Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Italija yra viena iš populiariausių turistinių vietų pasaulyje. Žmonės plūsta į už fantastišką maisto šalyje, kultūra, ir turtinga istorija. Faktiškai, Jums net nereikia turėti aplankyti didesniuose miestuose patirti Italijos pakabukai. Geras pavyzdys yra tai viliojanti ruožas Italijos Rivjera žinomas kaip Penkios žemės. Tai yra populiarios žmonės, kurie nori mėgautis Viduržemio jūros pakrantę ir atsijungti nuo įtempto tempo šiuolaikinio gyvenimo. Nors yra izoliuotas miesteliuose ir kaimuose daug apie Italijos krantų, Iš Cinque Terre miestelių yra bene populiariausia. Dėl to, kad šis interesas fantastiška vieta, Išsaugoti traukinį sudarė trumpą vadovą, kaip pamatyti „Cinque Terre“ traukiniu.

 

Kodėl važiuoti traukiniu?

Daugelis turistų, kurie neapsilankė Cinque Terre gali būti įdomu, kodėl traukinys yra geriausias variantas. Išsinuomoti automobilį ir vairavimo tai taikus regionas skamba geriau, teisė? blogai. Norėdami suprasti, kodėl tai neįmanoma, svarbu žinoti, ką daro iki Cinque Terre. Cinque Terre yra daugiausia sudaryta iš penkių žvejų kaimelių, taigi pavadinimas (penkių žemių). Šie kaimai yra Vernazza, Korniglija, Manarola, Riomaggiore, ir Monterosso Al Mare. Jie iš pradžių buvo penki pilių su maža bendruomenių aplink juos. Išgyventi, Šie kaimai dalyvavo žvejybos ir žemdirbystės. Kaimai buvo, iki šiol, sujungti pėsčiųjų takai ir buvo prieinamas tik geležinkeliu ar jūra.

Šie kaimai nebėra atskirai, nes jie buvo prieš keletą metų. Tačiau, jie vis dar išlaikyti nuotolinio jausmas, kad daugelis mėgautis. Keliai veda į kai kuriuos kaimus dabar, tačiau jie yra labai siauras ir gali būti pavojinga kelionė tiems, kurie yra nauji keliai. Jei jūs pasieksite automobiliu kaimus, Jums nebus galima keliauti tarp jų automobiliu. Siekiant išvengti bet kokio pavojaus ir nepatogumų, tai geriausia aplankyti kaimus su patogiausias sistemos transporto traukinių.

 

Ką galite tikėtis iš Cinque Terre geležinkelio linija?

Cinque Terre traukinys linija turi šešis stotelių. Šių stotelių tvarka yra La Spezia (Centrinė transporto mazgas srityje), Riomaggiore, Manarola, Korniglija, Vernazza, Monterosso, ir galiausiai Levanto. Šios kelionės yra gana trumpas ir nevartokite, kad daug laiko. Kelionė nuo La Spezia iki Riomaggiore trunka apie 10 protokolas. Tarp Cinque Terre miestelių kelionės yra apie 5 rainutes. Šie traukiniai eiti per tamsiai tuneliuose, kad datuojamas 1870. Tai įdomi patirtis išgyvena tamsoje ir staiga matau ryškumą ir nuostabiu vaizdu Viduržemio jūros.

Šie traukiniai nėra tokie dažni kaip būtų galima tikėtis, atsižvelgiant į trumpą atstumą tarp miestai. Jie paprastai paleisti kai kas valandą, bet tai gali skirtis laikas nuo laiko. Tačiau, visada geriausia paprašyti papildomos kelionės informacijos perkant bilietą. Be to, žinant, tvarkaraštį ir kelionės laiką tai traukinio maršrutas, svarbu patikrinti savo bilietus. Yra tvirtinimo mašinos ant traukinio platformos, kad jūs galite naudoti. Viskas, ką turite padaryti, tai stumkite siaurą galą bilietą į mažą geltonos mašinos lizdą ir laukti išgirsti antspaudą.

Arriving Cinque Terre by Train

 

1. Trumpas vadovas į Cinque Terre Traukiniu: Riomaggiore

Riomaggiore bus arba pirmoji stotelė (jei esate vadovauja nuo La Spezia) arba penktasis stotelė (jei esate vadovauja iš Levanto). Tačiau, tai greičiausiai bus pirmoji stotelė daugelį Cinque Terre lankytojams, nes tai greičiausias būdas ten patekti. Riomaggiore yra didžiausias iš penkių kaimų, ir tai yra neoficiali kapitalas, nes pagrindinis parkas buveinė yra ten. Pastatai sėdi visi ant stačios daubų, visą kelią į mažą uosto. Iš šveitimas pastelinių namus scena yra vaizdingos ir liks jūsų atmintyje amžinai. Ji yra fantastiška akyse matyti saulėlydžio, ir tai būtina pamatyti poros, norinčios pasidalinti ypatingu momentu.

La Spezia į Riomaggiore traukiniai

Florencija Riomaggiore traukiniai

Modena į Riomaggiore traukiniai

Livornas į Riomaggiore traukiniai

Riomaggiore Italy

 

2. Manarola

Manarola yra Petit kaimas atrodo išsiliejo žemyn į Cinque Terre pakrantės iš pirmo žvilgsnio. Iliuzija apie kaskadiniai spalvingi pastatai yra gražus reginys. Tai puikus derinys Italijos kultūros ir patikima pobūdžio. Kai jūs imtis gražioje nuomone, Jūs galite ieškoti kaimą. Manarola turi mažą uostą, kad funkcijos valtis rampos ir maudymosi skylę. tai yra puiki vieta išsimaudyti ir praktikuoti tam tikrą Cliff Diving. Pridedamas prie uosto yra daug žvejybos laivus, kad priklauso Manarola gyventojų. Gaudyti ir valgyti žuvį tradicija vis dar gyva ir klesti kaime.

La Spezia į Manarola traukiniai

Riomaggiore Manarola, kad traukiniai

Sarzana į Manarola traukiniai

Levanto į Manarola traukiniai

Manarola to Cinque Terre by Train

 

3. Trumpas vadovas į Cinque Terre Traukiniu: Korniglija

Kiekvienas iš penkių kaimų turi tam tikrą žavesį. Corniglia yra ypatingas, nes jis yra ne ant kranto. Tačiau, kas jai trūksta paplūdimiai, tai daugiau nei sudarančioje savo unikalų grožį. Korniglija jaučiasi atokesnė nei kiti kaimai. Tačiau, ji siūlo labiau atsipalaidavęs ir vietos atmosferą. Kaimas yra dažnai pamiršta savo sunkias takai. Skirtingai nuo kitų kaimų, kad galima pasiekti laivu, Korniglija įjungta kalvų viršūnė ir neturi priėjimo prie jūros. Vienintelis būdas jį pasiekti yra žygis Cinque Terre kelią arba Važiuoti traukiniu. Tačiau, svarbu pažymėti, kad traukinys bus nepagailėjo jums jokių fizinių pastangų. Jums vis tiek reikės nueiti keletą laiptų, kad pasiektumėte kaimo centrą ir pamatytumėte viską, ką siūlo mažasis kaimas.

Korniglia turi a fantastiškas požiūris leidžiantis pamatyti daugumą aplinkinių kalvų ir didžiulius vandenynus. Gyvenvietėje Belvedere yra puiki vieta eiti ir imtis į Cinque Terre grožio. Kai tai padarysite, kad jūs galite mėgautis skonių kaimas pasiūlymų, iš nuostabios pesto skanus vynas. Corniglia turi turtingą istoriją vynui, ir, jei esate pasisekė susidraugauti su vietiniais, galima paragauti ir sužinoti apie savo vynus.

La Spezia į Corniglia traukiniai

Florencija Corniglia traukiniai

Manarola į Corniglia traukiniai

Levant į Corniglia traukiniai

 

 

4. Vernazza

Vernazza yra laikomas vienu iš gražiausių kaimų ne tik Cinque Terre, bet visa šalis Italijos. Tai tikrai karūnavimo perlas Cinque Terre, kad daro daug įsimylėti kelionės. Ji turi daugiau elegantišką ir tradicinių jausti, kad kiti kaimai trūksta. Derinkite tai su išskirtiniu maistu ir nuostabiais lankytinais objektais, ir gausite vietą, kuri garantuoja antrą vizito. Įsitikinkite, kad aplankyti Doria pilį, kai Vernazza. Jame yra vienas iš paskutinių originalių bokštai, kad apsaugoti gyvenvietės dešimtmečius žmones prieš.

Corniglia į Vernazza traukiniai

Florencija Vernazza traukiniai

Bolonija į Vernazza traukiniai

Riomaggiore į Vernazza traukiniai

Vernazza Coast

 

5. Trumpas vadovas į Cinque Terre Traukiniu: Monterosso al Mare

Monterosso Al Mare yra neabejotinai labiausiai turistų ir kurorto, kaip miestas Cinque Terre. Jis turi automobilius, viešbučiai, ir akmenukų paplūdimiai puikiai tinka turistams. Jei norite aplankyti šį nuostabų dalį Italijoje, bet nori daugiau modernių Vibe, tada Monterosso yra skirtas Jums. Monterosso turi promenada, kuri idealiai tinka vakaro pasivaikščiojimo, ir dar geriau, jie turi švelniavilnių pietūs, kuri leis kas nors patinka jūros gėrybės.

Roma Tivolio traukiniai

Tivoli į Romą traukiniai

Perudža į Tivoli traukiniai

Orvieto Tivolio traukiniai

Monterosso Al Mare Sea

 

Kaip matai, Cinque Terre turi daug ką pasiūlyti lankytojams, kurie nori patirti unikalų Italijos patirtis. Jis turi penkis unikalius kaimus, kurios žada nepamirštamą patirtį. Užsakyti bilietą savo traukinio ir leisk sau patirti nuotykį, nepanašų į jokį kitą.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Trumpas vadovas: Kaip keliauti Cinque Terre Traukiniu” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-cinque-terre-train/?lang=lt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)