Skaitymo laikas: 7 protokolas
(Atnaujinta: 03/03/2023)

Kvapą gniaužiančios kalnų viršūnės, žydintys slėniai, kriokliai, ežerai, ir įvairios laukinės gamtos, Europos namai yra nepamirštamiausi pasaulio gamtos draustiniai. Išleidžiamos didžiulėse žaliose žemėse, kurios žydi pavasarį, 5 gražiausių gamtos draustinių Europoje yra saugomi nacionaliniai parkai, kurie laukia keliautojų iš viso pasaulio. Jei norite žygiuoti, trekas, ar mėgaujantis gamtos šventove, tada jums patiks mūsų 5 geriausių nepamirštamų gamtos draustinių Europoje.

 

1. Belluno Dolomite gamtos draustinis Italijoje

Įkurtas Belluno gamtos draustinis 1990 apsaugoti gražią laukinę Dolomitų gamtą. Įsikūręs Dolomito pakraštyje šiaurės Italija, Belluno gamtos parkas pavasarį gniaužia kvapą. Į žalios kalvos ir įspūdingas kalnas smailės yra padengtos gėlių kilimais. Nepriklausomai nuo jūsų tinkamumo lygio, puikiai praleisite laiką tyrinėdami šį gamtos draustinį, nes yra įvairių takų. Belluno gamtos draustinis Europoje puikiai tinka tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žygeiviams.

32000 hektarų retos floros ir kalkakmenio smailių, gamtinis Belluno rezervatas tęsiasi nuo Cismono slėnio iki Piave slėnio. Dėl daugybės kaimų Piavės slėnyje gausu faunos ir kultūros įvairovės. Taigi, kai lankysitės Belluno gamtos draustinyje Europoje, jūs gausite galimybę patirti puikią gamtos stebuklų ir kultūros brangakmenių kelionę.

Kaip patekti į Belluno gamtos draustinį?

Belluno gamtos rezervatas yra mažesnis nei 3 valandų kelionės traukiniu iš Venecijos.

Kur galėčiau apsistoti aplink Belluno parką?

Yra daug kalnų namelių, B&B, ir viešbučiai.

Kiek dienų turėčiau praleisti Belluno gamtos draustinyje?

Belluno Dolomites rezervatas yra vienas didžiausių ir 5 nepamirštamų gamtos draustinių Europoje. Taip pat, Belluno yra gražus gamtos parkas, taigi turėtumėte išleisti bent jau 3 dienų tyrinėdami lagūnas, kalnai, ir natūralus puošnumas.

Traukinių iš Florencijos į Milaną kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Milanas į Florencija traukinių kainos

Traukinių iš Venecijos į Milaną kainos

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. Hohe Tauern gamtos draustinis Austrijoje

Didžiausias gamtos draustinis Europos Alpėse yra Austrijoje. Hohe Tauern rezervate gyvena 10,000 gyvūnų rūšys, 1,800 augalų, ir „Grossglockner“, Aukščiausia Austrijos viršūnė, adresu 4,798 metrų virš jūros lygio. Šis išskirtinis pikas gyvena tarp 200 kitos viršūnės, žalia fauna, kalnų ežerai, ir kriokliai.

Hohe Tauern gamtos rezervato slėniuose gausu puikių ledynų, senovinis ir vaizdingas kaimas Peržiūros, kilimai iš gėlių, ir miškai. Šis Europos gamtos parkas yra jo lankytojų ir laimingų aplinkinių regionų gyventojų šventovė. ypatingai, Umbalfalle gamtos takas iš krioklių ir upių, kur pamatysite kai kuriuos nuostabiausi kriokliai Europoje.

Kaip patekti į Hohe Tauern gamtos draustinį?

Hohe Tauern gamtos draustinis yra visai netoli Mallnitz miesto. Viena iki Hohe Tauern traukiniu yra apie 5 valandų.

Kur galėčiau apsistoti aplink Hohe Tauern parką?

Mallnitzas yra garsus Hohe Tauern miestelis, kuriame yra daugybė apgyvendinimo galimybių.

Kiek dienų turėčiau praleisti Hohe Tauern?

Yra daug įvairių pėsčiųjų takų Aukštasis Tauernas gamtos rezervatas, taigi planavimas a 4-5 dienų kelionė yra geriausia. Tokiu būdu galite apžiūrėti parką ir šalia esančius miestelius.

Miunchenas į Zalcburgą Traukinių kainos

Vienos į Zalcburgo traukinių kainos

Gracas į Zalcburgą Traukinių kainos

Lincas į Zalcburgą Traukinių kainos

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. Ecrins gamtos draustinis Prancūzijoje

Žygiuodami per šį nuostabų gamtos draustinį Prancūzijos Alpėse, būtinai saugokitės erelių, stos, gluosnio tetervinas, ir daugybė kitų laukinių gyvūnų kurie tai vadina namais. Šis stulbinantis draustinis Europos Alpėse yra vienas gražiausių Nacionalinis parkas turėsite galimybę atrasti.

Su ledynais, aukšti kalnai, Alpių žalumos, ir gryno oro, Ecrins peizažas ir peizažas pavergs jūsų sielą.

Kaip patekti į Ecrins gamtos draustinį?

„Ecrins“ nacionalinį parką galite pasiekti iš bet kurios Prancūzijos vietos. Gamtos rezervatas yra netoli Prancūzijos sienos su Italija. Jis yra netoli Liono, Marselyje, ir Ženevoje Šveicarijoje, taigi kelionė traukiniu per Prancūziją į Ecrins yra puikus pasirinkimas.

Kur galėčiau apsistoti aplink Ecrins parką?

Nuo šeimai pritaikytų viešbučių iki atostogų nuomos, aplink Ecrins gamtos draustinį yra įvairių apgyvendinimo galimybių.

Kiek dienų turėčiau praleisti Ecrins?

Viskas priklauso nuo tavęs. Nesvarbu, ar nusprendėte skirti 7 dienų arba eikite į savaitgalio pertrauką, turėsite visiškai svajingą kelionę.

Marselio į Lioną traukinių kainos

Paryžiaus - Liono traukinių kainos

Lionas į Paryžių traukinių kainos

Liono į Avinjoną traukinių kainos

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. Saksonijos Vokietijos ir Bohemijos Šveicarijos gamtos draustinis Čekijoje

Nuostabus Saksonijos Šveicarijos gamtos draustinis tęsiasi nuo Vokietijos iki Čekijos. Elbės kalkakmenio kalnuose ir visame pasaulyje žinomoje Pravcicka Brana uolienoje jau pasirodė „Liūtas, ragana, ir drabužių spinta “filmas. Šis kvapą gniaužiantis gamtos draustinis yra vienas iš nepamirštamiausių gamtos draustinių Europoje, kurio kanjono viršuje yra daug „Instagram“ draugiškų vaizdų..

Vasara ar žiema, žali keliai, o takai yra gerai pažymėti ir lengvai atskiriami žalioje augmenijoje išilgai abiejų kanjono ir upės pusių. Saksonijos Vokietija, arba Bohemijos Šveicarija, priklauso nuo jūsų pradinės kelionės ar galutinio kelionės tikslo, kuri yra nuostabi oazė ir žygių pėsčiomis rojus keliautojams iš viso pasaulio.

Kaip patekti į Saksonijos Vokietijos ar Bohemijos Šveicarijos gamtos draustinius?

Galite patekti į šį nuostabų gamtos draustinį Europa dienos kelione iš Prahos ar Dresdeno.

Kur galėčiau apsistoti aplink nacionalinį parką?

Kadangi gamtos draustinis yra prie Vokietijos ir Čekijos Respublikos sienos, apgyvendinimo galimybių yra begalės.

Kiek dienų turėčiau praleisti Bohemijos Šveicarijoje?

Dienos kelionė yra absoliučiai būtina, ir jei galite praleisti kelias dienas, tada labai rekomenduojama.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

 

5. Ordesos ir Monte Perdido gamtos draustinis Prancūzijoje

Įsikūręs viduryje tarp Ispanijos ir Prancūzijos, Ordesa ir Perdido kalnas yra vieni nuostabiausių gamtos draustinių Europoje. Nors įsikūręs Prancūzijos pusėje, kur įvyko Prancūzijos viršūnių susitikimas 3,355 m. pavadinimas Monte Perdido kalnynas gavo savo pavadinimą, nes jo nebuvo galima pamatyti iš Prancūzijos sienos pusės.

Įspūdinga Ordesa yra tiek a UNESCO pasaulio paveldo objektas Europoje laukinės gamtos ir faunos biosferos rezervatas. Čia yra Ordesos slėnis, kriokliai, įvairi laukinė gamta, įskaitant auksinį erelį, ir 32 žinduolių rūšys. Žygiuodami ir grožėdamiesi Pirėnų kalnų vaizdais, būtinai atkreipkite dėmesį į Marmotus, Vanagai, ir pelėdos, taip pat. Todėl, Ordesos ir Monte Perdido gamtos draustinis yra nuostabi Europos šventovė ir tikslas bet kokio tipo keliautojams.

Iš 3 valandų “ 2 dienų kelionė pėsčiomis, Ordesa siūlo įvairius pėsčiųjų takus, skirtingam tinkamumo lygiui.

Kaip patekti į Ordesos gamtos rezervatą?

Ordesos ir Monte Perdido draustinius galima pasiekti tiek iš Prancūzijos, tiek iš Ispanijos. Nuo Saragosos iki Torla-Ordesos kalbama 5 valandos arba 3 valandos kelio nuo Barselonos. Jei keliaujate į Prancūziją, tada Tulūza yra 7 valandos kelio.

Kur galėčiau apsistoti aplink Ordesos parką?

Torloje galite rasti puikių apgyvendinimo galimybių, iš svečių namų ir viešbučių.

Kiek dienų turėčiau praleisti Ordesos gamtos draustinyje?

Ordesa ir Perdido kalnas taip pat žinomi kaip Europos Yosemite parkas. Todėl, turėtum pasilikti bent 3 dienų, įskaitant pėsčiųjų ir poilsio laiką.

5 nepamirštamų gamtos draustinių Europoje siūlo nuostabius vaizdus ir pėsčiųjų takus iki nuostabių pasaulio krioklių. Todėl, žygiai per žaliuosius slėnius, grožėtis gėlių laukais ir kalnų viršūnėmis yra didžiausia dovana, kurią galite sau įteikti. Nėra nieko atpalaiduojančio ir įkvepiančio už laukinę gamtą nuostabiausiose Europos šalyse.

Traukinių kainos iš Paryžiaus į Ruaną

Paryžiaus - Lilio traukinių kainos

Ruano į Brestą traukinių kainos

Ruanas į Havrą traukinių kainos

 

Ordesa And Monte Perdido

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums traukiniu suplanuoti atostogas į pasirinktus gamtos draustinius.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „5 labiausiai nepamirštami gamtos draustiniai Europoje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/unforgettable-nature-reserves-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)