Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 10/09/2021)

jat to nie je príliš neskoro na to naplánovať útek v marci, vpred z Veľká noc spech. S deťmi je na dovolenku, teraz je čas nájsť príležitosť na návštevu malebných ostrovčekov s blízkym, nalodiť na prvý veľký rodinné cestovateľské dobrodružstvo roku, ponorte sa do niektorej zo svetovo najviac kúzelných miest alebo sa zúčastniť jednej z mnohých európskych festivaloch v marci. V marci je v Európe veľa skvelých miest na návštevu.

 

Ako bolo spomenuté, Marec je tiež začiatok festivalovú sezónu v Európe, takže tam sú tony možností, ako veseliť sa miestna, či už na citrusové inšpirovaný karneval v južnom Francúzsku, alebo na londýnskej Coffee Festival.

Pripravení objaviť skvelé miesta v Európe navštívi v marci? Pokračuj v čítaní!

 

windmill and tulip flowers are part of the Great places in Europe To Visit in March

 

Veľké miest v Európe k návšteve v marci: Londýn

Ako vravia, “zlý deň v Londýne je stále lepší ako dobrý deň kdekoľvek inde” tak samozrejme, Londýn musel byť v marci na našom zozname skvelých miest v Európe.

Marec je skvelý mesiac navštíviť Kensingtonský palác záhrada, Kew Gardens, alebo na niektorú Ďalšie v Londýne top záhrady, ako more s krókusy a narcisy kvitnú v hlavnom meste.

Ak uvažujete o návšteve veľa top atrakcie, potom odporúčame dostať sa z turistická zľavová karta alebo a zájazdový autobus combo vstupenka. Tieto vstupenky a zväzky mohol ušetriť nejaké vážne peniaze!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

kew gardens

The London Festival Káva

Sme veľkí fanúšikovia kávy. Dokonca sme písali o úžasné kaviarne tu pred. Takže, Tu je ďalší písať o ako súčasť našej veľkej miest v Európe k návšteve v marci – Festival London káva v marci!

Na 2019 UK Coffee Week beží od 30-31 marec 2019. Najlepší baristi a znalci kávy sa stretávajú na Brick Lane, aby oslávili kávu. K dispozícii bude viac než 250 remeselník káva a gurmánske potravinárske stánky, ochutnávky a demonštrácie, interaktívnych workshopov, pouličné jedlo, kávové založená na koktaily, živá hudba, DJs, umelecké výstavy a ešte oveľa viac.

Chcete sa dozvedieť viac a získať vstupenky? zamierte sem: https://www.londoncoffeefestival.com

Lyon do londýnskeho vlaku Eurostar

Kolín nad Rýnom do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Luxembourg do Londýna Vlaky

 

Ostatné každoročné akcie marca v Londýne

  • Zapojte sa do výročných osláv St David má deň v Londýne waleských stranami, food festivaly, a rugby. 1 Mar
  • Tuck do lahodnej stoh palacinky alebo palacinky na Palacinkový deň (fašiangový utorok) v Londýne, alebo zachytiť všetky akcie palacinka obracející na lievance závodu. 5 Mar
  • Doprajte svojej mame, aby jeden deň sa v Londýne Deň matiek. Nájdete veľa zábavy Čo robiť s mamičkou, vrátane popoludňajších čajov, plavby, nakupovanie, a muzikály. 31 Mar
  • Ukážkové nové piva, zúčastniť prehliadky pivovaru, a prelína s ostatnými cider, pivo, ale, a ležiakoví fanúšikovia na London Beer Week. TBC

Antwerp do Londýna Vlaky

Maastricht do Londýna Vlaky

Bruggy do Londýna Vlaky

Liege do Londýna Vlaky

 

London marca športové akcie

  • Zabezpečiť dobré pozorovacie miesto pozdĺž Championship Course Thames tento mesiac vidieť veslárske posádky z celého sveta, aby sa postavili Vedúci River Race a Ženská osmičky Head of the River Race. 16 a 30 Mar
  • Pridajte sa k bežci alebo sledovať z lavičky ako Londýn pamiatky Half Marathon natočí jeho cestu cez Westminster a City of London. 24 Mar

Ďalšie skvelé miest v Európe k návšteve v marci v Londýne, sa pozrieť na naše kalendár udalostí a vás povedie k čo je na v Londýne. A zachytiť to najlepšie z javiska s London naším divadelné sprievodca.

 

Veľké miest v Európe k návšteve v marci: Zermatt vo Švajčiarsku

Ak si nie ste v priebehu zimného chlade doteraz, potom Zermatt v Švajčiarsko je celkom dobrá stávka nájsť sneh. Jeden z najslávnejších strediská Európe, prášok je obvykle dobre dokonca až do konca apríl.

Ako väčšina z Zermatt je lyže Oblasť leží vyššie 2000 metrov, nie je nedostatok snehu, pokiaľ ide o jarné lyžovanie. Sneh môže byť nerovnomerný v meste. Avšak, na horu, nájdete niečo iné. čerstvý sneh, nedotknutej stopy, a veľa zábavy sú čakajú na objavenie. Aby zažite plný potenciál čerstvého snehu, a pritom zostať v bezpečí, najať lyžiarsky sprievodca pre niektoré off-piste lyžovanie.

Zermatt nie je len apelovať na tie, s chuťou po dobrodružstve, ale má tiež úžasné aktivity pre tých menej odvážnych duše taky. Zimné putovanie v Zermatt je považovaný za jedny z najmalebnejšie v regióne. Mapa zo všetkých zimné túry možno nájsť na internetových stránkach Zermatt cestovného ruchu. Nie je potreba pre sprievodcu, ako trasy sú dobre značené, upravené, a trezor.

Zurich do Zermatt Vlaky

Geneva na Zermatt Vlaky

Bern Zermatt Vlaky

Lucerna na Zermatt Vlaky

 

Veľké miest v Európe k návšteve v marci: severovýchod, Holandsko

Ak ste navštívil záhrady v Londýne k videniu kvety, prečo nie pokračovať v trende? Na vlak do Holandska! Ročný tulipán bloom Holland je fenomén, ktorý priťahuje tisíce cestujúcich ročne. A to z dobrého dôvodu! Marec je skvelý čas na návštevu, ako budete mať istotu, aby si ujsť davy. To znamená, že samotné tulipány nemusí sa objavili doteraz. Stále môžete tešiť na veľkolepú show snehových bielkov, narcisy, a nádherné ružovej a fialovej hyacint. Posledné menované sa objavujú priamo na okraji medzi marcom a aprílom. Samozrejme, poveternostné podmienky sa líši podľa roka, takže je najlepšie sa poradiť národ je špecializované internetovej adrese tulipán týždenné aktualizácie kvetinové, ktoré začínajú v marci.

 

Si rezervovať ďalšiu cestu vlakom pomocou Uložiť vlaku

Veľké miest v Európe k návšteve v marci blogu, presvedčený o tom, že? Prečo nevyužiť 3 minúty a nájsť cestovný lístok na vlak na saveatrain.com. Vyplňte dátum a čas, kedy by ste chceli cestovať a my vám poskytneme najlepšiu cenu vašej cesty, a môžete platiť za cesty vlakom v mnohých ohľadoch.

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fgreat-places-europe-march%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)