Čas na čtení: 5 minut
(Aktualizováno: 28/08/2021)

Je těžké vybrat jen 5 Easy Day Výlety z Milána vlakem s vámi sdílet. Italské hlavní město módy má skvělé možnosti návštěvy turistů. Nejen, že je vyplněn s módou, ale má neuvěřitelnou historii, architektura, a krásná krajina světoborného.

 

1. 5 Výlety z Milána vlakem: jezero Como

Naše první Easy Day Trip od Milána je Itálie třetím největším jezerem na den vlakem, a zažít luxusní plavbu kolem jejích vodách. Existuje snad lepší způsob, jak zažít ohromující alpské scenérie Z přídi lodi, stejně jako dostat šanci vzít nahlédnout na krásných pobřežních nemovitostí na jeho březích.

Centrální oblast Lake Como je nejnavštěvovanější část jezera, a ačkoli severní a jižní oblasti jezera mají také zajímavá místa jsou to obvykle méně působivý: samozřejmě, mají všechny hlavní atrakce poměrně blízko u sebe, je také vhodná pro návštěvníky s omezenou dobu.

Všimněte si, že někdy města jsou blízko u sebe, ale oddělený od jezera! Žádný problém, jsou pravidelné trajekty přes jezero, takže cestování po snadné (auto trajekty jsou méně časté a provozovat z méně než trajektové terminály pro cestující trajekty).

Florence Como vlaků

Milán Como vlaky

Turin do Como vlaky

Janov Jak Vlaky

Lake Como is the best Day Trips From Milan By Train

 

2. Svatý. Moritz, Švýcarsko

Ty by mohly být překvapeni, učit se, že Švýcarsko je jen výlet daleko od hlavního města v Itálii. Hop na Bernina Express od Tirano a budete tam jen dvě a půl hodiny.

Cesta sama o sobě stojí za to: To je nejstrmější železniční cesta na světě, vzestupně od 429 m až na více než 1800 ve švýcarských horách. Ohromující alpské scenérie při pohledu z okna vlaku bude znamenat, nebudete chtít opustit vlak.

Skončí ve švýcarském městečku St.. Moritz, jeden z nejznámějších švýcarských horských střediscích. To je místo, kde bohatí a slavní strávit svou dovolenou nebo vlastnit chatu.

Svatý. Moritz není typické malebné alpské městečko. Domníváme se, že luxusním je vhodnější než popis Krásná. V okolí je krásná a když v kombinaci s atmosférou města, úžasná dovolená je zcela zaručena.

Svatý. Moritz je ideální základnou k prozkoumání jih kantonu Graubunden. Není to dobrá základna pro výlety do jiných částí Švýcarska, protože by to trvat příliš mnoho doba jízdy. to je, nicméně, jeden z našich hlavních 5 Výlety z Milána vlakem ačkoli! Kromě nočního života v městečku, hlavní činností je venku. Máte-li rádi pěší turistiku, cyklistika, nebo zimní sporty, můžete bavit týdny v této nádherné oblasti.

Zurich, aby St Moritz Vlaky

Zermatt St Moritz Vlaky

Basel do St Moritz Vlaky

Bergamo do Tirano Vlaky

 

 

3. 5 Výlety z Milána vlakem: Bergamo

Návštěva Bergamo je často v kombinaci s výletem do jezera Como, ale to je dobře stojí za to jeho vlastní místo na naší 5 Výlety z Milána Vlakem seznamu!

Díky historické hradby táhnoucí pět kilometrů obklíčit staré město, a bohaté středověké architektury na pohled, to má významný intrik pro turisty, kteří chtějí hezké místo, kde strávit den.

Jízda lanovkou ze spodní části do horní části města, a podívat se na Bergama významných památek, jako je St. Katedrála Maria Maggiore a Colleoni kaple.

Poslední, ale v neposlední řadě, nezapomeňte si udělat chvilku a ocenit neuvěřitelné okolí Bergama, s kopce táhnoucí na míle, celou cestu až do daleké jezera Como.

Milán Bergamo Vlaky

Mantova do Bergamo Vlaky

Jak Bergamo Vlaky

Vlaky Cremona Bergamo

Bergamo is one of the Day Trips From Milan By Train

 

4. Franciacorta

V regionu Franciacorta nabízí některé spektakulární, oceněná vína, která můžete ochutnat, v mezi nádherné italské scenérie.

Dostat šanci setkat producenty vína sami! Klást otázky týkající se procesu výroby vína, a to, co dělá jejich konkrétní značky tak chutné.

Tato oblast Franciacorta DOCG se skládá z přibližně 3,000 hektary vinné révy pokrývající nádherně malebné zvlněné území jižně od jezera Iseo v italské oblasti Lombardie. To je v dosahu mnoha dalších slavných Italů vinařské oblasti, jako je Piedmont na západ a Conegliano Valdobbiadene (home super prémiového Prosecco) na východ.

Tento vynikající lokalitou je Franciacorta ideální destinace pro romantickou dovolenou, nebo zasloužené vína výlet, jen hodinu cesty z Milána, je přístupná a krásné ve stejné míře.

Tyto boutique vinařství Franciacorta opravdu nabídnout něco speciál, ale nakupování je také příliš velký! Konstrukce výstup Franciacorta má spoustu obchodů nabídnout důvtipný shopper, takže se ujistěte, aby se vaše ruce na zboží zde.

Cremona Brescii Vlaky

Bergamo Brescii Vlaky

Milan Brescii Vlaky

Treviglio Brescii Vlaky

Franciacorta is one of the Day Trips From Milan By Train

 

5. 5 Výlety z Milána vlakem: Benátky

Náš seznam 5 Výlety z Milána vlakem by nebyla úplná bez zahrnutí Benátky! Co by mohlo být lepší, než brát jednodenní výlet z Milána do jednoho z italských nejvíce ceněných romantických měst, Benátky? I když je těžké vybavit všechny benátské speciality do jednoho dne, můžete samozřejmě vyzkoušet.

Wander jeho pohodě, dlážděné ulice. Si kávu ve slavném náměstí Piazza San Marco. Snad dokonce natáhnout na koni gondola po kanálech pro skutečně nevšední zážitek.

Ty budou bezpochyby vhodně okouzlí šumivé laguny. Užijte si fantastickou architekturu, která charakterizuje jednu z italských nejoblíbenější města pro turisty.

Pokud máte stále čas, zamiřte do jednoho z Benátek nedaleké ostrovy. Murano je známý pro foukání skla tradice, a možná i koupit cetku vzít zpět domů.

Milan do Benátek Vlaky

Padua v Benátkách Vlaky

Bologna v Benátkách Vlaky

Řím Benátky Vlaky

Venice Italy

 

Připravte se 5 Výlety z Milána vlakem? Jeďte na více než Uložit vlak Nyní! Žádné skryté poplatky, žádné problémy!

 

 

Chcete, vložte si náš blog post “5 Easy Day Výlety z Milána vlakem” na vaše stránky? Můžete buď vzít naše fotografie a text a dej nám úvěr s odkazem na tento blog post. Nebo klikněte zde: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-milan-train/?lang=cs Cvičení- (Přejděte dolů trochu vidět kód pro vložení)