Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 14/05/2020)

Paríž a Rím sú na vrchole zoznamu vedre takmer každý cestovný. Tieto veľkolepé miest sú obľúbené pre svoju kultúru, world-class kuchyne, znamenitý architektúra a ešte oveľa viac. Kým Rím a Paríž sú ďaleko od seba, sú veľmi dobre spojený vlakom. To znamená, že si nemusíte vyberať medzi nimi nádherné miest, môžete ich navštíviť oba! Aby sme vám pomohli, aby sa tento cesta čo najpríjemnejšie zdieľame s vami Ako sa dostať z Ríma do Paríža vysokorýchlostným vlakom.

 

Cesta vysokorýchlostných vlakov

Môžete rýchlosť cez Francúzsku a Taliansku iba pomocou vysokorýchlostného pripojenia. Jeden z najrýchlejších a najpohodlnejších spôsobov, ako cestovať z Ríma do Paríža, je tým, že vezme Thelle vysokorýchlostný vlak. Tento moderný vlak bude metla do Paríža v žiadnom okamihu. najprv, vysokorýchlostným vlakom pôjdete do Ríma do Milána a Milána do Paríža po vysokorýchlostných vlakoch Thello. Čas pre túto cestu cestovné líšia, v závislosti na vlak si vyberiete. Odporúčame rezervovať miesta vopred, je nutné rezervovať pre tieto vlaky zabezpečiť miesto.

Doby vlakov z Lyonu do Nice

Paris Nice Vlaky

Avignon Nice Vlaky

Marseille Nice Vlaky

 

Rím do Paríža vlakom

 

Take vyhliadkovú cestu – Rím do Paríža vysokorýchlostným vlakom

V závislosti od trasy, ktorú sa rozhodnete podniknúť pri cestovaní z Ríma do Paríža vysokorýchlostným vlakom, budete chcieť užiť prehliadku jednej z najkrajších miest vo Francúzsku na ceste. Pekný pohltí veľkoleposť Provence a podiely na to cez jej nádherná pláží, expanzívna promenáda a pod holým nebom trhy. Zastavte v Nice vám umožní vidieť ďalšie ohromujúci časť Francúzska a bude pekne rozbiť svoju cestu z Ríma do Paríža.

Dijon do Provence Vlaky

Paris Provence Vlaky

Lyon do Provence Vlaky

Marseille Provence Vlaky

 

 

Navštíviť aj ďalšie európske mestá pozdĺž cesty

Aby čo najviac z vašej slobody pomocou regionálne vlaky a zastavenie off v inej európske mestá. Cestovať z Ríma do Milána, na Ženeva než sa dostanete do cieľa – Paríž.

Paris Lille Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

Rím do Paríža vlakom

 

žiadny cestovanie vlakom je viac ako štyri hodiny dlhý. To robí z tohto najlepšiu cestu pre každú dobrodruha, ktorý nemá rád dlhé jazdy vlakov. Je dobré mať na pamäti, že niektoré mestá sú drahšie na návštevu ako ostatné, takže v závislosti na vašom rozpočte možno je lepšie mať itinerár že neobsahuje všetky miest sme uvedenej. Prezrite si našu webovú stránku a môžete si vytvoriť svoj osobný itinerár, ktorý vás zavedie z Ríma do Paríža vysokorýchlostným vlakom, ale tiež z Paríža do Ríma s tou istou železnicou.. Môžete tiež držať krok s najnovšími akciách na našich Facebook, Twitter a Instagram stránky.

 

Premýšľate o tom, túto cestu z Ríma do Paríža sami? Ísť do SaveATrain Online skontrolovať všetky naše exkluzívne tarify a začať plánovať svoje ďalšie dobrodružstvo!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhow-to-get-from-rome-to-paris-by-train%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)