Czas czytania: 3 minuty
(Poprawiony: 07/06/2020)

Planując wakacje dla rodziny, para lub Grupa przyjaciół, jest to często trudne do uzyskania wszystkich zgodzić. Jedną rzeczą, że będzie łatwo zgodzić się na, Jednakże, czy wynająć samochód lub pojechać pociągiem. Oto dlaczego wyzwalania pociąg jest lepszy niż wyzwalaniem drogowym.

 

Nikt nie musi jechać

Kiedy przy podróży na drogach, ktoś zawsze musi być kierowca. Oznacza to, że co najmniej jedna osoba musi przyjechać na każdej nodze przeznaczenia zmęczony. Dodaj stres nawigacji i możliwość zgubienia, i będziesz rezerwacji biletów kolejowych lada dzień teraz, więc dlaczego wyzwalania odczytu pociąg jest sposobem podróżowania.

Amsterdam do Londynu pociągami

Rotterdam do Londynu pociągami

Paryż do Londynu pociągami

Bruksela do Londynu pociągami

 

wideo z kabiny podczas wyzwalania pociąg jest natura

Komfort i widoki

Jeśli kiedykolwiek poszedł na wycieczkę drogowego dzieciństwa, będziesz wiedzieć o walce o miejsce przy oknie, ponieważ nikt nie chce być zgnieciony w środku na tylnym siedzeniu. Na jazdę pociągu wyłączającego, Wszystkie fotele są równie wygodne i mają dobry widok. Siedzenia na nowym pociągów Trenitalia są szczególnie wygodne, więc upewnij się, aby zarezerwować wycieczkę na Frecciarossa pociąg ekspresowy.

Interlaken do Zurychu pociągami

Lucerna do Zurychu pociągami

Berno do Zurychu pociągami

Genewa do Zurychu pociągami

 

Pociąg Wyzwolenie i spać na pociąg

w samochodach, tylko pasażerowie mogą spać i nawet wtedy, to nie jest w wygodnym łóżku. overnight pociągi to inteligentny sposób na dostanie się do następnego miejsca, a jednocześnie szybko oszczędność na noclegu na noc.

Londyn do Brukseli pociągami

Bruksela do Kolonii pociągami

Kolonia do Wiednia pociągami

Kolonia do Innsbrucka pociągami

 

 

Parking vs dworca Wyzwalanie

W podróży, trzeba znaleźć miejsce do zaparkowania samochodu bezpiecznie nocny. Co więcej, choć trudne, jest znalezienie miejsca do parkowania na obszarach metropolitalnych, a zwłaszcza na obszarach turystycznych, takich jak Koloseum w Rzym lub Duomo we Florencji we Florencji. Ponieważ przestrzeń jest na wagę złota wokół tych miejsc, Parking kosztuje premię za.

Bruksela do Amsterdamu pociągami

Londyn do Amsterdamu pociągami

Berlin do Amsterdamu pociągami

Paryż do Amsterdamu pociągami

 

podczas gdy pociąg potknięcia trafisz szyny i po prostu odpocząć
ścieżka kolejowe

Środowisko

Jazda po drogach jest znany ze swoich wysokich emisji dwutlenku węgla, i bateryjnie samochody są trudne i kosztowne zatrudnić. szczęśliwie – istnieje lepszy sposób. pociąg potknięcia – zwłaszcza na nowe pociągi – mają znacznie mniejszy wpływ na matkę ziemię, dzięki czemu można cieszyć się urlop bez winy.

 

Gotowy, aby zarezerwować pociąg wyzwalania przygodę? Odwiedzić Zapisz pociąg i dostać najtańsze bilety kolejowe.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dpl (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)