Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/04/2022)

trenle Avrupa'ya seyahat en güzel biridir, manzaralı, ve dünyadaki kültürel yolculuklar. Eğer yeni gibi büyük Avrupa kentleri arasında doğrudan tren arıyor olun Amsterdam Londra tren veya aradığınız romantik tren yolculukları, Avrupa tren seyahat hepsi var.

İnsanların sayısı birbirine geçme Avrupa üzerinden yıllık olarak ise 400,000 insanlar. Sen üzerine gidebilir 30 interrailing bilet kullanan ülkeler. interrailing başlamasından bu yana 1972, milyonlarca insan bu tek raylı bilet kullanarak Avrupa ile seyahat ettim.

Tek biletle Avrupa genelinde seyahat onun artıları ve eksileri ile gelir. Online adanmış birçok site var gezginler için ipuçları trenle Avrupa'yı görmek isteyen. Bu siteler dahil rota planlayıcısı uygulamalar ve web siteleri / bloglar konusunda ipuçları sunan nasıl bütçe için.

 

Avrupa'yı tek başına gezmek

kendiniz Avrupa ile seyahat sahip bir yarar yeri. kendiniz olduğunuzda, Eğer üzerinde tam kontrole sahip senin seyahat.

Yalnız olmak size kendi güzergah karar verme olanağı tanır, İstediğini yiyecek yemek ve ne zaman istersen, ve yolculuk boyunca diğer insanlarla bir argüman zorunda kalmamak,

Böyle bir özgürlük daha fazlasına yol açabilir kendini keşif ve yeni insanlarla ve diğer göçebelerle tanışma fırsatı, Kendini yeniden icat ederken. Bu yalnız deneyimi kendini büyümeye yol açabilir.

Hanover Trains için Dortmund

Essen Hanover trenleri

Bonn Hanover trenleri

Lüksemburg Hanover trenleri

 

Avrupa'yı tek başına gezen kadın bir navigasyon rehberiyle oturuyor.

 

Seyahat ederken yanınızda arkadaş olması, sana birini verir anılarını paylaş ile, Avrupa ile seyahat büyük bir parçası hangisi.

 

İpuçları

Avrupa ile seyahat ederken yalnız Pansiyonlar kalmaya çalışın.

Hosteller yalnız Avrupa ile seyahat kişilerle doldurulur, Böyle sosyalleştirmek ve insanlarla tanışmak.

olarak dostu olarak deneyin ve yalnız seyahat ederken can gibi giden bir içe dönük bir kişi iseniz, Diğer yolculara kolay olması için ekstra çaba koymak gerekir. Daha açık ve samimi olmaya alışmak için birkaç gün sürebilir, Eğer adam gezginler ile bağlantılarını hayata geçirirken ama zaman ayırmaya değer olacak.

Aynı zamanda yemek pişirmek için tavsiye edilir Pansiyon, başkaları ile etkileşim için daha fazla fırsat sağlayacak olan.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

 

diğer yolcular daha halk Toplantısı fazla ilgi varsa, Sonra Couchsurfing sizin için iyi bir seçenek olabilir.

couchsurfing, hangi kendi buluşmalar içerir bar ve pub yerel kültür bağlayacaktır ve aynı zamanda eski patronlarla tanışma şansı.

Avrupa'da çok sayıda şehir var. yankesiciler ve diğer suçlu türleri kim almak istiyor olabilir avantaj turistlerin, Kendi sağduyunuzu kullanın ve ayrıca seyahat forumlarını okuyun veya yerleri görmek için diğer ilgili bilgiler ve kaçınılması gereken insanlar.

 

Avrupa'da seyahat etmek için en iyi fiyatları bulmak için giriş yapın web sitemiz şimdi. Almak 3 dakika tren bileti rezervasyonu tamamlamak.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspain-by-train%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)