Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

Avrupa gecede uyuyan trenler tehlikedeki türlerin şey haline geliyor olsa da (biz sizin bakıyoruz bütçe havayolları!), tren severler Hala vazgeçmek değildir! hevesli tren severler için, hiçbir şey gece trenlerinde atlamalı ve güzellik zevk yener uzun mesafeler banka kırmak zorunda kalmadan kendi nihai hedefe ulaşmak için.

Yurtdışında bir gece tren gezisi planlıyoruz ama emin değilseniz olduysan o gece trenleri iyi seçenek vardır, Aşağıda okuyorsun.

NOT: Bir araya getirdiğimiz nedenlerden hepsi “yeni başlayanlar için ötesine, harcadığınız olmaz 10+ Kafanın tren penceresinden karşı sallar olarak saat”omzunda drooling.

 

Gece Trenler Maliyetli Are

bütçe her gezgin için (onlar bir bilet olduğundan daha ya da o ziyade ince bir tabak ve gezi daha fazla harcama ediyorum kim), gece trenleri tercih etmek en bütçe dostu bir seçenektir (Özellikle uzun bir yolculuk için). Bir otelde üç ya da dört gece değiştirdiğinizde Eğer giderleri yarıya bekleyebilirsiniz (Hatta ucuz olanı kategorisinde) bir trende gece aynı sayıda, hakkında biriktirmeye $500! o kadar zeki bütçeleme değilse, Biz ne olduğunu bilmiyorum!

Viyana trenleri Salzburg

Münih Viyana trenleri

Graz Viyana trenleri

Prag Viyana trenleri

 

Gece Trains Zaman Verimliliği & Konfor

tren seyahati etkinliği yadsınamaz! Avrupa trenler hızlı, organize ve ne olursa olsun eğer bir ulaşım seçeneği aradığınız herşey İtalya gibi yakın bir yere yolculuk ya da bir başka hedef. trenle seyahat tur ofiste doğrultusunda birinci olmak bakıyor herkes için harika, onların favori müzesi, veya başka bir yerde onlar gitmek için planlanan vardı. Gece trenleri size gece boyunca biraz dinlenme seçeneği sunar. Sonra pencereden muhteşem manzaraların tadını çıkarmak için gündüzü kullanın ve tren durakları sırasında.

Milan Trains için Lecce

Milan Trains Reggio Calabria

Bari Milan trenleri

Salerno Milan trenleri

 

Çevre dostu

Aynı normal trenler gibi, gece trenleri gezegenimiz için en iyi seyahat seçeneği vardır. Onlar uçakları yapmak daha yolcu başına çok daha az CO2 üreten yana, onlar olabilir geleceğin nakliyesi. Böyle, Eğer sen çevreye duyarlı, Eğer bundan sonra seyahat olacak ne şekilde biliyorum.

Torino Trains için Levanto

Torino Trains için La Spezia

Torino Trains Napoli'nin

Roma Torino trenleri

 

Gece Trains arkadaşlarınızla eğlenmek

Gece Trenler Arkadaşlar yapmak için mükemmeldir

Eğer sen yalnız seyahat etmek, trenler Avrupa ülkelerinden birçok insan karşılamak için size bir fırsat veriyoruz, birbirinden farklı. hakkında konuşmak için birkaç benzer ilgi alanları bulma, ve potansiyel hayat arkadaş yaptık! Artı, Ne etrafında daha da önemlisi bu zamanı (Konuya için en az Başlıyoruz), Eğer güvenli buldum, güvenilir insanlar ile uyku kabini paylaşma! Gece trenleri harika, ancak olumsuz horlama insanların bir demet standında de gidebilirler olduğunu, pis koku (afedersiniz!), ya ... sadece çok öksürük. Böyle, Aynı sıkışık bölmeye sohbet etmek ve bir kaç gece için harika bir grup bulma fantastik!

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

Scenic Temyiz

vay, adı verilen gece trenlerinin sonsuza dek ilham veren faydasını dahil etmeyi neredeyse unutmuştuk – manzaralı temyiz! Fiyordları'ndaki aracılığıyla uyumayın, Alpler, ve diğer benzer güzel sahnelerine. Ama uyanık kalmaya mecbur hissetmiyorum sen Almanya'nın sanayi merkezlerini geçerken, ya. aman, ve - fotoğraf çek, o pencereden sadece olsa bile!

 

adresinden bize tweet atarak bize bildirin. @KaydetAtren! , Sen altındaki diğer sosyal kanalları bulabilirsiniz Kaydet-a-Train ve tabi ki, Bizden sipariş edebilirsiniz tren bileti.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-reasons-night-trains%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)