Čas čítania: 6 minút
(Aktualizované: 11/04/2022)

polemika o trénovať proti autobusu v Európe je nikdy nekončiaci téma, kazdy ma svoj nazor. ale, sme dokonca hovorí o bezpečnosti, a ak máme - je to dosť? Bezpečnosť nami zvolenej dopravy by mala byť vždy na prvom mieste, a my sme dnes ju riešiť. zvyčajne, ľudia majú tendenciu pristupovať k tejto téme inak, V závislosti na svoje vlastné cestovné preferencie. Ďalej, najnovšie správy počujeme o nehodách po celom svete faktor, tiež. I keď budete len zriedka počuť došlo niekde vlakové nešťastie, to sa stáva. Rovnako ako to robí so vzduchom, auto, bus a iných dopravných prostriedkov. Aj tak, Štatistiky sú jasné - oficiálne, vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy v týchto dňoch! Rovnaká úroveň bezpečnosti platí pre leteckú dopravu, kým všetky ostatné dopravné prostriedky nasledujú po nej.

 

Vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy vo všetkých krajinách?

žiadny, to nieje. Nie všetky koľaje a vlaky sú v rovnakej kvalite. Keď hovoríme o železničnej bezpečnosti cestovného, zvyčajne o tom hovoriť v súvislosti s konkrétnej krajiny. všeobecne, železničná doprava je veľmi bezpečný, ale stále nie je na škodu skontrolovať si stav železníc a konektivitu krajiny, ak chcete cestovať vlakom.

napríklad, práve pred siedmimi rokmi na území USA. počíta 32,367 Počet smrteľných nehôd, 570 železničné osudovosti, a 485 vzduchové osudovosti. To sú len hrubé čísla, ale oni predsa maľovať celkom zrejmý obrázok o tom, že cestovanie vlakom a letecká doprava sú obaja výrazne bezpečnejšie ako cestné cestovné.

Ak ste na cestách po Európe, pozrite sa na tieto prekvapivé skutočnosti vlak.

Interlaken do Zürich Vlaky

Lucerne Zurich Vlaky

Bern Zürich Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Vlak je jedným z najbezpečnejších druhov dopravy 1

 

Aké sú najmenej bezpečným Dopravný prostriedok?

To by malo byť motocykel. žartom (nie, že je tu niečo k smiechu tam) Lekári zvyčajne odkazujú na motocykle (tj., Nehody spôsobené tým, že jede jeden) ako “darcu cykly.” zrejme, Tieto nehody sú obvykle tak časté a fatálne, ktoré produkujú veľké množstvo darcov orgánov. cestovania v jedny z najrýchlejších vlakov v Európe nevyvoláva toľko nehôd.

Mníchov do Berlín Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

 

train car bike

 

Ako môžem byť istý, že vlak je jedna z najbezpečnejších foriem dopravy teraz?

Tu sú niektoré z hlavných dôvodov, prečo vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy:

menšie Nehody

Ak sú obe železnice a vlaky sú dostatočne postarané (tj., pravidelne servisované, zachovaná, vymeniť v prípade potreby, atď.), budete málokedy svedkami nejakej nehody sa tento spôsob dopravy. Jedným z dôvodov je skutočnosť, že, Na rozdiel od cestnej dopravy, je len jedna cesta a jeden dopravný prostriedok (tj., vlak) Nasledujúce jednu cestu na miesto konečného určenia. Žiadne neočakávané vozidlá sú zasielané vaša cesta, takže môžete stratiť kontrolu nad volantom. Nie sú žiadne náhle zmeny a obraty, alebo iné stresujúce a potenciálne nebezpečné situácie. To môže byť jeden z dôvodov, prečo doprava vlakom zostalo jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy tak ďaleko.

Lille je Parížskej Vlaky

Luxembursko je Parížskej Vlaky

Frankfurt je Parížskej Vlaky

Ženeva je Parížskej Vlaky

 

Vlak je jedným z najbezpečnejších druhov dopravy 3

 

Vlak je jedným z najbezpečnejších druhov dopravy s prínosom pre životné prostredie

Ak by sme mali porovnávať lišta s cestnej a leteckej dopravy, ľahko by sme preukázali, že vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy, ale aj oveľa viac udržateľný než akýkoľvek iný dopravný prostriedok. Ako? Vlaky neprodukujú toľko emisie CO2, a emisie vlaku nie sú vypúšťané priamo do horných vrstiev atmosféry. Plus, Vlaky nespotrebúvajú príliš veľa energie alebo priestor, a ich hlučnosť je menej než iné spôsoby dopravy. Väčšina ľudí, ktorí dochádzajú k ekologickému dojdeniu, si ako svoj spôsob dopravy vyberie prímestské vlaky. Cestovateľov po celej Európe, tiež, love ekologickú šetrnosť vlakov spolu s ich bezpečnostných správ.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Zdravotné výhody

Na rozdiel od vyššie uvedeného prínosy pre životné prostredie to sú, v rovnakom čase, naše vlastné zdravotné prínosy, nielen Train je jedným z najbezpečnejších druhov dopravy, ale idúci vlaky sú vynikajúce pre naše celkové zdravie.

Pokiaľ ide o prímestské vlaky, umožňujú tým, ktorí jazdia im:

  • Pohybovať okolo vozidla a chodiť po chodbách vlaku na cestách. To pomáha telu pobyt mobil
  • Pešo dole do svojich kancelárií a domovov po tom, čo opustí stanicu. To je skvelé pre svoju postavu
  • Dať si šlofíka na ceste do práce a späť z práce bez rizika, že sa dostanete do a autonehoda. Dôležitým bezpečnosť prevencia
  • Užite si to voľnočasové aktivity medzi bodmi A a B. Skvelý spôsob, ako relaxovať a dostať sa z zlú náladu

V týchto dňoch, kedy sú všetci prepracovaní a skákanie z ich autosedačky svojej stoličke v práci a naopak, mať medzi tým nejaký chladný čas rozhodujúce. Mať príležitosť k odpočinku vo vlaku, ako ste dochádzať je rozhodne jedným z mnohých dôvodov, prečo sa ľudia rozhodnú vlaky.

 

Vlak je jedna z najbezpečnejších foriem emisií dopravnej co2

 

Keď už hovoríme o diaľkových vlakov, oni sú fantastická možnosť cestovať pretože umožňujú niektoré prestoje. Dostať sa z bodu A do bodu B 2 hodín lietadlom je efektívny, ale je to bezpečné miesto pre svoje zdravie? Znamená to výzvou našej príspevku na blogu “Vlak je jedným z najbezpečnejších druhov dopravy”? môže váš Telo a myseľ spracovať náhlu zmenu klímy, atmosferický tlak, a všetko ostatné medzi tým? ťažko. To je dôvod, prečo cestovanie vlak po celej Európe umožňuje vášmu telu zvyknúť si na zmeny a spracovať ich v a zdravý spôsob.

Berlín do Mníchova Vlaky

Frankfurt do Mníchov Vlaky

Vienna do Mníchov Vlaky

Stuttgart do Mníchov Vlaky

 

batožinu (bezpečnosť) výhody

Nie je presne zdravie alebo bezpečnosť výhoda, ale bezpečnostné batožinu hrá docela dôležitú úlohu pre niektoré cestujúcich. Nezáleží na tom, či vás pack svetlo pre cestovanie alebo nie, chcete, aby vaša batožina v jednom kuse. Väčšina cestujúcich sú zberatelia vzácnych artefaktov, figúrky, Dokumenty, atď. a oni chcú mať ich spomienky so sebou. bohužiaľ, letecká doprava je známy stratenou a poškodenou batožinou, ktorá sa zriedka stáva, keď cestujete vlakom. Plus, vaša batožina je vždy s vami, takže nikto nemôže ukradnúť pri výdaji batožín. Je to dôvod, prečo hovoria, že vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov dopravy? Myslíme si, že to.

 

 

Cestovanie vlakom nie je každého šálka čaju, ale rozhodne to je jedna z najbezpečnejších poháre, a najviac očarujúce tie, tiež. nabudúce ste plánovanie vaše destinácia pre dovolenku, za to, že vlak je jedným z najbezpečnejších spôsobov prepravy, a neváhajte dať šancu cestovaniu vlakom. Je to pohodlné, je to bezpečné, je super očarujúce, a zážitok budete pamätať navždy. Ak ste cestuje po Európe, kontaktujte nás na adrese https://www.saveatrain.com si rezervovať vstupenku za menej ako tri minúty a začnite si užívať svoju bezpečnú jazdu na koľajniciach!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-safest-transportation%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)