Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 09/07/2021)

Europa gamina ir sunaudoja neaprėpiamą kiekį kavos, ji turi geriausius kavos parduotuvių ir kavinių Europoje. Tai, tiesą sakant, kavos mėgėjų meka, daug daugiau nei tik tai, kad. Kavinė kultūra yra langas į pasaulį. Mes siekiame iš kavos parduotuvės daugiau nei mes aplankyti įdomūs muziejai, paminklai, šventyklos, ir bažnyčios! Kas būtų Paryžiuje, Viena, ir Italija būti be jų pavydėtinu kavinė kultūra?

Čia yra 10 Geriausi kavinės už geriausią kavą Europoje!

Kava ir kavinės prijungti mus. Mes gurkšnoti ir kvapas, susižadėti su Įdomios vietos gyventojai ar artimieji, ir atsijungti nuo šiuolaikinio gyvenimo šurmulio. Tai produktyvumo eliksyras.

Yra šimtai geriausių kavinėse Europoje verta aplankyti, tai yra tai, ką mes manome, yra pasirinkimas 10 Geriausi kavinės už geriausią kavą Europoje:

 

1. Barselona: Šėtonas Kavos kampelis

Tai Kavos parduotuvė kelia klubo į Tom džiazo. Jis priklauso pagal 25 metų, kuris yra įsimylėjęs kavos pupelių. Jis kruopščiai įvaldę alaus jo mišinius meną. Jie keisti su šio sezono, todėl būtinai paklauskite jo, ką dabartinė mišinys yra.

Papildyti šias didingas alaus, iš namų užkandžių įvairovė yra galima įsigyti. Atsigriebti kėdė, patinka dideli langai, kurie leidžia šviesos srautą ir žiūrėti pasaulis važiuoti. Tai tikrai vienas iš geriausių kavos parduotuvių Europoje. Barselona: Szatanów Kavos kampelis

 

2. Ciurichas: kavinė Odeon

Art deco yra spalvingas stilius Cafe Odeon Ciuriche. Tai bohemiškas klasikinis duris atvėrė 1910 ir yra žinomas už tai, kad rašytojų vaidentis, poetai, muzikantai, ir intelektualai. Kai kurie iš labiausiai žinomų lankytojų apima Albertas Einšteinas ir Pikaso.

Tai senosios mokyklos Europos elegancija su aukštomis lubomis, Brasserie jungiamosios detalės, veidrodinės sienos, ir oficialiai apsirengę padavėjai.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

 

Geriausi kavinės už geriausią kavą Europoje

 

3. Paryžius: O Coffeeshop

Surf įkvėpė Kavos parduotuvė Paryžiuje yra tai, ką jūs gaunate, kai Aussie ir Frenchie pradėti kavos parduotuvė, viename garsiausių kavinių kultūros užvaldytų miestų pasaulyje. Tai daro jį aukštai ant mūsų geriausių kavinėse Europoje sąrašą.

O Coffeeshop neturi nuvilti su kai kuriais pasirinkimą, įskaitant NOISETTES, dangteliai, ir plokšti baltai. Kiaušiniai Benediktas yra showstopper, todėl įsitikinkite, kad jį užsisakyti!

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Paryžius: O Coffeeshop

 

4. Viena: kavinė Schwarzenbergas

Viena turi turtingą kavos kultūros istorijos; žmonių susirinkimams ir aptarti politiką, religija, ir mokslas. Rašytojai ir mąstytojai egzotišku puikus užvirinti giliai filosofinės pokalbį. Ne daug kas pasikeitė nuo senų laikų iki šių dienų, ir tai yra viena iš mūsų mėgstamų geriausių kavinėse Europoje.

Kavinė Schwarzenberg yra idealus Kavos parduotuvė Vienoje. Tai tradicinis, spalvingas, ir puikiai fotogeniškas jūsų kitam puikus "Instagram" nuotraukos, #kava.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Viena: kavinė Schwarzenbergas

 

5. Briuselis: puodelis

Ačiū įstaigų, kaip antai Mok, Briuselis užima vietą geriausiose Europos žemėlapių kavinėse.

Jie patys skrudina kavos pupeles, o tai reiškia, kad jos yra aukščiausios kokybės.

Maisto patiekalai Mok yra viskas vegetariški patiekalai, o jūs gerti skanus flat white, galite Tuck į saldaus košė su riešutais, greipfrutas, granatmedis, ir veganų jogurtas.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Briuselis: Mok yra apie Best kavinės sąrašą už geriausią kavą Europoje

 

6. Italija: milano Roastery

"Starbucks" Italijoje? Jis jaučiasi negerai, ir dar, tai taip teisinga. Espreso yra dovana Milanas davė pasauliui Milano Roastery pagerbia tą išradingai kūrimo.

Jis buvo pavadintas Teatras kavos. Jis tikrai turi vietą mūsų geriausių kavinėse Europoje sąrašą. Ši erdvė yra kavos tradicijų šventė ir turi skonio kambarį su state-of-the-art Roastery. Pagalvokite Willy Wonka atitinka kavą.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

 

 

7. Lisabona: Kopenhaga Kavos laboratorija

Kopenhagos Kavos laboratorija yra maža grandinės ir operacijų, kad daro dideles bangas kavos pramonėje. Jis yra greitai tampa viena iš geriausių kavos parduotuvių Europoje. Kopenhagos Kavos laboratorija yra tvirtai tiki į trečiosios bangos kavos kultūros. Tai reiškia, kad jie įvertins kavos kaip amatininkas arba amatų gėrimų ir aiškiai, kad daro visas skirtumas.

Lisabona: Kopenhaga Kavos laboratorija

 

8. Londonas: kaffeine

Iš KaffeineName savininkai išvyko į Australiją ir Naująją Zelandiją ir rado savo įkvėpimo kavinėje, kad jie galėtų atidaryti Londone. Jų svajonė buvo įgyvendinta ir jie atidarė vieną iš geriausių kavos parduotuvių Europoje.

Kaip ir su dauguma kavos parduotuvių Europoje, maisto yra patirties dalis ir Kaffeine- yra ne išimtis. salotos, sumuštiniai, o meniu yra kas nors karšto iš orkaitės.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Kaffeine Londonas nuo Best kavinės sąrašą už geriausią kavą Europoje

 

9. Edinburgas: užvirinti laboratorija

Edinburge, „Brew Lab“ yra madinga ir yra viena iš geriausių kavinių Europoje.

„Brew Lab“ unikalumas verčia žmones daužyti duris. Jų kavos meniu yra testamentas į savo aistros.

Jis turi keturis besisukančius vieno kilmės kavos. Du buvo gaminamas nuo jų užvirinti baras ir kiti du jų espreso baras. Kavos poros skanų su tortas ar pyragaičiai, kurio Brew laboratorija neturi trūkumas.

Edinburgas: užvirinti laboratorija

 

10. Praha: mišrus

modernus, ryškus, ir žvalus, Misto yra būtina.

Pavadinimas yra Čekijos ir, Vieta. Jų specialybė yra turtingas kavos gėrimai ir skanus maistas.

Nesvarbu laiką, pusryčiai, pietus, ar vakarienė, Misto bus pasveikinti Jus tikra stiliaus ir įsitikinkite, kad jūs gaunate savo kofeino fix.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Praha: Misto Kavos parduotuvė

 

Patiko mūsų straipsnį “10 Geriausi kavinės už geriausią kavą Europoje”? užsakyti pas Išsaugoti Traukinys ir pradėti savo kavos kavinė kultūra kelionę!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “10 Geriausi kavinės už geriausią kavą Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://Iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)