Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs SBB traukinių bilietų ir kelionių maršrutų kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs SBB traukinių bilietai ir SBB kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. SBB traukiniu
2. Apie SBB 3. Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų SBB traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja SBB bilietai 5. Kelionių maršrutai: Kodėl geriau važiuoti SBB traukiniais, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi standartiniai, Dienos leidimas, ir „Supersaver“ SBB 7. Ar yra SBB prenumerata
8. Kiek laiko prieš atvykstant SBB 9. Kokie yra SBB traukinių tvarkaraščiai
10. Kurias traukinių stotis aptarnauja SBB 11. DUK apie SBB

 

SBB traukiniu

 • Į Šveicarijos federaliniai geležinkeliai, SBB, yra nacionalinė geležinkelio įmonė, veikianti Šveicarijoje.
  • SBB traukiniai yra priskirti Europos nacionalinių geležinkelių sistemų viršūnėms, ir į 2017 už paslaugų kokybę buvo įvertinta pirmoje vietoje, saugos reitingas, ir veiklos rodiklis.
  • 25 milijonas keleivių kasdien keliauja SBB.
  • SBB traukinių paslauga yra viena punktualiausių traukinių paslaugų pasaulyje, su mažiau nei 3 minučių vėlavimas vidutiniškai.
  • Ilgiausias SBB traukinių tunelis, Gotardo bazės tunelis, viduje Šveicarijos Alpėse, priemonės 57.1 kilometrų ir pasiekia pasaulio rekordą.
  • SBB turi 3 oficialios kalbos: vokiečių, Prancūzų kalba, ir italų. Todėl, SBB traukinių stotys pavadintos ir pažymėtos atsižvelgiant į vietovę: stočių pavadinimai ir ženklai dvikalbiuose miestuose yra abiem vietinėmis kalbomis, ir kodėl kartais galite pamatyti tokį pavadinimą SBB CFF FFS.

Apie SBB

SBB yra Šveicarijos traukinių paslauga, kuri yra viena geriausių pasaulyje.

Nacionalinė Šveicarijos SBB geležinkelio įmonė veikia visoje Šveicarijoje, su 798 traukinių stotys, ir 721 traukinių bilietų pardavimo vietos. SBB geležinkelio įmonė nuo sausio 1 dienos priklauso valstybei, 1999, reiškia federalinė žemė 100% akcijų.

 

Sbb train in the snow

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukiniai bilietus į SBB

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Populiariausios įžvalgos, kaip įsigyti pigų SBB traukinio bilietą

skaičius 1: Įsigykite SBB bilietus iš anksto tiek, kiek galite

SBB traukinių bilietai yra prieinami internete iki 60 dienos iki kelionės datos. Kai traukinių bilietus užsisakote iš anksto, gausite pigiausius bilietus, o pigiausi SBB traukinių bilietai yra labai riboti. Be to, SBB traukinių bilietų kainos didėja, kai jūsų kelionės diena artėja, taigi tam, kad sutaupykite pinigų įsigydami SBB traukinio bilietą, traukinio bilietus gaukite iš anksto. Norėdami sutaupyti pinigų SBB traukinių bilietams, pirkite bilietus anksti.

skaičius 2: Kelionė SBB ne piko metu

SBB traukinių bilietai yra ne piko metu, savaitės pradžioje, ir dienos metu. Galite būti tikri, kad gausite pigesni traukinių bilietai per savaitę. Antradienį, Trečiadienis, ir ketvirtadienis, SBB traukinių bilietai yra ekonomiškiausi. Dėl tūrio Keliautojai verslo reikalais važinėti į darbą ryte ir vakare, traukinio bilietai kainuoja daugiau. Taigi, kur kas pigiau keliauti bet kada tarp vidurdienio ir vakaro. Savaitgaliai yra dar vienas piko laikotarpis traukiniams, ypač penktadieniais ir šeštadieniais. SBB traukinių bilietų kainos taip pat didėja valstybines šventes ir mokyklų atostogas.

skaičius 3: Užsisakykite bilietus į SBB, kai būsite tikri dėl savo kelionės tvarkaraščio

SBB traukiniai yra labai paklausūs, ir tik su 2 kitos geležinkelio įmonės kaip konkurencija, šiuo metu jie išlieka geriausiu traukinių pasirinkimu Šveicarijoje. Jie gali sau leisti nustatyti tokius traukinių bilietų apribojimus, kokius draudžia bilietų keitimas ar grąžinimas, nebent tai yra verslo tipo bilietai.. Nors vis dar yra svetainių, kuriose galite parduoti savo bilietus iš antrų rankų žmonėms, SBB neleidžia parduoti naudotų bilietų. Kaip tai padeda sutaupyti pinigų? Užsisakykite bilietą tik tada, kai įsitikinsite savo tvarkaraščiu, kad sutaupytumėte du kartus užsisakydami vieną bilietą, nes kažkas atsirado, o jūs negalėjote naudoti originalaus bilieto.

skaičius 4: Įsigykite SBB bilietus „Save A Train“

„Save the Train“ yra didžiausias, geriausias, ir pigiausi traukinių bilietų pasiūlymai Europoje. Mūsų ryšys su daugeliu geležinkelio operatorių, traukinio bilieto šaltiniai, o mūsų žinios apie technologijos algoritmus suteikia mums prieigą prie pigiausių traukinių bilietų pasiūlymų. Mes siūlome ne tik pigius traukinio bilietų pasiūlymus vien SBB; tą patį teikiame ir kitoms SBB alternatyvoms.

Liono iki Bazelio traukinių kainos

Ciurichas į Bazelio traukinių kainas

Paryžiaus iki Bazelio traukinių kainos

Liucernos į Bazelį traukinių kainos

 

SBB Train in Switzerland

 

Kiek kainuoja SBB bilietai?

SBB bilietai kainuoja nuo 12,50 iki 125 eurų už vieną kelionę traukiniu. Į SBB traukinio bilieto kaina priklauso nuo to, kokio tipo bilietas, Kelionės tikslas, ir kai pasirenkate kelionę:

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis 12,50 € – 35 eurai 28 eurai – 55 eurai
Pirma klasė 50 eurų – 95 € 50 eurų – 125 eurai

 

Kelionių maršrutai: Kodėl geriau važiuoti SBB traukiniais, o ne keliauti lėktuvu

1) Atvykstate į Miesto centras. Tai yra vienas SBB traukinių pranašumas, palyginti su lėktuvais. SBB traukiniai ir viskas kitos traukinių kelionės iš bet kurios miesto vietos į kito miesto centrą, nesvarbu, ar tai yra gamtos rezervatas ar kaimas. Tai taupo laiką ir išlaidas kabinai nuo oro uosto iki miesto centro. Su traukinių sustojimais, lengviau patekti į bet kurį miestą, į kurį vykstate. Nesvarbu, iš kur keliaujate, Ženeva, Bazelis, Zermatas, arba Ciuriche, miesto centro stotelės yra pagrindinis SBB traukinių privalumas!

2) Kelionė lėktuvais reikalauja, kad būtumėte oro uoste bent kelias valandas prieš skrydžio laiką. Prieš leisdami įlipti į lėktuvą, turite atlikti saugumo patikrinimus. Su SBB traukiniais, jūs tiesiog turite būti stotyje mažiau nei prieš valandą ir kartais net mažiau. Kai atsižvelgsite ir į laiką, kurį jums reikia važiuoti iš oro uosto į miesto centrą, suprasite, kad SBB traukiniai yra geresni bendra suma Kelionės laikas.

3) Ant paviršiaus, atrodo, kad SBB traukinių bilietų kaina yra brangesnė nei pigių lėktuvų bilietų. Tačiau, kai palyginsite visus susijusius mokesčius, SBB traukinių bilietai turi geresnę kainą. Su kitomis išlaidomis, pavyzdžiui, bagažo mokesčiais, kurių jums nereikia mokėti traukiniuose, keliaujant SBB yra geriausias.

4) Traukiniai yra ekologiški. Palyginus traukinius ir lėktuvus, traukiniai visada išeitų į viršų. Lėktuvai labai teršia žemę dideliu anglies ir CO2 kiekiu, kurį jie išskiria. Traukiniai lyginant naudojami daug mažiau anglies pėdsako nei lėktuvai.

Chur to Suchis traukinių kainos

 

Kuo skiriasi standartiniai, Dienos leidimas, Taupytojo dienos abonementas, ir „Supersaver“ SBB?

SBB turi skirtingų tipų bilietus skirtingiems biudžetams ir keliautojams: ar tai būtų verslas, ar laisvalaikis. Galite būti tikri, kad vienas iš šių bilietų jums tiktų.

Standartiniai SBB bilietai:

Į SBB standartinis bilietas yra lankstiausias iš visų SBB bilietų. Šis traukinio bilietas skirtas taškui į tašką 1 maršrutu arba į abi puses. Kitaip tariant, standartinis SBB bilietas yra klasikinė kelionės kortelė. Svarbiausia, šis traukinio bilietas galioja visą dieną, kurią pasirinkote pirkimo metu, ir iki 5 rytojaus dieną. Papildomai, galite įsigyti SBB bilietą „taškas į tašką“ į 1 ir 2 klases. Kitas puikus tų taškų į tašką bilietų privalumas yra tas, kad vaikai iki amžiaus 6 keliauti nemokamai. Kitaip tariant, galite keliauti bet kur ir bet kurioje klasėje, savo kelionėje nuo A iki B.

 

 

„SBB Day Pass“ ir „Saver Day Pass“ Bilietai:

Su „Saver Day Pass“ kelionės kortele, už kelionę galite sumokėti net 27 eurus. „Day Pass“ bilietą galima įsigyti tik gavus iš anksto, jų nėra traukinių stotyje, jau kaip 60 dienos iki išvykimo datos. Taip pat galite užsisakyti tokio tipo traukinio bilietą dieną prieš kelionę. Be to, „Saver Day Pass“ bilietas galioja valtims, autobusai, ar tramvajaus keliones.

„SBB Supersaver“ Bilietai:

Ši bilietų klasė nėra tokia lanksti kaip „Standard SBB“ traukinio bilietas, bet pigiau nei kiti traukinio bilietai. „Supersaver SBB“ bilietas siūlo iki 70% nuolaida standartiniams bilietams. Skirtingai nuo standartinio traukinio bilieto, šio tipo bilietai siūlo mažiausią kainą konkrečioje kelionėje nuo A iki B. Reikšmė, negalima įlipti ir išlipti jokioje stotyje, išskyrus jūsų iš anksto užsisakytas stotis.

„Day Pass“ kelionės kortelė suteikia jums lankstumo kelionės datoje. Kitaip tariant, galite keliauti bet kada norėdami, išvykimo dienos dieną.

Interlakenas į Ciurichą Traukinių kainos

Liucernos į Ciurichą traukinių kainos

Berno į Ciurichą traukinių kainos

Ženevos į Ciurichą traukinių kainos

 

Ar yra SBB prenumerata?

GA kelionės kortelę gali įsigyti tik vietiniai piliečiai, kuri iš esmės yra viena kortelė viskam. GA kelionės kortelė galioja viso viešojo transporto Šveicarijoje.

Jį galite įsigyti adresu:

– SBB bilietų kasos.

– SBB vietiniame klientų aptarnavimo skyriuje 848 44 66 88

– Iš SBB traukinių ir autobusų personalo.

„Familia GA Travelcard“

Vaikai ir jauni suaugusieji iki amžiaus 16 ir jų tėvai gali mėgautis „Familia GA“ kelionės kortelės nuolaidomis. Ši kortelė yra prieinama, jei bent vienas šeimos narys turi šią SBB kelionės kortelę.

Visi „Familia GA“ turėtojai naudojasi labai sumažintomis kitų GA kelionės kortelių kainomis. Papildomai, šeima gali nuspręsti, ar jie nori įsigyti „Familia GA“ 1 ar 2 klasei.

„Seven25 Travelcard“

Jei esate 25 viskas dėl linksmybių, o dabar su septyniomis kortelėmis, galite neribotai keliauti nuo 7 pm. Reikšmė, Ši kelionės kortelė galioja nuo 7 pm tai 5 esu. Taigi, kaip tai veikia? „Seven25“ yra įkeltas į jūsų „Swiss Pass“ kelionės kortelę ir galite ją naudoti bet kur sustodami.

Bazelio į Interlakeną traukinių kainos

Traukinių iš Ženevos į Zermatą kainos

Berno - Zermato traukinių kainos

Liucernos į Zermatą traukinių kainos

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Kiek laiko prieš atvykstant SBB?

Norėdami gauti savo SBB ir būti teisus laiku, geležinkelis rekomenduoja bent atvykti 1 valandą prieš jūsų SBB traukinio išvykimą. Mes „Save A Train“, nes daug keliavome SBB traukiniais, rekomenduoju atvykti net 30 minučių iš anksto, todėl jums nereikia skubėti per didžiules traukinių stotis, kad spėtumėte į traukinį. Papildomai, valanda yra pakankamas laikas pasimėgauti parduotuvėmis ir maisto stendais bei įsigyti reikiamų daiktų Kelionė traukiniu turi būti kuo sklandesnė.

 

Kokie yra SBB traukinių tvarkaraščiai?

Tai galite sužinoti realiuoju laiku mūsų pagrindiniame puslapyje „Išsaugoti traukinį“. Tiesiog įveskite savo dabartinę vietą ir norimą tikslą, ir mes jums parodysime atnaujintą traukinių tvarkaraščių informaciją.

 

Kurias traukinių stotis aptarnauja SBB?

Yra daugiau 10 stotys, kurias aptarnauja SBB traukinių tarnybos.

SBB Ciuricho stotis yra centrinė Ciuricho stotis (Vietinis pavadinimas yra Ciurich HB). Tai yra didžiausia SBB traukinių stotis Ciuriche ir ji yra pačioje Ciuricho širdyje, netoli Limmat upė.

Bernas yra Šveicarijos sostinė ir arčiausiai Berno universiteto traukinių stoties Langgasse kvartale.

Ženevoje šiais laikais SBB traukiniai išvykti ir atvykti iš Ženevos centrinės stoties, miesto centre.

Bazelis SBB stotis yra didžiausia pasienio stotis Europoje. Tai reiškia, kad iš Šveicarijos, galite keliauti į Vokietiją, Prancūzija, Austrija, ir Olandija su SBB traukinių paslauga. Svarbiausia, yra 50 parduotuvės ir restoranai Bazelio stotyje, kur galite nusipirkti visko, ko reikia kelionei. Pavyzdžiui, galite įsigyti užkandžių ir paskutinės minutės suvenyrų. Nuo Bazelio SBB stoties, o pagrindinės stotys, į kurias galite keliauti, yra Frankfurtas, Paryžius, ir Zalcburge.

Bazelio į Interlakeną traukinių kainos

Traukinių iš Ženevos į Zermatą kainos

Berno - Zermato traukinių kainos

Liucernos į Zermatą traukinių kainos

 

DUK apie SBB

Ar leistini dviračiai SBB traukiniai?

Dviračiai leidžiami SBB traukiniuose. Jiems bilietą galite nusipirkti stotyje, ir užregistruokite dviratį kaip bagažą arba neškite į traukinį kaip rankinį bagažą.

Ar vaikai nemokamai keliauja SBB traukiniais?

Taip kai kuriais atvejais, lydimi jaunesni nei šešerių metų vaikai keliauja nemokamai. Papildomai, vaikai nuo šešerių metų, ir iki jų 16 gimtadienio kelionės už pusę kainos.

Ar augintiniai leidžiami SBB traukiniuose?

Taip, šunys leidžiami tol, kol jie keliauja keleivių dėžėje ar bagažo furgone.

Kokios yra SBB įlaipinimo procedūros?

Jūs turėtumėte atvykti bent į stotį 1 valandą iki traukinio išvykimo laiko, ir bilietų inspektoriui parodyti asmens tapatybės dokumentą, kurį reikia patikrinti.

Labiausiai prašomi SBB DUK – Ar galiu iš anksto rezervuoti vietą SBB?

Tu gali rezervas traukinyje a Aš žinauadresu iš anksto iki 5 keleivių už 5 eurų kainą už vietą. Tačiau, rezervacija turi būti vykdoma keliaujančio asmens vardu.

Ar SBB viduje yra „Wi-Fi“ paslauga?

Taip. Galite džiaugtis Laisvas Bevielis internetas paslaugą visuose SBB traukiniuose ir visos kelionių klasės iki 60 protokolas.

 

Sbb train in heavy snow

 

Jei perskaitėte iki šio taško, jūs žinote viską, ką turite žinoti apie savo SBB traukinius, ir esate pasirengęs pirkti savo SBB traukinio bilietą Išsaugoti traukinį.

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !