Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 11/04/2021)

Fransa güzel şehirler ve ünlü eserlere için popüler bir turizm merkezi sayesinde. Ülke bir rüya hedef inanılmaz kültürü için dünya çapında ünlü ve lezzetli yemek. Birçok turist iken Paris'e akın, Şehir genellikle çok kalabalık hale gelebilir, özellikle de yaz. iyi ki, Fransa sahiptir çok daha fazlasını sunmak için daha adil Paris ve aşağıda daha az kalabalık şehirlerinden beş keşfetmek.

 

  1. Reims (Şampanya)

Reims kenti ve şampanya şarap bölgesidir ve her ikisi de kesinlikle muhteşem. Bu bazı evler dünyanın en ünlü üzüm bağları ve yolcuları onun sakin bir atmosfer zevk için eminiz. Eğer bir şampanya fanı iseniz, ziyaret ödeme şarttır. bölge, ülkenin başkenti den inanılmaz güzel ama çok daha az kalabalık olur. Champagne iken, rehberli mahzeni aldığınızdan emin olun tur ve şampanya yapıldığı konusunda daha fazla bilgi.

Metz Reims trenleri

Paris Reims trenleri

Lüksemburg Reims trenleri

Reims Trains Lyon

 

  1. Lyon

Lyon sadece bir huzurlu tatil Hedef aynı zamanda UNESCO Dünya Miras nedeniyle ünlü Roma kalıntıları ve çarpıcı müzeler. A foodie iseniz, Lyon iyi yerlerden biri en lezzetli bazılarını zevk almaktadır lezzetler Fransa'da, Her ne kadar hakkında yardım alınmalı emin olun Sağlıklı kalmak yurtdışında yeni yiyecekler çalışırken.

ilgilenenler için mimari, Lyon ayrıca birkaç Rönesans kilisesi şehrin her yerinde dağınık bulacaksınız.

Lyon Trains Brüksel

Londra - Lyon Yüksek Hızlı Trenleri

Marsilya Lyon trenleri

Amsterdam Lyon trenleri

 

lyon fransa siluetini göstermek

 

  1. Grasse

Eğer parfüm ilgileniyorsanız, Grasse sizin için mükemmel bir yer. Eğer onun sakin yaşadıysanız kez, lüks sokaklar, Kendinizi tekrar tekrar dönmek isteyen bulacaksınız. Grasse Fransız Rivierası ve birlikte bulunan güzel bir yer, etkilemek için en iyi yolu yerliler Fransızcanızı pratik yapmak için burada!!

nasıl grasse'da küçük sokaklar hissediyor

 

  1. Marsilya

Fransa'nın en büyük ikinci şehri olmasıyla ünlü, Marsilya etkileyici kıyı iklime sahip bir şehir. Burada epik kalıntıları ve şaşırtıcı bulacaksınız sanat merkezleri Seni terketmek için saatlerce eğlenin. arayanlar rahatlama için, Marsilya içinde yıkanmak çarpıcı plajlara ev sahipliği keyifli bir deniz. o dinlenmek için kültürel faaliyetler yanı sıra sakin yerleri ile doludur olarak Marsilya iki dünyanın en iyisini sunar.

Montpellier Marsilya trenleri

Marsilya Trains Nice

Paris Marsilya trenleri

Marsilya Trains Lyon

 

Marsilya limanında Tekne

  1. küçük

Genellikle Fransa'nın en underrated şehirlerinden biri olarak kabul, Lille eşit derecede güzel hala az daha popüler Fransız yerlerinden bazıları daha kalabalık ama. Turistler sarma şeritleri gezinmeye ve renkli mimarisi ve hareketli keyfini atmosfer yol boyunca. Sanatseverler için, bu Palace of Fine Arts müze, Fransa'nın en büyük ikinci sanat koleksiyonuna ev sahipliği yaptığı için mutlaka görülmesi gereken bir yerdir.

Lille Trains Brüksel

Antwerp Lille trenleri

Paris Lille trenleri

Rouen Lille trenleri

 

Lille Fransa gece atmosferi

 

Ziyaret veya turne yaparken Fransa yukarıdaki şehirlerin herhangi kaçırmamak emin olun! onlar daha az kalabalık olduğu için, etraflarında hareket zahmetsiz olacak ve her şehrin kendine özgü özelliklerini tadını mümkün olacak. Bu şehirler Hepsinde ortak olan bir şeydir güzel manzara ve – tabii ki – harika yemek, ve son olarak unutma, Avrupa'da insanlar ile trenle gezmek Kaydet A Train.

 

sitenize bir blog yazısı gömmek istiyor musunuz, Eğer fotoğraf ve metin alıp sadece bu blog yayınına bir bağlantı ile bize kredi vermek ya, ya da burada tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F5-less-crowded-cities-to-explore-in-france%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)