Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 24/04/2020)

Ne daha da yaz geçirmek için iyi bir yol Avrupa'da dolaşmak, sağ? Sağ. Sen muhteşem Avrupa başkentlerinde bazılarını görmek için banka kırmak zorunda değilsiniz; inan ya da inanma, ancak uygun maliyetli Avrupa seyahati kritik yönlerinden biri Hedeflerinizin yerine uçakların trenler seçmektir.

Burada 5 uçakların yerine trenler için tercih nedenleri mümkün olan en iyi şekilde Avrupa'ya görmelerine yardımcı olacaktır.

 

Bunlar Süper Hızlı Are

aldanmayın düşünme mı olduğunu Londra-Paris Son birkaç yıldır - Eurostar ve Fransa TGV trenleri Avrupa'da sadece yüksek hızlı demiryolu seferi vardır, bu adamlar gelişmekte olan kıta boyunca yüksek hızlı yolları, yerine uçakların emin trenler demiryolu turizminin artmasına katkıda bulunmak ve yapım birincil gezici seçenek olarak aldı olsun. Ortalamada, Avrupa seyahati yüksek hızlı trenler 125 ile 200 mil/saat, Rota ve tren istasyonları bağlı kalmıyorum birbirine bağlıdır.

Londra Brüksel trenleri

Londra Paris trenleri

Londra Lyon trenleri

Londra Amsterdam trenleri

 

 

Bunun yerine daha hızlı Seçeneği olarak Uçağı Trenler

Hatta uçan daha hızlı olabilir, Özellikle yaklaşık uzun süren yolculuklarda 600 mil. Nasıl yani? Eğer harcamak zaman içinde hesaplarken sürme hava alanına, Daha sonra erken getting (ve sık sık üzerinde harcama 2 önce uçuş saatleri), ve artan güvenlik kontrolleri, Eğer şehir merkezinde tren istasyonuna ve yönetim kuruluna götürmek daha kolay fark 5 trenle dakika önce istasyondan ayrılır.

Brüksel Trains Amsterdam

Amsterdam Antwerp trenleri

Amsterdam Lille trenleri

Paris Trains Amsterdam

 

Bir Birinci Sınıf Düzlem Bilet Than Top-Notch Sleeper Hizmet İçin Daha Az Öde

Hatta zaman en lüks trenlerde seyahat, Böyle a alırsınız uygun fiyat. Sen neden daha önce tren yolculuğu uzak duruyordu ediyorum merak edeceğiz! Örneğin, Eğer Japonya'nın Seven Stars ile iki gün / bir gece yolculuk için kişi başına yaklaşık £ 880 ödeyeceğim, ve keyfini çıkarın Kyushu güney Japon adanın gür manzara siz seyahat ettikçe; Bu fiyata aykırı, Bir uçak bileti Londra Tokyo British Airways ile size neredeyse £ 5,000 mal olacak. vay! Biz şimdi gelen uçakların yerine trenleri seçerek olacak bir his var, yapmayacaksın?

Lyon - Cenevre Tren saatleri

Zürih Cenevre trenleri

Paris Cenevre trenleri

Cenevre Trains için Bern

 

Eğer Trenler yerine Uçaklar almaya gelirken hiçbir Bagaj Kayıp

 

Kayıp Bagaj mı (fiilen) Uçaklarının yerine Trenler karşılaştırırken duyulmamış

Kayıp bagaj zaten bir şeyin şeydir, en azından gelince Uzun mesafeli düzlem hareket. Buna karşın, Yolcular yalnız kendi bagaj dert edenlerdir gibi tren istasyonları ve trenler yolcu çanta kaybetmek yok. taşıyabileceklerinizi olarak da olduğu kadar getirebilir, açık olan uçakların aksine bagaj sınırlamaları.

Bu muhtemelen trenler yerine uçakları kullanmak en nedendir.

Salzburg Berlin trenleri

Leipzig Berlin trenleri

Hanover Berlin trenleri

Hamburg Berlin trenleri

 

Sen Havaalanı Güvenlik Cehennemi atla Can

Güvenliğe gelince, yerine uçakların trenler seçerek mantıklı bir seçim gibi görünüyor, ve şimdi neden göreceksiniz. havaalanı güvenlik deneyimi temelde hoş olmayan durumlara dizisidir. Güvenlik denetiminde girmeden önce hemen terleme başlar yaptığın veya sizinle yasadışı bir şey getirmiş değil biliyorum rağmen. Ve, en kemerini çıkarmak için hoş olmayan istekleri unutmayalım, Ayakkabılarını ve etajer çıkarmak, ve daha sonra bir iri yarı adam tarafından aşağı okşadı. Trenler bu yok - ve bu hemen hemen mühürler anlaşma.

Bordo Trains Nantes

Paris Bordo trenleri

Bordo Trains Lyon

Bordo Trains için Marsilya

 

gidin Kaydet-a-Train En sevdiğiniz hedefe bir tren yolculuğu kitaba, ve en ucuz fiyatla! rezervasyon ücretleri hakkında tüm unutun ve çevrimiçi kolay 3 dakikalık rezervasyon işlemini benimsemesi.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-trip-trains-planes%2F%0A%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)