Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 27/03/2021)

geçmişte Üzeri 10 yıllar, Milyonlarca o trene ne kadar yararlı anladım var! yeşillik Zengin alanlar, ışıltılı sahil şeridi, ve bozulmamış dağ resifleri seyahat broşürlerinde veya bloglarda asla bahsedilmez. Trene binmek eğlenceli, uygun, ve A noktasından B noktasına gitmenin cüzdan dostu yolu, böylece iki kez sanmıyorum, trene!

Avrupa'daki ve genel olarak trenlerle ilgili ikinci harika şey, ne kadar bütçe dostu olabileceğidir.. Sadece orada o kadar çoktur ucuz yerler ndan şeçmek, ama aynı zamanda sayısız yollar genel seyahat giderleri kısmak için. Yani yakında demiryolu Eninde vurmak özlemi eğer, Burada kullanmak için bir kaç büyük ipuçları:

 

Yapılacak Bazı zaman ayırın Araştırma ve Planlama Eğer trene önce

Çoğu durumda bir tren alırken, Eğer biletinizin en iyi şekilde yapabilirsiniz(s) Hızlı bir online arama ile. Mümkünse önceden bilet rezervasyonu. Bilet fiyatları düşük olduğu yılın hangi zamanında kontrol, ve o indirimler için uyanık olduğunuzdan emin olun. Genellikle, her ülke için geçerli ucuz seçeneği çeşit olacak bilet satın alımı. Böyle, araştırmanı yap! Bu baştan sona okuyun Blog Farklı seçenekler daha aşina olmaya.

Montpellier Toulouse trenleri

Toulouse Trains Nice

Paris Toulouse trenleri

Marsilya Toulouse trenleri

 

Bir uçağın yerine trene, ve mobil cihazı kullanabilirsiniz

Bir Tren atın zaman, By Night Seyahat

Eğer olsun seyahat etmeyi seven bir öğrenci veya treni günlük olarak kullanan normal bir yolcu, bir trende uyuyan potansiyel olarak neredeyse yarıya konaklama için harcanan para aşağı kesebilir. Bir şehirde uykuya dalmak ve başka uyanmak gibi çok zaman kazanmak için inanılmaz bir yoludur. Bu having, o gece tren konaklama farklı türde anlamak önemlidir.

bölmeleri var en iyi olan trenler. Eğer gizlilik için bir perde ile bir yatak boyunca oluşturmak üzere trene zaman koltuk birlikte çekilebilir. Sonraki vardır yatma yeri, En ucuz ve en yaygın seçenek. Bu odalar dört ila altı ranza var ve unisex, böylece gizlilik biraz ödün vermek zorunda. sonuncu ve en pahalı seçenek uyuyan. Bu seferki çok daha rahat ve özel olduğunu, tüm seçenekleri bir otel odasında hala daha ucuz olan.

Viyana Hanover trenleri

Kopenhag Viyana trenleri

Paris Trains Venedik

Viyana Zürih trenleri

 

Gıda ve İçecek tasarruf ve A Tren atın

Kendi yiyecek Paketleme arayla bu konuda gitmek için en ucuz yoldur. aksine düzenli seyahatler otobüs veya araba ile, Eğer bir tren alırken aslında rahatça yiyebilirsiniz. Çoğu koltuk bir çekmece tablo veya iki koltuk arasına sabit bir tablo var. ancak, Eğer zorundaysan senin yiyecek satın Yolculuk sırasında ve içecek, sorun yok. Trende bir yemek aşırı pahalı değildir ve genellikle indirim vermek kartları için başvurabilirler.

Bordo Nantes trenleri

Paris Nantes trenleri

Nantes Trains Lyon

Nantes Trains için Marsilya


trenle yolculuk için planlama yapmak yolculuk fonumdan en iyi şekilde yardımcı olabilir! İyi bir bağlantı bulmak çoğu zaman olabilir Bir uçak yakalamak daha ucuza, ve Araba ile seyahat daha rahat. Mutlaka tüm tatil zenginleştirecek benzersiz bir deneyim için trene binersiniz!A Train atın Kaydet-a-Train, varış noktanızı seçin, ve piyasadaki en uygun fiyatlarla trene binerek Avrupa'nın neresine giderseniz gidin! Ve, bil bakalım ne oldu? Kaydet A Train ile tren bilet almak zaman, Rezervasyon işlemi dahilinde yapılır 3 dakika, yani valizini topla ve şu şeyi zevk!

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftake-train-europe%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)