Čas na čtení: 3 minut
(Aktualizováno: 21/02/2021)

Pro plánování trasy Europe je nezbytný při organizování vlakem napříč Evropou. Nejdříve, existuje více než 10,000 destinací je možné navštívit v Evropě. Vzhledem k počtu míst, Je důležité, aby výzkum, jak mapovat svou cestu. Pravděpodobně budete chtít mít svůj vlastní unikátní cestu k cestování po Evropě. A za účelem plánovat dopředu, možná budete chtít rezervovat vstupenky v předstihu. Nejpozoruhodnější je, měli byste být schopni book vlak cesty, které zahrnují zákaznické služby ve vašem jazyce a umožnit flexibilitu, jako je Zachránit Vlak umožňuje.

 

Plánování trasy Důležité Europe plánovací faktory

All plánování začíná s výrobou, zda máte potřebné cestovní doklady. Podobně, Před plánování vaší cesty, možná budete chtít, aby zvážila létající do prvního místa určení, pokud žijete mimo Evropu a vlak cestování, pokud žijete v Evropě, protože to je nejlepší způsob, jak cestovat v Evropě. Některé z faktorů, které se zdají důležité, aby stávající cestující, jsou; historický weby, Příroda, noční život, pláže, jídlo, a aktivity.

Londýna do Paříže Vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

Mnichov do Berlín Vlaky

Řím Milán Vlaky

 

 

Europe Route Planner podle země

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Rakousko

Za prvé, jsou potřebné pro rezervace noční vlaky a mezinárodní vlaky, a můžete to udělat na Uložení Vlak. Rezervace jsou možné také pro meziměstské vysokorychlostní vlaky (počítaje v to EuroCity a InterCity). Hlavní meziměstské trasy jsou Vienna & Linz, Salzburg, Graz & okresní Korutany. Plánovač trasy Austria Europe nabízí velmi dobré mezinárodní vlakové spoje. dodatečně, Nápoje a občerstvení jsou k dispozici na většině vlaků a stravovacích zařízení k dispozici na mezinárodní vlaky. Můžete si přinést kola na rakouské vlaky. Máte také vstupenky na Rakousko, které umožňuje cestování vlakem do Lichtenstein.

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Graz Vlaky

Vídeň do Salzburg Vlaky

 

Evropa Route Planner Rakousko

Belgie

Většina vlaků v Belgii vyžadují rezervaci, takže nic moc nového pro naše Evropa Plánovač Trasy zde. To je velmi doporučuje, a to zejména, že pro letištní vlaky, mezinárodní vlaky, a vysokorychlostní vlaky, budete mít výhrady dostatek času v předstihu. Dále, vlaků v Belgii mít 1. a 2. třídy sedadla. Některé z vlaků nabízejí minibar a teplé i studené občerstvení. Doba jízdy uvnitř Belgii rychle s cesty mezi, hlavní města užívající 20 minut až hodinu.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paříže do Bruselu Vlaky

 

Belgium gardens

Bosna

Podobně jako Plánovač trasy Belgium Europe, nepotřebujete provést rezervaci pro většinu vlaků v Bosně. Není možné provádět rezervace pro domácí vlaky v Bosně. To zahrnuje rychlíky Brzi Voz a
cestující místní vlaky. Na rozdíl od jiných evropských zemí, kola nejsou povoleny ve vlacích v Bosně. dodatečně, mezinárodní spoje z Bosny projít stanicí Sarajevo.

 

Europe Route Planner Bosnia

Plánovač trasy Europe pro Bulharsko

Nepotřebujete hodně Plánovač trasy Evropy, pokud jde o rezervaci Barz Vlak místní ‚rapid’ vlaky a také Patnicheski místní vlaky. nicméně, Rezervace jsou vyžadovány pro rychlíky Expresen vlak a mezinárodních vlaků. Mezinárodní vlaky jsou k dispozici v Bulharsku patří Bulharsko Express, The Černomořský vlak, Bukurešť Istanbul Express a též podobně některé další vlaky odchodu ze Sofie. Hlavní trasy Bulharska vzít 6-8 hodin (Noční vlaky jsou možné) Sofia je, samozřejmě, hlavní nádraží pro mezinárodní spoje. Kola jsou povoleny ve vlacích však budete muset připlatit za ně.

 

Bulgaria skyline

 

Plánovač trasy Europe se ušetřit Train

Protože existuje milion důvodů, proč cestovat přes Evropu, Zjistili jsme vám nejlevnější vstupenky. Evropa má největší krásné nádražích. Zároveň má nejkrásnější scenérie, počítaje v to mosty a pláže. Takže poté, co se vám podaří do země budete cestovat v Planner Europe trasy, Vzít 3 minuty nyní rezervovat levné jízdenky na vlak v Evropě na Uložit vlak. Platit za použití všech populárních platebních metod.

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Dcs – (Přejděte k kód pro vložení