Okuma zamanı: 4 dakika
(Son olarak Güncelleme: 19/08/2022)

A tren yolculuğu duraklatmak için bizi zorlar, pencereden bakarlar ve takdir lüks Bizim zaman ayırdığınız. Seyahat etmek heyecan verici ama bazen tüm enerjimizi kadar sürebilir, uzun tren yolculuğu kapatın ve gevşeyin için bir şanstır. Yolculuğunuzdan en iyi şekilde yararlanın – her yolcunun rahatlatıcı ve keyifli bir yolculuk geçirmesini garantilemek için uzun tren yolculuklarında yapılacak en iyi şeyler burada.

 

uzun tren yolculuklarda çekerken müzik dinleyin

En sevdiğiniz müziği dinlerken kulaklığınızı takın ve yavaşlayın. pitoresk manzaranın tadını çıkarmak için daha iyi bir yol yoktur. Rahatlayın ve en sevdiğiniz sanatçıları dinlerken güzel manzaranın hızla geçtiğini izleyin.

Paris trenleri Dijon

Paris trenleri Reims

Paris Trains Lille

Paris trenleri Turlar

 

Yeni bir dil öğren

Neden yolculuğunda yeni bir beceri gelişemez? Farklı bir dil konuşan bir ülkeye seyahat ediyorsanız, Uzun bir tren yolculuğu bir kaç kelime ve cümleleri almak için bir fırsat sunmaktadır.

Milano Venedik trenleri

Padua Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Uzun Tren Yolculuklarında Yapılması Gerekenler

Yabancı bir ülkeyi ziyaret sırasında herhangi bir dilin temellerini bilmek iyidir. neyse ki, var birçok uygulamalar ve podcast popüler İspanyolca dahil olduğu teklif kursları indirebilirsiniz, Almanca, İtalyan, ve İngiliz dilleri.

 

okumak

Okuma rahatlatıcı için harika ve her zaman zaman geçirmek için hoş bir yoldur. Uzun çalışma saatleri ve yoğun yaşamları okuma için daha az zaman anlamına gelebilir, böylece uzun bir tren yolculuğu kitabınızda veya eBook içine atlamak için bir fırsat temsil. Eğer tembel duygu ve istiyorsanız birileri sizin için okuma yapmak, sesli kitap harika bir alternatiftir.

Berlin Trains Bremen

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

kullanım teknoloji

dizüstü ile, iPad'ler, emrinde ve akıllı telefonlar, bu kolay Teknede eğlence bulmak için. yetiştirin senin favori televizyon dizisi ya seyretmek kaldın o filmi özlem izle.

Uzun Tren Yolculuklarında Yapılması Gerekenler

Mevcut ya da değil WIFI bulunup bulunmadığı, herhangi gösteriyi indirmek için iyi bir fikirdir veya film Eğer seyahatiniz önce izlemek için plan. Bunu bilmemiz için çok sevilen ekrandaki hikayeleri yetiştirin ve, Gideceğiniz olacağım.

Prag Trains Frankfurt

Münih Prag trenleri

Berlin Prag trenleri

Viyana Prag trenleri

 

kantini ziyaret

Uzun bir tren yolculuğu sırasında yorgun ve halsiz hissetmek kolaydır. saatlerce bir trende oturan sonra, o zaman mümkün bacaklarınızı germek için önemlidir. kantine Kısa bir yürüyüş zaman kullanmak ve şarj hissetmeye yardımcı olacaktır. Taşıyıcılardan geçerek kantin, bak peyzaj, ve seçeceğiniz bir içecekle Biraz tatlı tadını

Roma Trains Milan

Roma trenleri Floransa

Roma Trains Bologna

Roma Trains Napoli'nin

 

 

uzun tren yolculuklarda yeni insanlarla tanışın

trenle seyahat olabilen bir sosyal deneyim. Yeni insanlarla tanışmak trenlerde diğer modlardan daha kolaydır taşıma. bir düzlemde farklı, hareket etme ve diğer gezginlerle etkileşim kurma özgürlüğüne sahipsiniz. Başkalarına ve onların hikayelerini neler öğrenebileceği büyüleyici – hayatı hakkında konuşmak, iş, ve ağınızı büyütün. Yanınızdaki kişiye okuduğu kitabı sorun, onlara tatlı teklif et, veya basitçe hedef onlar için seyahat ediyoruz. Bu süre var konuşmaları geçiyor trenle Avrupa'ya seyahat yaratan kalıcı anılar.

Marsilya Trains Lyon

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Bordo Marsilya trenleri

 

Bir sonraki uzun tren Yolculuklar için hazırlayın

uzun tren yolculukları bazen sırasında sakin sadece dönemleri vardır senin seyahat. yakıt ikmali yapmanız için harika bir fırsat olabilir ve seçtiğiniz varış noktasına hazırlanın. İçecek bol su, biraz yemek ye, ve mümkünse, uyku. Bir sonraki hedef için hazır - akıllıca uzun tren yolculuğu kullanarak tazelenmiş ve enerjik hissetmeye yardımcı olacaktır.

 

Eğer uzun tren yolculukları sırasında ne yapacağım? adresinden bize tweet atarak bize bildirin. @KaydetAtren! , Sen bizim diğer sosyal kanalları bulabilirsiniz Saveatrain

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fthings-long-train-journeys%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)