Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 28/03/2021)

Cestovanie vidieť pamiatky je skvelá voľba - ale to, čo len chcú baviť, ak? V tom prípade, tam sú mestá s najlepšou nočný život, a ako sa tam dostať vlakom je jednoduchá a lacná.

Pre Party Animals, nie je nič také, ako zažíva nočný život v novom meste. Najlepšia vec, o tom, že v Európe je, že každé mesto má inú atmosféru. Pozrite sa na vrchole 5 mesta s najlepšou nočný život a zistiť, ktorý z nich si najviac baví:

 

1. Berlínska Nightlife, Nemecko

Na vrchole nájdete Berlín 5 Mestá s najlepšou nočný život z nejakého dôvodu. Mesto má žiarivý a intenzívnu klubovú scénu, ktorá nemá v Európe obdobu. Berlín priťahuje veľa rovnako zmýšľajúcich ľudí spoločenské zvieratá. To je dôvod, prečo je takmer zárukou, že majú dobrý čas v jednej zo svojich početných klubov. Berghain je určite najslávnejším nočným klubom mesta, ako aj najexkluzívnejší a niektoré, by povedal najlepšie v Európe. akonáhle elektrárni, Teraz je to epicentrum berlínskej klubovej scény. Nemožno vynechať návštevu, ak hľadáte pre veľkú dobu, po ktorú! Našťastie, dosahujúci Berlín vlakom je jednoduché - môžete sa tam dostať zo Amsterdam, Londýn, a Frankfurt, Medzi ďalšími mestami.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

2. Amsterdam je Nightlife, a Holandsko

Amsterdam canal at night

 

Amsterdam je jedným z miest, ktoré si zaslúžia svoju povesť ako jeden z najlepších na párty. Je to populárne destinácia, najmä pre milovníkov trance, techno, hip hop, hlboký dom, a EDM. Niektoré z najdôležitejších miesta na navštíveniesklad Elementenstraat a Cukrovar. Oba sú skvelé kluby party v, V závislosti na tom, čo sa vám páči. Jedna vec je istá - strany sú divoké. Kluby nezatvárajte, kým 3 alebo 4 dopoludnia, takže tam je veľa času, aby si. Dosiahnu Amsterdam vlakom z niektorého major Európskych miest, ako je Berlín, Paríž, Londýn, a Brusel.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

3. Štokholm, Švédsko

V chladnom Škandinávii, a to ako miestne a turisti vedia, ako na párty. Štokholm patrí medzi mestá s najlepšou nočný život v dôsledku najrôznejších klubov a veľké davy v nich. Pekelná kuchyňa je miestom, si nemôžete nechať ujsť v Štokholme, takže sa uistite, pozrieť sa na to. Toto mesto je ľahko dosiahnuteľná vlakom z inej Európske železničné uzly.

Stockholm is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

4. Rím, Taliansko

Rím je jedinečná historická atmosféra zvyšuje kvalitu klubov v meste,. rýdzo taliansky, skúsenosti z klubov v Rím má určitý životný milujúci, príležitostná šarm k nemu. Veľké tanečné parkety, priateľské barmani, a zábavné atmosfére je Rím je nočný život jedinečný zážitok. Jedna z najlepších častí o návšteve Talianska je to, že existuje veľa jazdy vlakom. Môžu vám kamkoľvek chcete ísť. Niektoré z nich vám počas cesty doprajú nádherné pamiatky.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

 

5. Londýn, Anglicko

London is among Top 5 Cities With The Best Nightlife In Europe

 

Londýn má inú klubovú scénu, ktorá ju radí medzi päť najväčších miest s najlepšou nočný život v Európe. Môžete navštíviť fascinujúce nočné kluby, burleskní show, retro kluby, a čokoľvek medzi tým. Je to skvelé miesto, na párty, a dostať do Londýna Vlak je prístupný od väčšiny veľkých európskych miest. Nenechajte si ujsť klubovú skúsenosť Londýn!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Pripravte sa na ďalšie strany usilujúce o výlete? náš Top 5 Mestá s najlepšou nočný život v Európe vás nesklame, aj keď ste ich navštívili. Rezervovať lístky na vlak a užiť si zábavu a hudbu!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-cities-best-nightlife%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)