Čas čítania: 7 minút
(Aktualizované: 11/06/2021)

Keď plánujete cestu do Európy, ste konfrontovaný s toľkými možnosťami! nekonečné miesta a skúsenosti, že by ste mohli cestovať po celé roky a stále pocit, že ste vynechal niečo podstatné. To môže viesť k vytvoreniu cestovné chyby nadmerného spáchania, a chýbať pri menších detailov, ktoré vytvárajú cestovanie a cestovanie vlakom tak čarovné. Sme tu, aby sme vám povedať, čo by ste nemali robiť a ako naplánovať si výlet do Európy, od začiatku do konca!

 

Tip 1: zúžiť

Predtým, než môžete zažiť autentickej španielske tapas, námestiach v Ríme, alebo strešné terasy v Prahe, je potrebný významný bit of admin! Jednoducho povedané, čím viac budete pripravený, keď plánujete cestu do Európy, tým väčšia je šanca na zábavné a bez stresu výlet, ktorý žije až do svojich očakávaní.

Takže tu je tip Save A Train: zvoliť top five, must-dos na tej európskej dobrodružstvo! Možno to’s pitie v Hofbrauhaus v Mníchov, alebo Ak si zvolíte trasu kanála v Amsterdam, alebo skúmanie David-z mnohých uhlov – vo Florencii. Čokoľvek to je, označiť tie dole a naplánovať si výlet okolo nich. vhodnejšie vlaky.

Milan Florencii vlakov

Londýna do Paríža Vlaky

Lístky na vlak Praha - Berlín

Vstupenky na vlak Frankfurt do Mníchov

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

Tip 2: nevyhýbajú klišé.

Teraz, keď sme sa zistilo, že je potrebné plánovať cestu do Európy, ďalšie vyberá svoje top destinácií. V duchu YOLO, možno budete chcieť ísť mimo vychodených cesty a hľadať skryté drahokamy v mestách. Ale bedrovej vo vás, že chce ísť proti destinácií bežných, chcieť zasadnúť. Na turistický autobus. Existuje dôvod, prečo miesta ako Koloseum, Eiffelova veža, a Karlov most všetci veľmi populárne s turistami: sú úžasné! Nemajte pocit, že sa musíte dostať mimo vychodených ciest len kvôli tomu. V prípade, že veľká atrakcie Apelujem na teba, potom ísť a vidieť.

Z rovnakého dôvodu, nezaobchádzajú sprievodcovi ako evanjelia. Mohlo by sa povedať, že Louvre je absolútnou nutnosťou vykonať v Výlet do Paríža, ale možno by ste mať lepší deň hľadaním Blek le Rat kúsky na pouličných stenách. Flexibilita, pri cestovaní, je kľúčovým, vždy!

London vo Frankfurte nad Mohanom Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Lístky na vlak Londýn - Kolín nad Rýnom

Cestovné lístky z Londýna do Bruselu

 

Tip 3: Termín cesty sú rozhodujúce, ak plánujete cestu do Európy

Travel v off sezóny. Populárne mesiace sú júl, august, a septembra. Sú šialene zaneprázdnený, nehovoriac o drahé! Ak plánujete cestu do Európy v lete, budete zdieľať každý skúsenosti s milióny a milióny svojimi najbližšími priateľmi. Ubytovanie bude obsadený, alebo drahé a vlaky budú oveľa full, vidieť, že oni sú najlepší spôsob, ako cestovať!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Rotterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

Tip 4: Zostavte si cestovné doklady ako súčasť plánu cesty do Európy

Ak nechcete mať svoj pas, potom sa najlepšie dostanete praskanie! To bude trvať najmenej štyri až šesť týždňov od podania žiadosti pre vás získať jednu. (V závislosti na tom, aké krajiny žijete samozrejme) Zrýchlená služby môžu urýchliť proces, ale to vás bude stáť. Je to najlepšie, aby sa postarať o tejto v dostatočnom predstihu pred cestou. Už mať svoj pas? Skontrolujte, že jeho dátum vypršania platnosti! Niektoré krajiny nemôže poprieť vám vstup, pokiaľ to končí uplynutím 6 mesiacov odo dňa, kedy prídete. Eek!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Tip 5: Požičanie auta.

chcieť požičať auto keď plánujete cestu do Európy? Uistite sa, že máte platný vodičský preukaz. Niektoré autopožičovne vyžadujú tiež cestujúci mať medzinárodný vodičský preukaz okrem preukazu ich vodičov z ich krajiny pôvodu.

Vstupenky na vlak Štrasburg do Paríža

Paríža do Marseille Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Geneva do Zürich Vlaky

 

Tip 6: Nepoužívajte po-pack itinerára s príliš mnohými destinácií.

Ako už bolo spomenuté skôr, je ľahké nadmerne sa angažovať a pokúsiť sa vtesnať príliš veľa. Je to úplne pochopiteľné. Svoj drahocenný dovolenku musia byť použité dobre, takže je ľahké, aby sa pokúsili cez zabaliť svoje trasy pri plánovaní cesty do Európy. Avšak, to môže byť nákladné (nehovoriac o vyčerpávajúci), ako cez masový výlety s príliš mnohých miestach príliš málo dňoch vedie k viac času na cestách, a viac plyn alebo lístky na vlak. V extrémnych prípadoch, to môže sabotáž výlet, previesť ju do rozostrenie hotelových prihlásením a check-out (s konštantným balenie a vybaľovanie), Pri sledovaní nikdy navštívil terén závod okolo vlaku okien. Ak je to možné, Spomaľ. budete ušetriť na doprave a získať viac času, aby preskúmala svoje ciele.

Vstupenky na vlak Brusel - Rotterdam

Letenky Antverpy do Rotterdam vlakom

Berlín do Rotterdam Vlak vstupenky

Paríž - Rotterdam Vlak vstupenky

 

 

Tip 7: Zmenáreň

Travelers odpad veľa peňazí vrátane eura od svojej banky (Zatiaľ alebo horšie, od A zmenáreň pult) pred príchodom do Európy. To má za následok statný poplatkov! takže sa nemusíte zanedbávať túto tému, keď plánujete cestu do Európy.

Naša rada je zamieriť rovno do bankomatu, keď prídete v Európe a výber hotovosti pomocou platobnú kartu. Je to jednoduché, a výmenný kurz, ktorý vám pre túto transakciu je takmer určite lepší ako Každopádne sme dokonca dostali od domácich bánk. Zavolajte svoju banku pred odchodom požiadať o medzinárodnú transakčné poplatky ATM, rovnako ako je informuje, že budete používať karty v zahraničí. Ak nechcete povedať im, mohlo by ich to upozorniť, že si myslia, že ide o podvod, a bude blokovať vašu kartu. Tiež, opýtajte sa, či vaša banka medzinárodné lokality alebo partnerstvo s miestna Banky v Európe.

Vstupenky na Frankfurt nad Mohanom - Kolín nad Rýnom

Vstupenky na vlak Brusel - Kolín nad Rýnom

Vstupenky na vlak Viedeň - Kolín nad Rýnom

Vstupenky na vlak Stuttgart - Kolín nad Rýnom

 

Tip 8: Čo môžete stratiť na hojdačkách, vyhráte na kruhové objazdy

Nepoužívajte obetovať svoju polohu pre malé úspory hotelové. my Odporúčame dávať prednosť vašej Airbnb alebo iný hotel s najviac centrálnej polohe, keď plánujete cestu do Európy. rozpočet cestujúci, najmä, majú tendenciu vyberať si hotel v odľahlom mieste, ktoré je 5 € lacnejšie ako ten, ktorý je viac centrálnou. budete ušetriť čas a peniaze na dopravu (najmä ak ste skončili berú taxi).

Mníchov do Bazilej Vlaky

Vstupenky na trase Zürich - Bazilej

Vstupenky na vlak Bern do Bazileja

Vstupenky Ženeva na Bazilej

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

Tip 9: Nezabudnite zavolať svojho telefónneho operátora skôr, ako si naplánujete cestu do Európy

Zavolajte svojho operátora, akonáhle kompletné naplánovať výlet do Európy a získať plán ajf máte v pláne používať svoj telefón, a potom sa uistite sa, že nastavenie telefónu, aby sa zabránilo náhodnému poplatkom za prenos dát (stručne povedané: vypnúť mobilné dáta a obmedziť počet aplikácií, ktoré možno použiť mobilné dáta). A, ako plán, palica oslobodiť Wi-Fi siete pre sťahovanie a odosielanie e-mailov, kontrola webu, a pomocou aplikácie. Európa má mnoho WiFi hotspotov, takže nebudete mimo kontakt na dlho. alternatívne, kúpiť SIM kartu do telefónu, keď sa dostanete do Európy.

Vstupenky na vlak Rimini do Milána

Vstupenky na vlak Rím - Florencia

Turín do Miláno Vlakové lístky

Benátky do Milána Vlakové lístky

 

Tip 10: Existuje aplikácia za to

Eightydays je úžasné cestovné aplikácia, ktorá vám pomôže naplánovať výlet do Európy a pritom umožňuje cestujúcim ľahko nahliadnuť do dostupných možností, keď cestuje po celej Európe.

Používatelia začať tým, že si vyberie mesto začať a skončiť (na Teraz, je nutné začínať a končiť na cestu na rovnakom mieste). Potom vyberte dátum odchodu, ako dlho výlet bude a koľko destinácií zahrnúť. Užívatelia tiež môžu zvoliť, či chcú, aby sa pozrieť na miest v Európe, Európska únia, alebo len schengenská zóna. Aplikácia sa potom vytvorí itinerár, doplnený Airbnb sadzieb v každom meste, pre tých, ktorí o rozpočte.

Je možné, aby aj naďalej možnosťou zamiešaní do aplikácie narazí na itinerára, ktorý vyzerá dobre. A nebojte sa o nepohodlného cestovaní: Na stránkach tvrdí, špecificky vyradí vzdialených letísk a ranné odlety, ktoré môžu vypustiť cestujúci na ceste.

Aj keď to nie je (ešte) dokonalý systém pre rezerváciu celého Európska cesta, Eightydays môže pomôcť poskytnúť cestujúcim lepšiu predstavu o cenových kategórií pre rôzne cesty a zároveň je potenciálne zavádza do destinácií, ktoré nemusia mať skôr považovaná.

Cestovatelia môžu využiť webové stránky Eightydays alebo novo zavedené aplikácie pre iOS plánovať svoje európske plavby.

Časy vlakov z Lyonu do Londýna

Časy vlakov z Amsterdamu do Antverpy

Časy vlakov Brusel - Frankfurt

Vstupenky na Brusel - Mainz Train

 

Samozrejme, najlepší spôsob, ako cestovať, je vždy vlakom! Uloženie vlak je najlepší spôsob, ako kúpiť vstupenky. Ak sa chystáte si rezervovať lístky kliknutím na nasledujúci odkaz https://www.saveatrain.com prijímať veľké zľavy.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)