Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 21/02/2021)

Bir Avrupa Rota Planlayıcısı organize esastır senin Avrupa'da tren yolculuğu. Her şeyden önce, şurada 10,000 biri Avrupa'da gezebilirsiniz yerler. Nedeniyle yerlerinden sayıya, sizin seyahat haritasını nasıl çalışmalar önem arz etmektedir. Muhtemelen Avrupa'yı dolaşacak için kendi benzersiz rotayı sahip olmak istiyorum. Ve sırayla için vaktinden planlamak, önceden bilet rezervasyonu isteyebilirsiniz. En dikkat çekici Eğer mümkün olmalıdır olduğunu kitap tren kendi dilinizde müşteri hizmetleri dahil ve bir tren Kaydet gibi esneklik sağlayan yolculuklar sağlar.

 

Avrupa Rota Planlayıcısı Önemli planlama faktörleri

Tüm planlama Gerekli seyahat belgeleri emin başlar. benzer şekilde, yolculuğunuza planlama önce, Eğer düşünebilirsiniz Avrupa dışında yaşıyorsanız ve Avrupa'da yaşıyorsanız seyahat ediyorsanız ilk hedefe uçmak, çünkü Avrupa'da Seyahat etmenin en iyi yolu budur. Mevcut gezginler için önemli görünen faktörlerden bazıları şunlardır; tarihi Siteler, doğa, gece hayatı, Sahiller, Gıda, ve faaliyetler.

Londra Paris trenleri

Paris Amsterdam trenleri

Münih Berlin trenleri

Roma Milano trenleri

 

 

Ülkeye göre Avrupa Rota Planlayıcısı

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Avusturya

İlk önce, rezervasyonları için gerekli olan gece trenleri ve uluslararası trenler ve bir tren Kaydet bunu yapabilirsiniz. Rezervasyon mümkündür ayrıca şehirlerarası için yüksek Hızlı trenler (dahil olmak üzere EuroCity ve InterCity). Ana şehirlerarası yolları Viyana vardır & Linz, salzburg, Graz & Carinthia bölgesi. Avusturya Avrupa Rota Planlayıcısı çok iyi uluslararası tren bağlantılarına sahiptir. bunlara ek olarak, içecek ve en trenlerde geçerli atıştırmalıklar ve üzerinde yemek seçenekleri mevcuttur uluslararası trenler. Sen Avusturya trenlerde bisiklet getirebilir. Ayrıca Lichtenstein Seyahat tren sağlar Avusturya için bilet var.

Graz Innsbruck trenleri

Viyana Graz trenleri

Viyana Salzburg trenleri

 

Avrupa Rota Planlayıcısı Avusturya

Belçika

Belçika'daki çoğu tren rezervasyon gerektirir, Avrupa rota planlayıcımız için çok fazla yeni değil. Özellikle bunun için çok tavsiye edilir havaalanı trenleri, uluslararası trenler, ve yüksek hızlı trenler önceden rezervasyon yeterli zaman olacak. Üstelik, Belçika'da trenler 1. ve 2. sınıf oturma. trenlerin bazıları mini bar ve sıcak ve soğuk atıştırmalıklar sunan. Belçika dahilinde Yolculuk süreleri arasındaki yolculuklarda ile hızlı, alarak büyük şehirler 20 Bir saat için dakikada.

Brüksel trenleri Lüksemburg

Brüksel trenleri Antwerp

Brüksel Trains Amsterdam

Paris Brüksel trenleri

 

Belgium gardens

Bosna

Benzer Belçika Avrupa Güzergah Planlayıcısı'na, Eğer Bosna'da en trenler için rezervasyon yaptırmak gerekmez. İçin rezervasyon yapmak mümkün değildir yerli trenler Bosna'da. Bu Brzi Voz hızlı trenler dahil ve
yolcu yerel trenler. Diğer Avrupa ülkelerinde aksine, bisiklet Bosna'da trenlerde izin verilmez. bunlara ek olarak, Bosna'dan uluslararası bağlantıları Saraybosna istasyonu gidin.

 

Europe Route Planner Bosnia

Bulgaristan için Avrupa Rota Planlayıcısı

Sen Barz Vlak yerel ‘hızlı rezervasyonlarda açısından Avrupa Rota Planlayıcı fazlasına gerek yok’ trenler ve Patnicheski yerel trenler. ancak, rezervasyonları Expresen Vlak hızlı trenler ve uluslararası trenler için gerekli olan. Bulgaristan'da mevcut Uluslararası trenler Bulgaristan Express dahil, , Karadeniz Tren, Bükreş İstanbul Ekspres ve Sofya'dan ayrılmadan aynı şekilde diğer bazı trenler. Bulgaristan'ın ana yolları almak 6-8 saat (gece boyunca trenler mümkündür) Sofia, tabii ki, uluslararası bağlantılar için ana istasyon. Bisikletleri onlar için fazladan ödemek gerekecek ancak trenlerde izin verilir.

 

Bulgaria skyline

 

Kaydet bir tren ile Avrupa Rota Planlayıcısı

Çünkü Avrupa'yı dolaşacak orada milyonlarca sebep, bulduk sen En ucuz biletler. Avrupa en vardır güzel tren istasyonları. Ayrıca en güzel sahne sahip iken, dahil olmak üzere köprüler ve plajlar. Eğer ülkeyi yönetmek sonra Yani Avrupa Rota Planlayıcı yolculuk, Almak 3 dakika Bundan Avrupa'da ucuz kitap tren biletleri Bir Tren kaydet. tüm popüler ödeme yöntemlerini kullanarak ödeme.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın