Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 19/02/2021)

A traukiniu verčia mus pristabdyti, žvilgsnį pro langą ir vertiname prabangos imtis savo laiką. Kelionės yra įdomus, tačiau kartais gali užtrukti iki visą savo energiją, ilgas traukinys kelionės yra galimybė išjungti ir išsileisti. Padaryti labiausiai iš jūsų kelionės - čia yra mūsų top ką daryti ilgų traukiniu garantuoti kiekvienam keliautojui atsipalaiduoti ir malonus važiuoti.

 

Klausytis muzikos, o atsižvelgiant ilgai traukiniu

Užsidėkite ausines ir sulėtinti, o klausytis savo mėgstamos muzikos. Nėra geresnio būdas mėgautis vaizdingos peizažai. Atsipalaiduokite ir žiūrėti gražus kraštovaizdis skubėti praeitį kaip jums klausytis savo mėgstamų menininkų.

Dižonas į Paryžių traukiniai

Reimsas į Paryžių traukiniai

Lilis į Paryžių traukiniai

Ekskursijos į Paryžių traukiniai

 

Išmokti naują kalbą

Kodėl gi ne sukurti naują įgūdį jūsų kelionės? Jei keliaujate į šalį, kalba kita kalba, ilgas traukiniu suteikia galimybę pasiimti kelis žodžius ir frazes.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

 

Ką daryti ilgų traukiniu

Tai gerai žinoti kokia kalba pagrindai lankantis užsienio šalį. laimingai, yra daug Apps ir podcast'us galite parsisiųsti kurie siūlo kursus, įskaitant populiaraus ispanų, vokiečių, italų, ir anglų kalbomis.

 

skaityti

Skaitymas yra puikus atsipalaiduoti ir visada malonus būdas praleisti laiką. Ilgos darbo valandos ir užimtas gyvenimą gali reikšti mažiau laiko skaitymo, taip ilgai traukiniu yra galimybė peršokti į jūsų knygą ar eBook. Jei jaučiatės tingus ir norite ką nors daryti skaitant jums, garso-knyga puiki alternatyva.

Brėmenas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

naudojimas technologija

nešiojamieji kompiuteriai, "iPad", ir išmanieji telefonai savo žinioje, tai lengva rasti pramogų laive. Pasivyti savo mėgstamiausia serialas ar žiūrėti tą filmą jums buvo ilgesys žiūrėti.

Ką daryti ilgų traukiniu

Ar yra Wi-Fi galima ar ne, tai yra gera idėja atsisiųsti bet kokį laidą ar filmas jūs planuojate žiūrėti prieš kelionę. Pasivyti savo itin mylimais ekrane istorijų ir prieš jį žinote, jums bus į savo paskirties vietą.

Frankfurtas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Aplankykite valgyklą

Tai lengva jaustis pavargę ir vangus ilgą kelionę traukiniu per. Po sėdi ant valandas traukiniu, svarbu ištiesti kojas, kai įmanoma,. Pėsčiomis į valgyklą padės jums naudoti laiką ir jaustis įkrauti. Vaikščiojimas per vežimus į valgykla, pažiūrėk į kraštovaizdis ir mėgautis šiek desertas su pasirinktu gėrimu

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Bolonija į Romą traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

 

Sutik naujų žmonių į ilgas keliones traukiniu

Kelionės traukiniu gali būti socialinė patirtis. Susitikimas su naujais žmonėmis traukiniuose yra lengviau nei kitų rūšių transportas. Skirtingai nuo plokštumos, Jūs turite laisvę judėti ir bendrauti su kitomis keliautojų. Tai įdomu, ką jūs galite mokytis iš kitų žmonių ir jų istorijų – kalbėti apie gyvybės, darbas, ir plėsti savo tinklą. Ask the person next to you about the book they’re reading, pasiūlyti jiems saldaus, arba tiesiog užmegzkite pokalbį apie Kelionės tikslas jie keliauja į. Ji bėga pokalbius turite, o kelionės po Europą traukiniu kuris sukuria ilgalaikius prisiminimus.

Lionas į Marselis traukiniai

Paryžius į Marselis traukiniai

Malonu Marselio traukinių

Bordo į Marselis traukiniai

 

Paruoškite savo artimiausius ilgas keliones traukiniu

Ilgas keliones traukiniu kartais tik laikotarpiai ramybės per savo kelionė. Jis gali būti fantastišką galimybę jums pasipildyti degalų ir pasirengti jūsų pasirinktą vietą. Gerti daug vandens, valgyti šiek tiek maisto, ir jei įmanoma, miegas. Naudodami savo ilgą kelionę traukiniu protingai padės jums jaustis pailsėję ir energingi - paruošta jūsų kitą paskirties vietą.

 

Ką daryti per ilgas keliones traukiniu? Leiskite mums tweeting mumis @SaveATrain! , Jūs galite rasti ir kitų mūsų socialinius kanalus Saveatrain

 

Ar jūs norite įdėti mūsų dienoraštyje į jūsų svetainę, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dlt - (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)