Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 17/12/2022)

všetko snívajú turisti o návšteve skrytých skvostov v Európe, ako aj významných európskych metropolách. Fotografie z nich šťastne stojaci vedľa Eiffelovej veže, Koloseum alebo Big Ben robí každý cíti výnimočná (a my sme úplne dostať, že!). Či už ste Instagram narkoman alebo "true" cestovateľ, deje miest po celom svete je všetko!

putovanie, objavovanie neznámeho, snahe splniť nové kultúry, a skúsenosti niečo iné je krásny. To je dôvod, prečo skutoční cestujúci nie sú báť odvrátiť cestu. Majú radi, aby sa zastavila miest, ktoré často nemajú letísk a nemajú čerpať veľa návštevníkov. Tieto skryté drahokamy v Európe môže veľmi často dávajú lepší prehľad o konkrétnom európskej krajine, než čokoľvek iné, pravdivý pochopenie národa. Hosťujúci im vlakom je pravdepodobne najlepší spôsob, ako využívať nové krajiny a spoločenských vrstiev. Ak ste cestovateľ, Tento zoznam je pre vás.

Tu sú naše obľúbené Skryté poklady v Európe ľahko dosiahnuteľný vlakom to je bezpochyby stojí za videnie.

POZNÁMKA: Ak o tom uvažujete sa autobusom proti ide vlakom – Voľba by mala byť vždy vlakom.

 

1. Sasko, eklektický mix prírody a histórie a naše prvé voľbou pre skryté drahokamy v Európe

Nie je potrebné, aby okamžite psychicky projektovať sa do Drážďan, naozaj. Drážďany je hlavné mesto Saska, ale tam sú niektoré iné časti tohto východonemeckého regiónu stojí za zmienku, tiež. Len mimo Drážďany je Pevnosť Königstein. A ak máte radi prechádzky, by ste nemali vynechať kamenárskej mosty v Sasku Národný park. Ďalej, musíte byť úprimní sami so sebou. je ťažké návšteve Nemecka a, aspoň raz, Nie je príliš veľa piva V niektorých baroch. Našťastie, Sasko má malé kúpeľné mesto s názvom Bad Schandau, ideálny pre detoxikáciu po opileckej noci. Gluehwein by tiež mala byť na vašom zozname, pretože je domovom najstarší vianočný trh v Nemecku. Na Nemecká železničnej siete je vynikajúci v tejto oblasti, takže dostanete zažiť to naplno.

Frankfurt do Dresden Vlaky

Dortmund do Dresden Vlaky

Luxembourg do Dresden Vlaky

Amsterdam Dresden Vlaky

 

Sasko Skryté poklady v Európe

 

2. Mesto Luxemburg, nepatrná, romantický Capital

Prvá vec, ktorú si myslíte, že keď hovorí o Luxembursku banky. Krajina je dobre známe, práve preto, že z nich. Ale Luxembursko je steepled zborov, kamenné domy, a malé kanály robia jeho návštevu príjemnejšou, ako by ste čakali. To je dôvod, prečo toto miesto je jedným z mála skrytých pokladov v Európe medzi hlavnými mestami tohto kontinentu. Jedná sa o krásne miesto, položený v mieste, kde sa Pétrusse a Alzette rieky sa stretnú. Môžete navštíviť niektoré z reštaurácií a hip bary blízko centrálne námestie. Okrem toho, rue Philippe II má veľa obchodov, takže je lepšie byť pripravený stráviť pár babiek! dohromady Luxembursko Je to ideálne miesto pre romantický víkend.

Kolín nad Rýnom luxemburským Vlaky

Koblenz luxemburským Vlaky

Metz luxemburským Vlaky

Paris luxemburským Vlaky

 

Mesto Luxembourg Skryté poklady v Európe

 

3. Antverpy: kule, bicykle a viac piva

Ešte raz, v skutočnosti skrytý klenot, ale museli sme sa o ňom zmieniť. Dôvod je prostý. Antwerp je to skvelé miesto, aby sa zastavila na vašom výlet vlakom z Luxemburska do Holandska. okrem, toto mesto má čo ponúknuť, a vy by ste mali baviť tam. Ak ste vášnivý cyklistike a architektúra budete musieť vziať "architektúry turné." Vďaka tejto cool mape, môžeš objavovať turistické atrakcie na svoje obľúbené formy dopravy. A ak dávate prednosť niečo "lesklejšie", ísť vyskúšať Antverpách Home of Diamonds. V rovnakom čase, Belgicko je ideálne pre milovníkov piva. Predpokladu, že ste jedným, uchopiť hrnček na "De koníčka", pivovar mesto Antwerp.

Brusel do Antverp Vlaky

Amsterdam do Antverp Vlaky

Lille do Antverp Vlaky

Paris do Antverp Vlaky

 

 

4. Camogli, Naozajstný skryté drahokamy v Európe

iba 45 Zápis z jazdy vlakom od Janov, toto malé rybárske mestečko nemá veľa must-vidí. Avšak, rovnako ako tí, osnderrated miesta že sa ukáže ako pravdivé Skryté poklady Európy, to taky malo byť na vašom zozname. S tým farebné domy a strmé ulice, Camogli je ideálne miesto, kam ísť na dlhú prechádzku. prechádzke Camogli, všimnite si, hotely fantázie, staré budovy, a malé pekárne. Než sa nazdáte – budete zamilovať sa do tohto miesta! A keď vás omrzí chodí, nie je nič lepšie, ako mať obed v niektorej z reštaurácií mesta. Ideálny čas na návštevu Camogli by May, počas rýb festival. Hlavným lákadlom tejto akcie je 28-ton panva. Je to použité, uhádli ste pravdu, pre varenie rýb.

Florence na Camogli vlakov

Janov Camogli Vlaky

Rím Camogli Vlaky

Miláno Camogli Vlaky

 

Skryté drahokamy v Európe Camogli

 

5. Weymouth, a Beach Town in England closes our list of Hidden Gems In Europe

Je ťažké byť považovaný za jeden z skrytých pokladov v Európe, ak máte dinosaurích fosílií vo vašom okolí. Áno, čítate pravdu. Dinosaurie fosílie možno nájsť pozdĺž Jurassic pobrežia Weymouth. Ešte, Nie je veľa ľudí sa rozhodnú vziať 3 hodiny vlakom z Londýna vidieť. Tí, ktorí si môžu vychutnať odlišný vodné športy a majú ryby a čipy na pláži. Alebo sa rozhodnúť pre jedlo v niektorej z gastropuby. Vzhľadom k tomu, libra je mierne nadol v túto chvíľu, to je ten správny čas, aby si cestu do Anglicka. A správny čas na návštevu Weymouth by bol august počas Weymouth karneval.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

 

Mali by sme pomáhať pri rozhodovaní o tom, ktoré miesto na návšteve ďalší z nadchádzajúcich dobrodružstvo? dobrý! Týchto päť miest sú len ukážkou toho, ako stále existujú niektoré neobjavené a skryté poklady v Európe. Svet je plný prekvapení čaká na vás, aby ich objaviť. Cestovanie vlakom a strmé ulice. Tiež, sa vám bude páčiť vaša cesta viac. Ak potrebuješ pomôže plánovať svoju cestu, alebo ak chcete kúpiť vstupenky, navštívte nás na adrese SaveATrain.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhidden-gems-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)