Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs „Trenitalia“ traukinių bilietai ir kelionių kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs „Trenitalia“ traukinio bilietai ir Trenitalia kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. „Trenitalia“ renginiai traukiniais
2. Apie Trenitaliją 3. Svarbiausios įžvalgos norint įsigyti pigų „Trenitalia“ traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja „Trenitalia“ bilietai 5. Kelionių maršrutai: Kodėl geriau vartoti Trenitalia, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi standartinė ekonomika, Premija, „Trenitalia“ verslo vadovas 7. Ar yra „Trenitalia“ prenumerata
8. Kiek laiko iki Trenitalijos išvykimo reikia atvykti 9. Kokie yra „Trenitalia“ traukinių tvarkaraščiai
10. Kurias stotis aptarnauja „Trenitalia“ 11. „Trenitalia“ DUK

 

„Trenitalia“ renginiai traukiniais

  • „Trenitalia“ įmonė įsteigta birželio 1 d 2000.
  • Į 2005, į Raudona rodyklė 1000, Buvo paleista greičiausia „Trenitalia“ traukinių linija. Greitis, kurį „Frecciarossa“ 1000 nuvažiuoja yra 300km per valandą.
  • Pagrindinis tarptautinis traukinių maršrutas yra tarp Ženevos ir Milano 4 valandas laive „Trenitalia“.
  • „Trenitalia“ teikia tolimojo susisiekimo traukinių paslaugas ir susisiekimą bei regioninius traukinius bet kur Italijoje.

 

Apie Trenitaliją

Greitasis „Trenitalia“ traukinys yra paslauga, jungianti šiaurę į pietus ir iš rytų į vakarus Italijoje, taip pat Italiją su Šveicarija, Prancūzija, Austrija, ir Vokietijoje.

Į trenitalia traukiniai greitųjų traukinių linijomis važiuoja iki 3oo km per valandą.

Tiesiog 3 valandas galėtumėte keliauti iš Milano į Romą ir iš Milano į Boloniją 1 valanda.

Trenitalia high-speed train

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukinių bilietai į Trenitaliją

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Svarbiausios įžvalgos norint įsigyti pigų „Trenitalia“ traukinio bilietą

skaičius 1: Užsisakykite „Trenitalia“ bilietus iš anksto, kiek galite

„Trenitalia“ bilietai yra tarp 2 į 4 mėnesius prieš išvykimo datą. „Trenitalia“ bilieto užsakymas iš anksto garantuoja, kad gausite pigiausius bilietus, kurie yra labai riboti. Traukinio bilietai brangsta artėjant kelionės dienai, taigi tam, kad Sutaupykite pinigų pirkdami traukinio bilietą, užsisakykite kiek įmanoma iš anksto.

skaičius 2: Kelionė Trenitalia ne piko laikotarpiais

„Trenitalia“ bilietai ne piko valandomis yra pigesni, savaitės pradžioje, dienos ir savaitės vidurio keliones traukiniais (Antradienis, Trečiadienis, ir ketvirtadienis) dažnai siūlo pigiausias kainas. Už geriausias kainas, neimkite „Trenitalia“ traukinių ankstyvą rytą ir ankstyvą vakarą per savaitę (dėl daugelio verslo keliautojų). Jei įmanoma, venkite „Trenitalia“ traukinių penktadienio ir sekmadienio vakarais (palanki savaitgaliams) ir per valstybinių švenčių dienomis, taip pat per mokyklines atostogas nes tokiomis progomis „Trenitalia“ bilietų kainos kyla sparčiai.

skaičius 3: Užsisakykite savo bilietus į „Trenitalia“, kai būsite tikri dėl savo kelionės grafiko

„Trenitalia“ traukinių paslaugos yra labai paklausios. „Trenitalia“ bazinis traukinio bilietas gali būti keičiamas ir keičiamas be apribojimų, o „Economy Standard“ bilietą galima pakeisti tik vieną kartą iki traukinio išvykimo datos. Negalite pakeisti ar grąžinti pinigų už kitus „Trenitalia“ bilietus, bet internete yra forumų, kuriuose galite parduoti savo „Trenitalia“ bilietą iš antrų rankų. Išsaugoti traukinio rekomendaciją „Trenitalia“ kelionės yra rezervuoti, kai esate tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio.

skaičius 4: Pirkite „Trenitalia“ bilietus „Save A Train“

„Save a Train“ siūlo didžiausius traukinių bilietų pasiūlymus Europoje ir visame pasaulyje, rasime pigiausius „Trenitalia“ bilietus. Esame prisijungę prie daugelio geležinkelio operatorių ir mūsų technologiniai algoritmai visada suteikia jums pigiausią Trenitalia bilietą Italijoje su kitų traukinių operatorių deriniais į kitas vietas. Taip pat galime rasti „Trenitalia“ traukinių alternatyvų.

Bilietai į Barį į Fasano

Bilietai į Taranto į Fasano

Bilietai į Milaną į Florenciją

Venecijos į Milaną bilietai

 

Kiek kainuoja „Trenitalia“ bilietai?

Pavyzdžiui, „Trenitalia“ bilietų kainos gali prasidėti nuo 21 EUR akcijos metu, tačiau paskutinę minutę gali siekti 97 €. „Trenitalia“ bilietų kainos priklauso nuo jūsų pasirinktos klasės ir čia yra suvestinė lentelė, kurioje pateikiamos vidutinės klasės kainos Roma-Neapolis / Roma – Milanas / Milanas – Kelionės Florencija traukiniu:

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis 21 € – 70 € 40 € – 130 €
Premija 42 € – 90 € 78 € – 172 €
verslas 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Milanas į Neapolį bilietai

Bilietai į Florenciją į Neapolį

Bilietai į Veneciją į Neapolį

Piza į Neapolį bilietai

 

Kelionių maršrutai: Kodėl geriau vartoti Trenitalia, o ne keliauti lėktuvu?

1) „Trenitalia“ traukinių pranašumas prasideda tuo, kad galite išvykti ir atvykti tiesiai į miesto centrą bet kuriame iš miestų, iš kurių keliaujate. būtinai, tai yra kažkas, kas labai būdinga traukiniams, ypač jei traukiniu keliaujate iš Romos, Milanas, Florencija, Ženeva, arba Monakas, tai yra pagrindinis „Trenitalia“ pranašumas. Dėl to, kad kelionė vyksta tiesiai į miesto centrą, išvengsite kamščių ir nėra nieko blogiau, kaip užstrigti eisme atostogų metu.

Kalbant apie „Trenitalia“ traukinio bilietus kainodara, kainos dažniausiai skiriasi. Kai kurios akcijos leidžia jums įsigyti pigių traukinių bilietų, bet paskutinėmis dienomis prieš išvykstant, kainos vis didėja, tad jei mėgstate sklandžiai keliauti, „Trenitalia“ yra skirta tau!

2) Kelionės lėktuvu turi oro uosto saugumo procedūras. Tai reiškia, kad jūs turite būti bent jau toks 2 valandos iki numatyto išvykimo. Su Trenitalia, reikia atvykti tiesiog 30 minučių iš anksto. Taip pat, turite važiuoti į oro uostą iš miesto centro. Taigi, jei suskaičiuosite visą kelionės laiką, „Trenitalia“ visada laimi per visą kelionės laiką ir kainą, jei laiką skaičiuojate kaip pinigus.

3) Kartais „Trenitalia“ bilietų kainos yra didesnės nei lėktuvo nominalioji vertė, tačiau palyginimas turėtų apimti, kiek jums kainuoja nuvežti bet kurią transporto priemonę į oro uostą. be, Kai kuriais atvejais, jūs taip pat gaunate laisvo laiko, kai keliaujantys „Trenitalia“ traukiniais ir galiausiai su „Trenitalia“, nemokate lagaminų mokesčių.

4) galiausiai, Lėktuvai yra viena iš oro taršos priežasčių, palyginimo lygiu, „Trenitalia“ traukiniai yra daug ekologiškesnis, ir jei palyginsite lėktuvą su kelione traukiniu, Kelionės traukiniu metu yra 20 kartų mažiau teršiančios anglį nei lėktuvai.

Milanas į Genuja bilietai

Romos į Genują bilietai

Bilietai į Florenciją į Genują

Bilietai į Veneciją į Genują

 

Kuo skiriasi standartinė ekonomika, Premija, verslas, ir „Trenitalia“ vadovas?

„Trenitalia“ siūlo keletą traukinių bilietų klasės paslaugų, skirtų bet kokio biudžeto ir tipo keliautojams, ar esate verslo keliautojas, laisvalaikis, arba abu.

Pagrindinis skirtumas tarp „Trenitalia“ traukinių bilietų klasių yra bilietų modifikacijų nelankstumas, kainos, ir paslaugos. Be to, standartinis ekonominės klasės traukinio bilietas yra pigiausias ir lankstiausias būdas keliauti Italijoje.

Standartiniai ekonominiai „Trenitalia“ bilietai:

Trenitalija Standartinio ekonominio traukinio bilietas yra pigiausia iš visų „Trenitalia“ bilietų. Geriausia užsisakyti šį traukinio bilietą iš anksto, nes bazinių bilietų kaina yra maža – jie greitai parduoda. Keliautojai, turintys standartinį traukinio bilietą, gali pasiimti lagaminus, kurie telpa į bagažo skyrių, nemokamai ir gali atšaukti traukinio bilietą prieš išvykdami ir gauti dalinę pinigų grąžinimo sumą (EUR atskaitymo mokestis 20%).

„Economy Premium Trenitalia“ bilietai:

Ši traukinio bilietų klasė yra brangesnė nei standartinių „Trenitalia“ bilietų rūšis, į „Economy Trenitalia Premium“ bilietas siūlo papildomas paslaugas. Tokio tipo traukinių bilietus galima įsigyti „Trenitalia“ greitaisiais traukiniais ir jie gali pakeisti laiką ir datą tik vieną kartą prieš išvykimo datą.

Be standartinių traukinių bilietų privalumų, „Trenitalia Economy Premium“ bilietai siūlo gražias sėdynes su daugiau vietos kojoms ir gulimas sėdynes tolimose kelionėse. Virš visko, yra trys maisto meniu, iš kurių galite pasirinkti, ir lengvas maistas bei gėrimai bus patiekti į jūsų vietą „Trenitalia“ traukiniuose.

Verslo „Treintalia“ bilietai:

Į „Trenitalia“ verslo bilietas pirkėjai gali mėgautis visais privalumais, kuriuos mes parašėme aukščiau, „Trenitalia Business Premier“ keleiviai naudojasi daugybe bagažo krepšių, patogios ergonomiškos odinės sėdynės, prailgintas kojų kambarys, ir pasirinkti iš trijų maisto meniu. Be to, „Trenitalia“ traukiniuose turite privačiam gyvenimui skirtų sienų ir tylų rajoną.

Vykdomosios „Treintalia“ bilietai:

Į „Trenitalia Executive“ bilietas Pirkėjai gali mėgautis visais aukščiau minėtais pranašumais, be platesnių ergonomiškų sėdimų odinių sėdynių, kad galėtų pakloti galvą ir patogiai mėgautis vaizdais į Italiją..

 

Ar yra „Trenitalia“ prenumeratacijos?

Yra leidimas Italijai, tačiau jis yra rekomenduojamas tik kaip pigus pasirinkimas, jei planuojate traukinį apkeliauti 14 dienų, abonementas leidžia tyrinėti Italiją traukiniais su specialiais leidimais. Yra 3 išlaikyti turimus lygius: lengvas, Komfortas, ir Executive, ir jūs galite pasirinkti kelionių skaičių, kuris svyruoja nuo 3 į 10 ir pasirinkite traukinio tipą nuo greitaeigio dažnio iki tarpmiestinio ir „EuroCity“.

Leidimas pateikiamas popieriniu formatu ir turi būti suaktyvintas 11 mėnesių nuo pirkimo dienos.

 

Kiek laiko iki Trenitalijos išvykimo reikia atvykti?

Norėdami patekti į savo „Trenitalia“ traukinį ir būti laiku, geležinkelis rekomenduoja atvykti bent jau 30 minučių prieš išvykstant traukiniui. Iš tiesų mes „Save A Train“, patikėkite, kad užtenka laiko, taip pat galite mėgautis parduotuvėmis ir įsigyti reikalingų daiktų Kelionė traukiniu turi būti kuo sklandesnė.

 

Trenitalia tickets

 

Milano į Romą bilietai

Bilietai į Florenciją į Romą

Piza į Romą bilietai

Neapolis į Romą bilietai

 

Kokie yra „Trenitalia“ traukinių tvarkaraščiai?

Tai sudėtingas klausimas, bet į kurį „Save A Train“ gali atsakyti visa ir realiu laiku. Išsamiai eikite į mūsų pagrindinį puslapį, įveskite savo kilmę ir vietą Italijoje, ir galite rasti tiksliausią „Trenitalia“ traukinių tvarkaraščiai yra. „Trenitalia“ traukiniai važiuoja kuo anksčiau 6 esu su 11 vakaro iš Milano į Boloniją, išaiškinti daugumą „Trenitalia“ traukinių, važiuojančių maždaug iki vėlaus vakaro, traukiniu išvykstant maždaug kas pusvalandį.

Milano į Veneciją bilietai

Paduvos į Veneciją bilietai

Bolonijos į Veneciją bilietai

Romos į Veneciją bilietai

 

Kurias stotis aptarnauja „Trenitalia“?

„Trenitalia“ apima visą Italiją, tačiau, pagrindinės nacionalinės stotys yra Milanas, Roma, Venecija, Neapolis, Turinas, Bolonija, Ženeva, Florencija, ir Verona. Yra 11 tarptautinės stotys: 5 Trenitalia traukinių stotys Šveicarijoje ir 6 stočių Prancūzijoje ir kelios Austrijoje bei Vokietijoje ir Kroatijoje. Taigi akivaizdu, kad galite patogiai ir greitai keliauti po gražųjį europietį ir grožėtis Italijos vaizdais, nepraleisdami nieko!

Centrinė Milano traukinių stotis yra judriausia "Piazza Duca d'Aosta. Traukinių stotis yra architektūriškai įspūdinga ir apsupta dangoraižių. Taigi, laukdami įlipti į „Trenitalia“ traukinį, galėsite pasivaikščioti ir pasigrožėti nuostabiomis skulptūromis.

Romos Termini yra viena didžiausių traukinių stočių Europoje. Jis yra tiesiai priešais Diokletiano pirtis senovės Romoje. Į terminalą galima įvažiuoti iš „Piazza dei Cinquecento“. Yra 29 platformos terminale, o „Trenitalia“ traukinių bilietų kasa - stoties fojė.

Florencijos traukinių stotis, Santa Maria Novella, yra kelios minutės pėsčiomis nuo „Duomo“ ir pagrindinių lankytinų vietų Florencijos senamiestyje. Stotis pavadinta Santa Maria Novella bažnyčios vardu tiesiai priešais jos įėjimą. Taigi, jūs lengvai galėtumėte pavogti dar keletą nuostabių akimirkų senamiestyje, prieš tęsdami savo kitas nuotykis Italijoje.

Neapolio terminalas yra į rytus nuo senamiesčio. Jei planuojate ką nors padaryti dienos išvykos ​​iš Neapolio į Pompėją ar Sorentą, tada būtinai sustosite Neapolio traukinių stotyje savo kelionei traukiniu.

Jei nesate tikri, kurią traukinių stotį pasirinkti lankomame mieste, mes sukūrėme savo svetainėje visas stotis daugeliui didžiųjų miestų, taigi mūsų algoritmas pasirinks jums tinkamiausią stotį, iš kurios išvyksite ir į kurią atvyksite.

 

„Trenitalia“ DUK

Ką turėčiau atsinešti į „Trenitaliją“?

Ne mažiau svarbu atnešti save į „Trenitalia“ kelionę. Be to, įsitikinkite, kad telefone yra arba atspausdintas „Trenitalia“ kelionės dokumentas, o galiojantis pasas yra būtinas ir visada gera turėti kelionių draudimą.

Kokiai įmonei priklauso „Trenitalia“?

„Trenitalia“ priklauso Italijos vyriausybei ir priklauso „FS Italiane Group“.

Trenitalia DUK apie tai, kur galiu kreiptis su „Trenitalia“?

Regioninis, didmiestis, ir tarptautiniai traukiniai, „Trenitalia“ traukiniai gali nuvesti jus bet kur Italijoje ir į pasirinktas šalis, kurios turi sienas su Italija. Pavyzdžiui, „Trenitalia“ greitaisiais traukiniais galite keliauti į Prancūziją ir Šveicariją.

Kokios yra „Trenitalia“ įlaipinimo procedūros?

Užsakyti traukinio bilietus ir įlipti į „Trenitalia“ dar niekada nebuvo taip paprasta. Trenitalia bilietą galite lengvai nusipirkti paskutinę minutę internetu ir iki 1 valanda iki traukinio išvykimo. Dėl įlaipinimo, jums reikia tik paso ir pateikti PNR kodą (6-skaitmenų kodas). Paaiškinti, užsakymo patvirtinimo el. laiške kartu su el. bilietu jums atsiunčiamas PNR kodas. Jums nereikia iš anksto atspausdinti traukinio bilieto, nes jis yra jūsų mobiliajame telefone ir pridedamas prie patvirtinimo el. Laiško, ir traukinio kontrolierius blogiausiu atveju taip pat gali patikrinti jūsų bilietą pagal vardą.

Kokios paslaugos „Trenitalia“?

Trenitalia traukiniuose yra paskirta kavinė-baras, skirtas gėrimams ir lengviems patiekalams. Meniu yra sumuštiniai, šokolado drožlių, užkandžiai, Šokolado gabalėliai, kava, karštas šokoladas, arbatą, tada galėsite valgyti ir gerti šiame restorano geležinkelyje ar pasiimti tai, ką nusipirkote. Jei keliaujate versle, Premija, arba Pirmoje klasėje galite pasirinkti nemokamą pasveikinimo gėrimą 9 turimų gėrimų ir saldaus, pikantiškas, arba užkandis be glitimo. Visuose „Trenitalia“ traukiniuose, šalia jūsų sėdynės yra maitinimo lizdai.

Dažniausiai užduodami „Trenitalia“ DUK – Ar turiu iš anksto užsisakyti vietą „Trenitalia“?

Kai rezervuojate „Trenitalia“ bilietą, vieta automatiškai paskirstoma jums ir rezervuodami negalite rezervuoti specialios vietos. Jei sėdite traukinyje, yra laisvų vietų, jums leidžiama judėti, pakeisti vietas, ir turėti kitokią erdvę.

Ar „Trenitalia“ viduje yra belaidis internetas??

Kai perkate „Trenitalia“ bilietus iš anksto, galite džiaugtis Nemokamas bevielis internetas visuose „Trenitalia frecciarossa“ tipo traukiniuose ir klasėse.

 

Trenitalia tickets

 

Apibendrinant, jei taip toli pasiekei, jūs žinote viską, ką reikia žinoti apie „Trenitalia“ traukinius, ir esate pasiruošę įsigyti „Trenitalia“ traukinio bilietą SaveATrain.com.

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !