Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 10/04/2021)

Cestovanie do Európa je sen splní sa pre toľko ľudí. A ak ste to šťastie, že majú možnosť zaškrtnite túto destináciu z vášho zoznamu vedra a vidieť všetky najlepších miest v Európe, budete chcieť aby zážitok ako pamätný, ako je to možné. Takže venovať pozornosť tomu, ako sa cestovanie vlakom v Európe s Thalys.

Cestovanie vlakom je savviest spôsob, ako vytlačiť veľké množstvo pamiatok v Európe. Thalys je vysokorýchlostná železničná trať, ktorá vás môže dostať do všetkých veľkých miest štýlom a rýchlosťou bez toho, aby bola ohrozená vaša bezpečnosť..

 

Poznaj slávnej "Red Train"

Keď sa cestovanie vlakom v Európe s Thalys, Vlaky sú známe ako "The Red Train" na žiarivo červenej farbe jeho motora, čo je vysokorýchlostná vlaková trať, na ktorú sa môžete pripojiť 17 miest naprieč západná Európa v pohodlí. Thalys linka sa skladá z francúzsko-belgickej vysokorýchlostné vlaky, slúžiace Amsterdam cez HSL. S Brussels slúži ako rozbočovač pre linku, môžete dosiahnuť veľkých miest v Európe, ako je Paríž, vazal, Amsterdam, Antverpy, kolínska, a Haag.

Títo vysokorýchlostné vlaky cestovať rýchlosťou 300 km za hodinu. Vlak linka je tajomstvo prejsť z Bruselu do Paríža za necelú hodinu a pol. A môžete presunúť z Paríža až do Amsterdamu len 3 hodiny a 20 ma! Thalys činí viac ako 50 kolo výlety vlakom každý deň. Existujú 27 trénuje denne beží Paríž - Brussels trasa sám.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Train Travel in Europe with Thalys trains

 

Voľbe správneho Class

Majú tri triedy služby na výber, ak ste Train Travel v Európe Thalys - Štandardné, Pohodlie, a Premium.

Obaja Comfort a Premium triedy ponúknuť "prvú triedu" sedenie, kde si môžete vychutnať cestovanie vlakom v pohodlí útulnej polohovateľné sedadlá, ktoré poskytujú viac priestoru pre nohy. Výhodou výberu Premium je to, že zamestnanci vo vlaku obsluhuje vaše jedlo a nápoje na svoje miesto. Budete mať tiež prístup k salónikov Thalys v Paríži a Bruseli.

Sedadlá v pohodlí a Premium sú umiestnené v 2 + 1 vzor. A na každom zrubu, nájdete 1 tabuľka posedenie, takže je ideálny pre cestovanie páry. Standard alebo "druhej triedy" sedadlá sú v 2 + 2 vzor cez autá.

Všetky triedy ponúkajú Wi-Fi pripojenie k internetu na palube, prístup do baru formou bufetu, a vaša exkluzívna zásuvka pre zapojením svojich zariadeniach.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

 

Zakúpenie vstupenky pre cestovanie vlakom v Európe Thalys

Je povinné, aby sa vlak výhrady, ak chcete cestovať na Thalys vlaky. Thalys vlaky sú kladené vysoké požiadavky, takže uistite sa, že ste si rezervovať lístok čo najviac dopredu.

Môžete rezervovať svoje miesta na Thalys až 90 dní vopred. A ak vás Rezervovať Lístok na vlak Early, môžete ušetriť až 75%!

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

 

 

Ak chcete výhrady k cestovanie vlakom v Európe Thalys, Kniha A Train Online. Pracujeme s Thalys, aby zabezpečili, že nie ste účtovaný žiadny rezervačný a získať najlepšie možné ceny.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, môžete buď vziať svoje fotografie a text a stačí nám úver s odkaz na tomto blogu, alebo kliknete tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-europe-thalys%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)