasyonunu ziyaret eden kullanıcıların sayısından daha fazla.

 

Nde del Nord Tren İstasyonu

Bu Valencia şehrinde ana tren istasyonu. De inşa edildi 1917 ve Avrupa modernist mimarinin sembolü haline geldi. Bu merkezde büyük bir saati ile büyük bir bina ve bir kartal heykel, hangi istasyonun en iyi temsil eden unsurların bugün bazılarıdır. Büyüleyici Tren İstasyonları Bu seçim aynı zamanda Kültür İlgi bina olarak kabul edilir.

 

Algeciras Gar

Bu istasyon nedeniyle anlamına gelen bir tarihi şartına Algeciras ve limandan birkaç kilometre üst kısmında yer alır o Cebelitarık 100 tonluk topu menzili dışına olmak zorunda. Bu tren ziyaret etmek istiyorum insanlar tarafından kullanılır Cebelitarık Dağı. İlk açıldı 1982 ve hala eski okul görünüme sahiptir ve bunu hissediyorum.

 

bunların sayısı bugün İspanya'da faaliyet gösteriyor olsa da, bunlar 10 ziyarete İspanya'nın en büyüleyici tren istasyonları. Tren seyahat büyük bir parçası olan toplu taşıma ve ülkedeki sistem yönüyle sorunsuz. Bir numarası vardır güzel günlük geziler Hem de Aşırı gece maceraları trenle vardı ve sen İspanya ziyaret ettiğinizde demiryollarının faydalanmak için sizin süre değer edilecek.

 

İspanya'da Büyüleyici Tren İstasyonları, VALENCIA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Avrupa'nın en iyi ve en ucuz biletleri bul Kaydet A Train, Alır 3 dakika Bundan bir tren bileti kitaba Bir Tren kaydet. İspanya'da en Büyüleyici tren istasyonlarına, dahil olmak üzere tüm popüler ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme, kredi kartı ve Paypal.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F10-fascinating-train-stations-spain%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın