Čas čítania: 5 minúty
(Aktualizované: 30/01/2021)

Vydajte sa na dobrodružstvo do štekliť vaše chuťové poháriky a podieľať sa na najlepšie jedlo zájazdy v Európe. Ak ste vášnivým foodie, Vaše chuťové bunky, rovnako ako svoj Instagram zdroj bude skákať radosťou s tým, čo zažijete. Samozrejme, najlepší spôsob, ako navštíviť gastronomicky geniálne neslávne známe mestá v Európe, je vlakom. Tu je náš vrchol 7 Best Food Tours skúseností sa Európa.

 

1. Potraviny Tours skúseností sa Európa: Z bagety Na Bistro v Paríži, Francúzsko

Ak existuje jedno mesto, ktoré môžu zaklopať ponožky preč s kulinárskou tvorivosť, Ak je pre Paríž a je, teda, Prvý na zozname najlepších potravín turné v Európe. Ako výsledok, mnoho potravinárskych prehliadky, ktoré bežia v Paríži by mali byť skôr nazývaný potravinové Education pretože sú zaliate v histórii. Tradícia sa dedí po stáročia.

Nechajte sa inšpirovať parížskej vášňou.


Všetko je zahrnuté od základov chleba a syra, aby ich slávny pochúťka, foie gras, rovnako ako domáce nátierka a Armagnac. Navyše, môžete tiež vyžívajú v parížskej kaviareň kultúra.

Vietor si cestu cez postranných uličiek a ohromiť sami na to, ako veľa elegantných reštaurácií, kaviarne, lahôdkarstva, a boulangeries existujú. Ako výsledok, budete vystavení dokonalej zmesi prastarých receptov a nových a trendových v oblasti jedál.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

Bagety Bistro v Paríži, Francúzsko

 

2. Food Extravaganza: Amsterdam, Holandsko

Ak chcete vidieť inú stranu Amsterdam a jeho foodie scénu, preskúmať nádvorí a uličkách Jordaan štvrti. Ako výsledok, nájdete dobré jedlo Dodávatelia dychtivý podeliť sa o svoje výtvory, ako aj dať nejaké nahliadnutie do mesta bohatej indonézskej kulinárskeho dedičstva.

Odporúčame vyskúšať jablkový koláč na kultové 400 rokov staré kaviarni, cafe Papeneiland. Môžete tiež skúsiť Údená klobása z rodinného receptu sto rokov a naučiť sa holandský spôsob, ako jesť sleďa.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

3. The Art Of Craft Beer & Jedlo v Prahe, Česká republika

Ak sa ocitnete v Prahe, robiť to, čo robiť, Bokovky a prežite remeslo pivo rovnako ako trh s potravinami prehliadka. Môžete si dokonca vziať prehliadky s odborníkom piva. Budú radi, aby vás na Pivo (pivo) Cesta na rozdiel od iných.

prirodzene, remeslo pivo sa vždy tešil tým, že jej niekoľko vybraných miestnych sústa. Navyše, aou mohol pokúsiť škótske vajcia alebo českej knedle s duseným hovädzím aby sme vymenovali aspoň niektoré z Labužník pokladov Prahy. Je to definitívne na našom zozname najlepších potravín turné v Európe.

Norimberg do Prahy vlaky

Mníchov do Prahy vlaky

Berlín do Prahy vlaky

Viedne do Prahy vlaky

 

The Art Of remesiel pivo a jedlo v Prahe, Česká republika

 

4. Potraviny Tours skúseností sa Európa: Prastará tradícia v Madride, španielsko

Pre bonafide foodie dobrodružstvo, madrid nesklame! Meander cez Madrid a splnenie miestnych predajcov a reštauratéra. vyskúšať miestne víno a syry vyžíva v historickom Anton Martin trhu. majú niektoré, pravdepodobne, najlepšie tvarohové na svete, z ktorých niektoré sú pečené v sto rokov starých pecí.

 

Best Food Tours skúseností Madrid Španielsko

 

5. Ochutnajte Mesto z Insiders Perspective: Benátky, Taliansko

Objednať prehliadku, ak nechcete byť behave v Benátkach. Kniha s niekým, kto pozná vstupy a výstupy na mesto a ako sa prípadne vyhnúť davom a nechať si nájsť nejaké skryté drahokamy. napríklad, vziať gondole jazda cez kanál na cestoviny reštaurácie a vypiť pohár Prosecco pred vyskúšať niektoré preslávené vinárne, obľúbený u miestnych Casanova je.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

 

pizza fest v Benátkach

 

6. Potraviny Tours skúseností sa Európa: Medzinárodný Food scéna v Berlíne, Nemecko

Berlínska potraviny scéna je priamo na trend a medzinárodnej potravinovej zlato, a vo výsledku, je to najlepšie miesto na nadviazanie priateľstva, keď ste na cestách foodie. Nič sa spája ľudí celkom ako jedlo robí.

Odporúčame, aby ste zvážili individuálne potravín turné s miestnou, kde si môžete vyhrnúť si rukávy a opraviť sami tradičné hody, Berlin-style.

Ak si neželáte, aby sa všetko sami:

Navštívte turecký trh v Kreuzbergu alebo sa zastavte (alebo tri) na rôznych kaviarní a pekární.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

Medzinárodný Food scéna v Berlíne, Nemecko

 

7. Autentický zážitok Foodie: Viedeň, Rakúsko

Viedeň je všetko kúzlo, Avšak toto je obzvlášť tak, pokiaľ ide o vkus. To má zreteľný pravosť a vy by ste mali začať s návštevou klasickej viedenskej kaviarni. Z kaviarne, si môžete vytvoriť svoj spôsob, ako populárne Naschmarkt, tradičné klenot s širokú škálu rakúske špeciality, ktoré zahŕňajú syr a ocot.

Ak nechcete jesť klobása a potom pic to na gram, keď ste v Würstelstand, ste boli aj tam? 🌭But for real, majú najúžasnejšie párky! Spláchnuť s niekoľkými rakúskych vín v historickom pivnici a nakoniec to všetko preč dokonale s nejakou delish dezertom návštevou skvelý obchod s čokoládou. 🍫

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Best Food Tours zažiť vo Viedni

 

Potraviny Tours skúseností sa Európa: záver

Najlepšie jedlo zájazdy v Európe sú navrhnuté tak, aby jednoducho vyhodiť svoju myseľ a poschodia. Neexistuje žiadny nedostatok možností.

Kdekoľvek pôjdeš, prechádzať zoznamy ciest, ktoré bude najlepšie vyhovovať vám.

 

Vyberte si, čo by ste chceli zažiť a využívanie Save A Train na vlak cestovné potreby.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “7 Best Food Tours skúseností sa Európa ” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-food-tours-europe%2F%3Flang%3Dsk Zloženie: 100% bavlna.– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)