Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 28/03/2021)

Cestování vidět památky je skvělá volba - ale to, co jen chtějí bavit, pokud? V tom případě, tam jsou města s nejlepší noční život, a jak se tam dostat vlakem je snadná a levná.

Pro Party Animals, není nic takového, jako zažívá noční život v novém městě. Nejlepší věc, o tom, že v Evropě je, že každé město má jinou atmosféru. Podívejte se na vrcholu 5 města s nejlepší noční život a zjistit, který z nich si nejvíce baví:

 

1. Berlínská Nightlife, Německo

V horní části najdete Berlín 5 Města s nejlepší noční život z nějakého důvodu. Město má zářivý a intenzivní klubovou scénu, která nemá v Evropě obdoby. Berlín přitahuje hodně stejně smýšlejících párty zvířata. To je důvod, proč je téměř zárukou, že mají dobrý čas v jedné ze svých četných klubů. Berghain je určitě nejslavnějším nočním klubem města, stejně jako nejexkluzivnější a některé, by řekl nejlepší v Evropě. Jakmile elektrárně, Nyní je to epicentrum berlínské klubové scény. Nelze vynechat návštěvu, pokud hledáte pro velkou dobu, po kterou! naštěstí, dosahující Berlín vlakem je snadné - můžete se tam dostat ze Amsterdam, Londýn, a Frankfurt, Mezi dalšími městy.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburk Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mnichova Vlaky

2. Amsterdam je Nightlife, a Nizozemí

Amsterdam canal at night

 

Amsterdam je jedním z měst, které si zaslouží svou pověst jako jeden z nejlepších na párty. Je to populární destinace, zejména pro milovníky trance, techno, hip hop, hluboký dům, a EDM. Některé z nejdůležitějších místa k návštěvě jsou sklad Elementenstraat a Cukrovar. Oba jsou skvělé kluby party v, V závislosti na tom, co se vám líbí. Jedna věc je jistá - strany jsou divoké. Kluby nezavírejte, dokud 3 nebo 4 dopoledne, takže tam je spousta času, aby si. Dosáhnou Amsterdam vlakem z některého major Evropských měst, jako je Berlín, Paříž, Londýn, a Brusel.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paříž Amsterdam vlaky

 

3. Stockholm, Švédsko

V chladném Skandinávii, a to jak místní a turisté vědí, jak na párty. Stockholm patří mezi města s nejlepší noční život v důsledku nejrůznějších klubů a velké davy v nich. Pekelná kuchyně je místem, si nemůžete nechat ujít ve Stockholmu, takže se ujistěte, podívat se na to. Toto město je snadno dosažitelná vlakem z jiné Evropské železniční uzly.

Stockholm is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

4. Řím, Itálie

Řím je jedinečná historická atmosféra zvyšuje kvalitu klubů ve městě,. ryze italský, zkušenosti z klubů v Řím má určitý životní milující, příležitostná šarm k němu. Velké taneční parkety, přátelské barmani, a zábavné atmosféře je Řím je noční život jedinečný zážitek. Jedna z nejlepších částí o návštěvě Itálie je to, že existuje spousta jízdy vlakem. Mohou vám kamkoliv chcete jít. Některé z nich vás po cestě budou doprovázet nádhernými památkami.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Naples do Říma Vlaky

 

 

5. Londýn, Anglie

London is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

Londýn má jinou klubovou scénu, která ji řadí mezi pět největších měst s nejlepší noční život v Evropě. Můžete navštívit fascinující noční kluby, burleskní show, retro kluby, a cokoli mezi tím. Je to skvělé místo, slavit, a dostat do Londýna Vlak je přístupný od většiny velkých evropských měst. Nenechte si ujít klubovou zkušenost Londýn!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Připravte se na další strany usilující o výletu? Náš Top 5 Města s nejlepší noční život v Evropě vás nezklame, i když jste je navštívili. Rezervovat jízdenky na vlak a užít si zábavu a hudbu!

 

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, můžete buď vzít své fotografie a text, a dej nám úvěr s odkazem na tomto blogu, nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-cities-best-nightlife%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)