Okuma zamanı: 3 dakika
(Son olarak Güncelleme: 07/06/2020)

bir aile için bir tatil planlarken, çift ​​veya arkadaş grubu, o anlaşmak herkesi genellikle zordur. Bir şey üzerinde anlaşmaya kolay olacak, ancak, kiralık araba ya da trenle gitmek olup olmadığıdır. Tren açma yol açma daha iyidir İşte nedeni.

 

Kimse götürmek zorundadır

bir yolculuğa çekerken, birileri her zaman sürücü olmak zorunda. Yani en az bir kişi yorgun hedefe her bacak varmak var demektir. navigasyon stres ve kaybolmadan olasılığını ekle, ve olacağım Trenin bilet rezervasyonu Şimdi herhangi bir gün, Tren açma seyahat etmek yoludur neden bu kadar okumak.

Amsterdam - Londra arası trenler

Rotterdam - Londra arası trenler

Paris - Londra arası trenler

Brüksel - Londra arası trenler

 

kabin video tren açma doğa iken

Konfor ve görünümler

Hiç bir çocukluk yolculuğa gittiyse, Eğer bir pencere koltuk için mücadele hakkında bileceksiniz, kimse arka koltuğun ortasına ezilmiş istiyor beri. Bir tren açma yolculuğu, Tüm koltuklar aynı derecede rahat ve var iyi manzara. Yeni koltuklar Trenitalia trenler Özellikle rahat, böylece FRECCIAROSSA üzerinde bir gezi kitabı emin olun yüksek Hızlı Tren.

Interlaken - Zürih arası trenler

Luzern - Zürih arası trenler

Bern - Zürih arası trenler

Cenevre - Zürih arası trenler

 

trende Tren Açma ve Uyku

otomobillerde, Sadece yolcular o zaman bile uyku ve olabilir, rahat bir yatakta değil. Gece trenleri ederken aynı zamanda hızlı bir sonraki hedefe almanın akıllı bir yoldur konaklama tasarruf gece için.

Londra - Brüksel arası trenler

Brüksel - Köln arası trenler

Köln şehrinden Viyana şehrine tren yolculuğu

Köln - İnnsbruck arası trenler

 

 

Tren Tripping vs Park

Bir yolculuğa, Arabanızı park yeri bulmalıyız güvenli bir şekilde bir gecede. Ne olsa daha zor, yerleri bulmaktır metropollerde ve özellikle Colosseum gibi turistik bölgelerde park etmek Roma ya Florence Florence Duomo. uzay bu sitelerde etrafında değerli olduğundan, park çok prim maliyeti.

Brüksel - Amsterdam arası trenler

Londra - Amsterdam arası trenler

Berlin - Amsterdam arası trenler

Paris - Amsterdam arası trenler

 

Tren açma sırasında demiryolu vurmak ve sadece rahatlamak
Demiryolu yolu

Çevre

Yol seyahat yüksek karbon emisyonu tanınıyor, ve pilli arabalar kiralamak zor ve pahalıdır. neyse ki – Daha iyi bir yol var. açma tren – özellikle üzerinde yeni trenler – Bir çok şey var anne yeryüzünde alt etki, Böylece keyfini senin tatil suçluluk ücretsiz.

 

Trenin açma macera kitap Hazır? Ziyaret Bir Tren Kaydet ve en ucuz tren biletleri almak.

 

Blog yazımızı sitenize yerleştirmek ister misiniz?, Sonra buraya tıklayın: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın)