Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 11/02/2020)

Italija yra viena iš populiariausių šalių Europoje aplankyti, nes nuo įvairių paskirties per jos sienos. Šiaurės Italija yra Premier HotSpot, kai kalbama apie Italijos kultūrą, su tiek daug keliaujantiems pamatyti ir nuveikti. Ar atranka gero vyno ir valgomasis su pasaulinės klasės virtuvės arba tyrinėti senovės pilys ir bažnyčios, Šis regionas pasiūlymų unikalių patirtimi kad jums patinka. Yra daug vietų ištirti Šiaurės Italijoje, Taigi, jei turite savaitę ar dvi praleisti Italijoje, jūs privalo rasti kai kuriose vietose sužavėti jus. Čia yra patarimų pora vietų aplankyti, kai turistinis Šiaurės Italiją traukiniais.

 

Pradėkite Touring Šiaurės Italija traukiniu in Milanas

Pradėkite savo vizitą į Šiaurės Italijoje Milane, mados sostinė pasaulyje. Mieste yra pilna nuostabiu renesanso architektūros, neįtikėtinas katedrų ir pasaulinio lygio meno kūriniai. Lankytojai taip pat gali imtis dienų kelionę į Italijos ežerai Pietų Alpės Regionas iš šio Pasakų didmiesčių. Milanas yra taip pat namo į centrinės Milano, ir yra laikomas viena iš gražiausių Europos traukinių stotys. Tai puiki vieta pradėti savo turą Šiaurės Italijoje.

Turinas į Milaną traukiniai

La Spezia į Milaną traukiniai

Parmos į Milaną traukiniai

Salernas į Milaną traukiniai

 

Kelionė po Šiaurės Italiją traukiniu

 

Traukinys į Veneciją

Kelionė traukiniu iš Milano į Veneciją paprastai yra nuo dvejų su puse valandos, praplauti dekoracijos traukinys keliautojai gali gėrėtis iš savo vežimo langą. Nuo to momento jūs paliekate geležinkelio stoties Venecija, Jūs galite sugauti didžiojo Grand Canal žvilgsnis, kur kiekvienas iš laivų tipas gali būti vertinamas buriavimo iki. Venecija yra sudaryta iš 118 salos sujungtos tiltai ir atskirtų kanalų. Šis puikus miestas yra žinomas dėl savo grožio, architektūra, meno ir grindiniu gatvėse. Viešbučio negali padėti, bet įsimylėti su šiuo Enchanted regione. Touring Šiaurės Italiją traukiniais nėra visiškai be vizito į Venecija.

Genuja į Veneciją traukiniai

Turinas Venecija traukiniai

Parmos į Veneciją traukiniai

La Spezia į Veneciją traukiniai

 

 

Florencija

Florencija, garsaus Renesanso miestą, yra įsikūręs kaip tik trys valandos traukiniu iš Venecijos. Kai jūs pasieksite šį tikslą, beveik visi didieji svetainė yra kelios minutės pėsčiomis nuo traukinių stoties. Kaip Toskanos regiono sostinė, Florencija gali pasigirti nuostabų maistą ir vyno, kartu su pasaulinio lygio muziejai. Aplankykite Portretų įžymybes, įskaitant didingas "Ponte Vecchio taip pat žinomas kaip" Senasis tiltas ", baisus Florencija Duomo "ir Mikelandželo skulptūra Dovydo.

Reggio Emilia į Florenciją traukiniai

Genuja į Florenciją traukiniai

Sestri Levante į Romą traukiniai

Parmos į Florenciją traukiniai

 

Kelionė po Šiaurės Italiją traukiniu

 

Penkios žemės – Kelionė po Šiaurės Italiją traukiniu

Padaryti Cinque terra savo galutinį sustojimą – Šis apsvaiginimo regionas yra tik kelios valandos traukiniu nuo Florencijos. Cinque Terra neturi muziejų ar pastebimas istorinis svetainės tačiau tai yra ryškus skyriuje Italijos Rivjeroje, kad buvo paliktas nepakeistas. Po dienų turistinis Šiaurės Italija traukiniu, tai ideali vieta mėgautis Italija gamtos kraštovaizdis. Kalvotas pakrantė yra roko uolos mišinio ir gana vynuogynai su penkių gražus ir nuotolinio žvejų kaimelių.

Reggio Emilia į Levanto traukiniai

Genuja į Levanto traukiniai

Sestri Levante į Levanto traukiniai

Parmos į Levanto traukiniai

 

Kelionė po Šiaurės Italiją traukiniu

 

Miestai yra prijungtas tik keltu, pėsčiųjų takai ir, žinoma, traukinių linijų. Naršyti uolos ir paplūdimiai ir degalų vienoje iš spalvingas kavinės sėdi ant uolų headlands su vaizdu į uostą. Tai idiliškas regionas yra tikrai kvapą gniaužiantį – puiki vieta iš naujo pagyvinti. Iš čia galite vykti traukiniu atgal į Milaną, kur jūs galite pradėti savo kelionę namo.

 

Ar kelionė Šiaurės Italiją traukiniais? Leiskite mums žinoti mėgstamas vietas, kad jūs turite aplankė tweeting mumis @SaveATrain! taip pat esame aktyvūs visuose socialiniuose kanaluose, pasitikrinti Saveatrain

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftouring-northern-italy-by-train%2F%3Flang%3Dlt(Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)