Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 28/08/2021)

Sunku pasirinkti tik 5 Lengvas diena Trips Iš Milano traukiniu pasidalinti su jumis. Italijos mados sostinėje gausu galimybių aplankyti turistus. Ne tik jis alsuoja mada, tačiau ji turi neįtikėtiną istoriją, architektūra, ir gražus peizažas rašyti namuose apie.

 

1. 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu: Komo ežeras

Mūsų pirmasis Lengvas diena Kelionė iš Milano yra trečias pagal dydį Italijos ežero už traukiniu dieną, ir patirti prabangus kruizas aplink savo vandenyse. Kas gali būti geriau patirti apsvaiginimo Alpine dekoracijos iš valties pirmagalio, taip pat gauti progą išsiveržti nukniaukti žvilgtelėti gražių Waterside savybių jos pakrantėse.

Centrinis plotas Komo ežeras yra labiausiai lankomas ežero dalis, ir nors šiaurės ir pietų srityse ežero taip pat turi savo lankytinas vietas jie paprastai yra mažiau įspūdingas: žinoma, turintys visas pagrindines atrakcionų gana arti vienas kito taip pat patogu lankytojams ribotą laiką.

Atkreipkite dėmesį, kad kartais miestai yra arti vienas kito, bet atskirti ežero! Jokiu problemu, yra reguliariai keltai į ežerą, todėl keliaujant aplink yra lengva (automobilių keltai yra retesni ir veikti iš mažiau keltų terminalų nei keleivinių keltų).

Florencija Como traukiniai

Milanas Como traukiniai

Turinas Como traukiniai

Genuja Kaip traukiniai

Lake Como is the best Day Trips From Milan By Train

 

2. st. Moritzas, Šveicarija

Galite būti nustebinti, sužinojus, kad Šveicarija yra tik dienų kelionė nuo Italijos sostinės. Hop BERNINA Express Tirano ir jums bus ten tik du su puse valandos.

Pati kelionė yra verta: tai kietas traukiniu pasaulyje, didėjančia tvarka nuo 429 metrų iki daugiau 1800 Šveicarijos kalnuose. Apsvaiginimo Alpių peizažas žiūrint iš traukinio langą reikš jūs nenorite palikti traukinį.

Jūs galų gale į Šveicarijos miestą St. Moritzas, vienas iš Šveicarijos garsiausių kalnų kurortuose. Tai kur turtingas ir garsus praleisti atostogas ar turite chata.

st. Moritz nėra tipiškas vaizdingas Alpių miestelis. Manome, kad prabangus yra labiau tinkama Aprašymas nei graži. Apylinkėse yra gražus, nors ir kartu su specialiu atmosferos miesto, nuostabus atostogos visiškai garantuota.

st. Moritz daro puikus bazę ištirti apie kantone pietus Graubiundenas. Tai nėra geras pagrindas ekskursijos į kitas Šveicarijoje, kaip būtų per daug Kelionės laikas. tai yra, tačiau, Vienas iš mūsų viršų 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu, nors! Be mieste naktinis, pagrindinė veikla čia yra lauke. Jei jums patinka žygiai, dviračių, arba Žiemos sportas, jūs galite mėgautis save savaites šiame apsvaiginimo regione.

Ciuricho į St Moritz traukiniai

Zermatt į St Moritz traukiniai

Bazelis į St Moritz traukiniai

Bergamas į Tirano traukiniai

 

 

3. 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu: Bergamas

Apsilankymas Bergamo yra dažnai derinamas su kelionę į Komo ežeras, bet ji yra verta savo vietą mūsų 5 Dienos išvykos ​​iš Milano Iki traukinių sąrašą!

Istorinių sienos tęsiasi penkių kilometrų apjuosti senamiestį, ir gausiai viduramžių architektūra pažvelgti, ji turi didelę intrigą turistams, norintiems gana vieta praleisti dieną.

Važiuoti funikulieriumi iš apačios į miestą viršuje, ir pažiūrėtų į Bergamo svarbiausių paminklų išvaizdą, pavyzdžiui, St. Maria Maggiore "katedra ir Colleoni koplyčia.

paskutinis, bet ne mažiau kaip, nepamirškite skirti akimirkos įvertinti neįtikėtiną Bergamo aplinką, su kalvų tęsiasi mylių, visą kelią žemyn į tolimą Komo ežeras.

Milanas Bergamo traukinių

Mantui Bergamo traukinių

Kaip Bergamo traukinių

Traukiniai Cremona į Bergamo

Bergamo is one of the Day Trips From Milan By Train

 

4. Franciacorta

Franciacorta regionas siūlo kai įspūdingas, apdovanojimų pelniusių vynų, kuriuos galėsite paragauti, į tarp nuostabaus Italijos kraštovaizdžiu.

Gaukite galimybę susitikti patys vyno gamintojai! Užduokite klausimus apie vyno gamybos proceso, ir ką daro jų ypač markės taip skanu.

Franciacorta DOCG plotas sudaro apie 3,000 hektarų vynmedžių, apimančių nuostabiai vaizdingą riedėjimo teritoriją į pietus nuo Iseo ežero, Italijos Lombardijos regione. Tai per spjaudytis atstumu daugelio kitų garsiausių Italijos vyno regionai, pavyzdžiui, Pjemontas į vakarus ir Conegliano Valdobbiadene (Pagrindinis super premium Prosecco) į rytus.

Tai puikioje vietoje daro Franciacorta yra ideali vieta romantiškai išvykai ar gerai nusipelnė vyno kelionės, vos valanda kelio nuo Milano, ji yra prieinama ir gražus vienodai.

The Boutique vyno rusy Franciacorta tikrai pasiūlymą kažką ypatingo, bet Pirkinių taip pat per didelis! Franciacorta dizainas lizdas turi daug pigesnių pasiūlyti išminties pirkėjas, todėl įsitikinkite, kad gauti savo rankas ant prekių čia.

Cremona į Breša traukiniai

Bergamas į Breša traukiniai

Milanas Brescia traukiniai

Treviglio į Breša traukiniai

Franciacorta is one of the Day Trips From Milan By Train

 

5. 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu: Venecija

Mūsų sąrašas 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu nebūtų visiškai neįtraukiant Venecija! Kas gali būti geriau, nei atsižvelgiant į vienos dienos kelionę iš Milano į vieną iš Italijos Brangiausios romantiškų miestų, Venecija? Nors sunku visus Venecijos malonumus sutalpinti tik į vieną dieną, jūs tikrai galite pabandyti.

Klajoti vėsaus, akmenimis gatvelės. Ar kava garsaus Piazza San Marco. Galbūt net ruožas jojimo gondola per kanalus už tikrai ypatingą patirtį.

Jūs, be abejo būti tinkamai sužavėjo putojančio marių. Mėgaukitės nuostabia Italijos architektūra Populiariausi miestai turistams.

Jei Jūs vis dar turite laiko, per galvą į vieną iš Venecijos gretimas salas. Murano garsėja stiklo pūtimo tradicijomis, ir galbūt įsigyti pakabukas imtis grįžti namo.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

Venice Italy

 

Pasiruošę patirties 5 Dienos išvykos ​​iš Milano traukiniu? Važiuokite į daugiau kaip Išsaugoti traukinį Dabar! Jokių paslėptų mokesčių, jokių problemų!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Lengvas diena Trips Iš Milano traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/day-trips-milan-train/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)