Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 12/11/2021)

tren alarak Avrupa'nın en doğal bölgelerde yaşamak için en iyi yollardan biridir. muhteşem dağlar Enjoy, göller, manzaralar nehirler ve mühendislik inanılmaz kahramanlık - Bunlar Avrupa'daki çoğu Manzaralı Tren Gezileri.

 

buzul ekspres Avrupa'daki çoğu Manzaralı Tren Geziler arasında yer alıyor

West Highland Hattı Manzaralı Tren Gezileri, İskoçya

Herkes trene Hogwarts Ekspresi! 264km yolculuğun en çarpıcı fundalıklarının bir belirti verir tek yolda, göller, en uzak İngiltere'de istasyonları ve bazı - Hogwarts Express tarafından kullanılan Glenfinnan Viyadüğü - Harry Potter sihirli bir çizgi ekleyerek.

 

Güzergah: Paris ile Güzel

Cue kil kiremit çatılı köyler, düzenli üzüm bağları, ve muhteşem mavi su!

bir listesi Avrupa'daki çoğu Manzaralı Tren Gezileri Güney-of-France olmadan tam olmaz. Bu güzelliği ile ünlüdür, bu yüzden o listesinde yer alması hiç de şaşırtıcı değil. Paris'te başlayan, Eğer ayçiçeği konum ve Provence lavanta alanları Sadece iki saat sonra. Eğer kostüm emin paketi olun, ‘Neden Azur Eğer yaz aylarında kaçırmak istediğim bir şey değil.

Güzel Trains Lyon

Güzel Trains Paris

Güzel Trains için Avignon

Güzel Trains için Marsilya

 

 

Ren Vadisi Manzaralı Tren Gezileri, Almanya

ondan yol alırken, Ren Nehri eğrileri izleyin Koblenz Mainz için. Bu sadece elli dakikalık bir yolculuk, ama rota boyunca, göreceksin kaleler ve üzüm bağları nehir yamaçlarında tutunmuş. Gerçekten bir masal dışında bir şey gibi görünüyor!

Berlin Koblenz trenleri

Koblenz Trains Frankfurt

Viyana Koblenz trenleri

Stuttgart Koblenz trenleri

 

Kahvaltı Münih ve Venedik'te yemek

3 ülkeler, 3 x görünümler. Münih'ten trene atlayın Venedik ve içeri girmek 3 muhteşem manzaraya değerinde ülkeler. Bu hat en güzel dağlar arasında bulunur, nehirler, ve Avusturya'da dağ köyleri, Almanya, ve İtalya. 3-arasında in1 , Avrupa'daki çoğu Manzaralı Tren Gezileri.

Milano Venedik trenleri

Münih Venedik trenleri

Bologna Venedik trenleri

Roma Venedik trenleri

 

Norveç

Bir şey arıyorsanız işte kalabalık değil vahşi tarafta ve daha, o zaman bu gezi size göre. Deniz seviyesinde başlayan, görkemli Fjordland hızla sarp kayalıklara ve yemyeşil çayırlara yol açar. yürüyüş botları paketi emin olun, Tren birkaç hedefe durur çünkü yürüyüş parkurları.

 

Avrupa'da Manzaralı Tren Gezileri bu yazı için Bizim sonuncusu, Buzul express Boarding!

Aziz. Zermatt Moritz. 8 Saf doğal mutluluk saat. O denir değil buzul hızlı hiçbir şey için. Avrupalılar için çok kutsal bir manzara ile Seyahat demiryolu olduğunu (ile birlikte Bernina) bir UNESCO Dünya Miras; o da güçlü Rhone ve Ren nehirleri ırmak burada bulunur.

Zürih Zermatt trenleri

Cenevre Zermatt trenleri

Zermatt Trains için Bern

Lucerne Zermatt trenleri

 

Yani şimdi okuma yapıldığı söylenir, Avrupa'da kendi doğal tren gezileri yapmaya hazır, Kaydet A Train biz en iyisini tren seyahat bileti, En ucuz fiyatla, ve birçok ödeme seçenekleri.

 

Sitenizde postamıza gömmek istiyor musunuz, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fscenic-train-trips-europe%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)