Čas na čtení: 4 minut
(Aktualizováno: 12/11/2021)

Už jste někdy chtěli navštívit Evropu něčím vinobraní, jako vlak? Jak to zní cestovat do 300 kilometrů za hodinu? Evropa má rozsáhlou síť vysokorychlostních vlaků, které budete mít rychle k cíli. vlakové dopravy vysokorychlostní zastavit jen v hlavních městech. Vlaky nabízejí komfortní vozy 1. a 2. třídy, stejně jako dobrý stravovací služby. Zde je více informací o nejrychlejší vlaky v Evropě.

 

alfa Kyvně

Alfa Kyvně cesty podél pobřeží Portugalska, z Bragy do Fara, a zastaví se v Portu, Coimbra, a Lisabon. Méně než 6 hodin, se můžete dostat na druhou stranu země a užít si vynikající zařízení na palubě.

 

Alvia Vlaky v Evropě

Alvia, Jsou španělské Nejrychlejší vlaky v Evropě uchazeče, cestovat na velké vzdálenosti při rychlostech až do 250 kilometrů za hodinu. Kromě napojení hlavních měst ve Španělsku, tento vlak také nabízí moderní vybavení. Ti, kteří jsou velké sklopná sedadla s více než dostatečný prostor pro nohy, skládací stůl, a audio a video výstupy.

 

LED

Vlaky leda v Evropě připojení všech větších městech v Německu a mnoho měst v sousedních zemích. Tento moderní vysokorychlostní vlak s hodinovými službami nabízí mnoho: mimo jiné, vozy s klimatizací, velký prostor natáhnout nohy, video obrazovky, a audio systémy. ICE vás vezme kamkoli v Německu a je to skvělý způsob, jak cestovat do jiných zemí, jako Rakousko, Francie, a Švýcarsko.

Kolín nad Rýnem do Frankfurtu Vlaky

Mnichov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

 

arrows

šipky vlaky (dříve známý jako Eurostar Italia) tvoří síť moderních vysokorychlostních a jsou italské kandidátem na nejrychlejší vlaky Evropě. Cestování s arrows užít rychlé spojení do srdce mnoha italských městech jako Řím, Benátky, Florencie, Milán, Verona, a Naples. Existují tři typy Le Frecce vlaky, které vás ujistit, nejrychlejší spojení nejen z nejpopulárnějších měst v Itálii, ale i na menších městech v italském venkově.

Milán Řím Vlaky

Florence k Římu Vlaky

Pisa do Říma Vlaky

Salerno do Říma Vlaky

 

Eurostar pod vítěze moře za nejrychlejší vlaky v Evropě

Vysokorychlostní vlak Eurostar, je tou nejlepší volbou pro cestovat z Londýna do Bruselu nebo v Paříži. Tento vlak se dostanete skrze Lamanšský tunel k srdci Londýna. Travel pod vodou a zároveň se těší veškeré pohodlí moderního vysokorychlostní vlak.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paříže do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Eurostar Nejrychlejší vlaky v Evropě

 

railjet

Tyto vysokorychlostní vlaky jezdí mezi Rakouskem, Česká republika, Německo, Maďarsko, a Švýcarsko. Vlakové soupravy railjet jsou state-of-the-art modely, které dávají směr ke zkušenostem cestování tím, že nabízí vysokorychlostní služby s velkým komfortem. Působivé palubní zařízení a vynikající služby jsou některé z funkcí. Rychlost až 230 kilometry za hodinu je dosaženo. Railjet umožňuje cestovat po celém Rakousku a také do sousedních zemí, jako je Německo, Švýcarsko, a Maďarsko.

Salzburg Vídeň Vlaky

Mnichov do Vídně Vlaky

Zurich do Vídně Vlaky

Prahy do Vídně Vlaky

 

 

TGV – Je náš tip na nejrychlejší vlaky Evropě

Působící po celé Francii i mimo ni, TGV drží světový rychlostní rekord pro konvenční vlaky. Na 3 duben 2007, Dosáhl vlak TGV POS 357.2 mph (574.8 km / h), Díky tomu je pátý nejrychlejší vlak v Evropě. TGV vlakové dokonce dosáhla 515.3 km / h (320 mph) za speciálních testovacích podmínek a nikdy narušena povětrnostní podmínky jako je hustá mlha nebo jiné.

Train à Grande Vitesse bude trvat vás na romantický výlet vlakem do Paříže nebo kdekoliv podél pobřeží Středozemního moře, pokud se tak, prosím. Koupit si lístek a TGV chytit film ve světoznámém Cannes a užijte si to krásné vinice údolí Loiry, nato. Přidat trochu více dobrodružství jízdě od hostujících městech, jako je Marseille, Lyon, a Bordeaux.

Montpellier Marseille Vlaky

Jsem rád, že Marseille Vlaky

Paříže do Marseille Vlaky

Lyon Marseille Vlaky

 

 

SJ

Švédský vysokorychlostní vlak SJ je jedním z nejrychlejších vlaků v Evropě, je navržen speciálně pro skandinávský terén a jezdí rychlostí až 200 kilometrů za hodinu. Tyto vlaky nabízejí vysokou úroveň komfortu a umožňují rychle cestovat do centra mnoha švédských městech, jako je Stockholm, Göteborg, a Malmo. Tyto vysokorychlostní vlaky také cestovat přímo do Kodaně (Dánsko) přes nejdelší silniční a železniční most v Evropě, velkolepé Oresund Most.

Nové a vintage na jednom - nejrychlejších vlaků v Evropě nabídnout, že možnost. Zvolit vlak z výše uvedeného seznamu, a jsme si jisti, se vám bude líbit zážitek získáte.

 

Jízdenky na vlaky mezi nejrychlejšími vlaky v Evropě si můžete rezervovat na Save-A-Train téměř každý cílový narukoval výše 3 minut, na Nejlevnější ceny jízdenky na vlak a zbaven nepříjemných rezervační poplatky!

 

Chcete vložit náš blogový příspěvek na své stránky?, Potom klikněte sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Dcs– (Přejděte k kód pro vložení)