Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 10/04/2021)

Kelionė į Europa yra svajonė išsipildė tiek daug. Ir jei esate laimė turėti galimybę Pažymėkite šį tikslą išjungti savo kibirą sąrašą ir pamatyti visą geriausia vieta Europoje, jūs norite padaryti patirties kaip įsimintina, kaip įmanoma. Taigi atkreipkite dėmesį į tai, kaip „Thalys“ mokyti keliones Europoje.

Traukinio kelionės yra savviest būdas išspausti ekskursijų daug Europoje. „Thalys“ yra greitaeigė traukinių linija, kuri stilingai ir greitai gali nuvykti į visus didžiuosius miestus, nepakenkiant jūsų saugumui..

 

Susipažinkite su garsiąją "Red traukinys"

Kai traukinys keliauti po Europą su Thalys, Traukiniai yra žinomi kaip "The Red traukinys" už gyvą raudonos spalvos jos variklio, kuri yra greitųjų traukinių linija, galinti jus sujungti 17 miestų visoje Vakarų Europa komfortą. Thalys linija susideda iš Prancūzijos ir Belgijos greitųjų traukinių, tarnauja Amsterdamas per HSL. Su Briuselis tarnauja kaip už linijos stebulės, jūs galite pasiekti didelių Europos miestų, tokių kaip Paryžiuje, Lježas, Amsterdamas, Antverpenas, Kelnas, ir Hagos.

Šie greitaeigiai traukiniai važiuoti greičiu 300 km per valandą. Traukinys linija yra paslaptis eiti iš Briuselio į Paryžių pagal valandą ir pusę. Ir jūs galite perkelti iš Paryžiaus visą kelią iki Amsterdamo tik 3 valandos ir 20 min! Thalys sudaro daugiau nei 50 turas traukinio kelionės kiekvieną dieną. Yra 27 traukiniai per dieną veikia Paryžius - Briuselis maršrutas vien.

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

Train Travel in Europe with Thalys trains

 

Pasirinkimas Teisė klasė

Jie turi tris klases paslaugų rinktis nuo tada, kai traukinys Kelionės Europoje su Thalys - standartinis, Komfortas, ir "Premium".

Tiek Komfortas ir Premium klasės pasiūlyti "1-os klasės" krėslų, kur jūs galite mėgautis traukinys kelionės į jaukiuose foteliuose, kurios teikia daugiau vietos kojoms komforto. Galimybė pasirinkti "Premium" aukštyn kojom yra tai, kad traukinio personalas tarnauti savo miltai ir gėrimus savo sėdyne. Jūs taip pat turite prieigą prie Thalys holai Paryžiuje ir Briuselyje.

Į patogiai ir Premium sėdynės yra išdėstyti 2 + 1 modelis. Ir kiekvienas keleivių salono, Jūs rasite 1 stalo posėdis, todėl puikiai tinka keliaujant poroms. Standartinė ar "2-os klasės" sėdynės yra A 2 + 2 modelis visoje automobilį.

Visos klasės pasiūlyti WiFi interneto laive, prieiga prie savitarnos baro, ir jūsų išskirtinis maitinimo lizdas prijungti savo prietaisus.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

 

Ieško bilietus keliones traukiniu Europoje su Thalys

Tai privaloma padaryti traukinio užsakymas, jei norite keliauti į Thalys traukiniai. „Thalys“ traukiniams keliami dideli reikalavimai, todėl būtinai iš anksto užsisakykite traukinio bilietą.

Galite rezervuoti Jūsų vietas ant iki Thalys 90 Dienos anksto. Ir jei Užsisakykite traukinio bilietą Ankstyvasis, galite sutaupyti iki 75%!

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

 

Rezervuoti keliones traukiniu Europoje su „Thalys“, Užsisakykite Treniruokis Prisijungę. Mes dirbame su Thalys užtikrinti nesate apmokestinami bet kurio rezervavimo mokesčius ir gauti geriausius tarifus galima.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su ryšys šiam bloge, ar jūs spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-travel-europe-thalys%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)