Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

Czy kiedykolwiek chciał odwiedzić Europę przez coś zabytkowe, jak pociąg? Jak to brzmi podróżować do 300 kilometrów na godzinę? Europa ma dużą sieć szybkich pociągów, które zabierze Cię szybko do celu. Usługi kolejowe dużych prędkości zatrzymują się tylko w głównych miastach. Pociągi oferują komfortowe wagony klasy 1 i 2, jak również dobre Usługi kateringowe. Tu bardziej chodzi o najszybszy pociągi w Europie.

 

alfa Pendular

Alfa Pendular podróże wzdłuż wybrzeża Portugalii, z Bragi do Faro, i zatrzymuje się w Porto, Coimbra, i Lizbona. W mniej niż 6 godziny, można dotrzeć do innych części kraju i cieszyć się doskonałe zaplecze na pokładzie.

 

Alvia Pociągi w Europie

Alvia, Czy hiszpańscy Najszybsze pociągi w Europie rywal, podróżować na długich dystansach z prędkością do 250 kilometrów na godzinę. Oprócz podłączenia do najważniejszych miast Hiszpanii, Pociąg ten oferuje nowoczesne udogodnienia,. Są to duże fotele rozkładane z więcej niż wystarczająco dużo miejsca na nogi, składany stół, i wyjścia audio i wideo.

 

LÓD

Pociągi ICE w Europie połączyć wszystkich większych miast w Niemczech i wielu miast w krajach sąsiednich. Ten nowoczesny, szybki pociąg z usług godzinowych oferuje wiele: między innymi, wagony z klimatyzacją, dużo miejsca rozciągnięcia nogi, ekrany wideo, i systemy audio. ICE zabierze Cię w dowolne miejsce w Niemczech i jest świetnym sposobem na podróżowanie do innych krajów, Jak na przykład Austria, Francja, oraz Szwajcaria.

Kolonia pociągom Frankfurt

Pociągi Monachium do Frankfurtu

Hanover pociągom Frankfurt

Hamburg pociągom Frankfurt

 

 

strzałki

strzałki pociągi (dawniej Eurostar Italia) tworzą sieć nowoczesnych dużych prędkości i są Włoski rywal w najszybszych pociągów w Europie. Podróżować z strzałki cieszyć szybki dojazd do centrum wielu włoskich miastach, takich jak Rzym, Wenecja, Florencja, Mediolan, Werona, i Neapol. Istnieją trzy rodzaje pociągów Le Frecce które zapewniają najszybsze możliwe połączenie nie tylko do najbardziej popularnych miast we Włoszech, ale również do mniejszych miast włoskiej wsi.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Pociągi Rzym Salerno

 

Eurostar jest pod zwycięzcy morskiego dla najszybszych pociągów w Europie

Eurostar szybki pociąg jest najlepszym rozwiązaniem dla podróży z Londynu do Brukseli czy Paryżu. Ten pociąg zabierze Cię przez channel Tunnel do centrum Londynu. podwodna podróż podziwiając wszystkie udogodnienia nowoczesnego szybkiego pociągu.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Lille Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Eurostar najszybszych pociągów w Europie

 

railjet

Te szybkie pociągi kursują pomiędzy Austrii, Republika Czeska, Niemcy, Węgry, i Szwajcarii. Pociągi railjet są state-of-the-art modele, które dają skręcie do doświadczenia podróży, oferując usługę wysokiej prędkości z dużym komfortem. Imponujące pokładowe wyposażenie i doskonałe usługi są niektóre funkcje. Prędkość do 230 km na godzinę osiąga. Railjet pozwala podróżować w całej Austrii, a także do sąsiednich krajów, takich jak Niemcy, Szwajcaria, i Węgry.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Zurych do Wiedeń

Praga Pociągi do Wiednia

 

 

TGV – Czy nasz pick za najszybsze pociągi w Europie

Działających w całej Francji i poza, TGV posiada światowy rekord prędkości dla pociągów konwencjonalnych. Na 3 Kwietnia 2007, Dojechał pociąg TGV POS 357.2 mph (574.8 km / h), co piąty najszybszy pociąg w Europie. TGV trakcyjnego nawet osiągnął 515.3 km / h (320 mph) w szczególnych warunkach testowych i nigdy nie jest zakłócony przez warunki pogodowe takich jak gęsta mgła lub inne.

Train à Grande Vitesse zabierze Cię na Romantyczna podróż pociągiem do Paryża czy gdziekolwiek wzdłuż wybrzeży Morza Śródziemnego, jeśli sobie tego, Proszę. Kup bilet TGV złapać film w słynnym na całym świecie Cannes i ciesz się piękne winnice Dolinie Loary, później. Dodaj trochę więcej przygody do jazdy przez wizytujących miastach takich jak Marsylia, Lyon, i Bordeaux.

Pociągi Marsylia Montpellier

Miło Pociągi Marsylia

Paryż Pociągi Marsylia

Pociągi Lyon Marsylia

 

 

SJ

Szwedzki szybki pociąg SJ to jeden z najszybszych pociągów w Europie, zaprojektowany specjalnie dla terenu skandynawskiego i poruszający się z prędkością do 200 kilometrów na godzinę. Pociągi te oferują wysoki poziom komfortu i pozwalają szybko podróżować do centrum wielu szwedzkich miast, takich jak: Sztokholm, Göteborg, i Malmo. Te pociągi szybkobieżne także podróżować bezpośrednio do Kopenhagi (Dania) poprzez najdłuższego mostu drogowego i kolejowego w Europie, spektakularne Oresund Most.

Nowe i archiwalne w jednym - najszybszych pociągów w Europie oferują taką możliwość. Wybierz pociągiem z powyższej listy i jesteśmy pewni, że będziesz cieszyć się doświadczenie otrzymasz.

 

Możesz zarezerwować bilety na pociągi wśród najszybszych pociągów w Europie na Zapisz-A-Pociąg do prawie każdego miejsca przeznaczenia wpisany powyżej w 3 minuty, na najtańsze stawki bilety kolejowe i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)