Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 13/05/2022)

Europa turi tikrą žiemos žavesio šaltuoju mėnesius, kurie, skirtingai nei bet kurioje pasaulio vietoje. Yra daug veislių, ir ne dvi vietos turi tą patį jausmą ir atmosfera. Faktiškai, daugelis žmonių sako, kad miestai ir miesteliai šaltuoju mėnesius jaučiasi keliaujate į Naujas paskirties. Žiemos turi fantastišką galimybę visiškai pakeisti Europą, ir, savo ruožtu, sukurti lankytojams visiškai naują patirtį, kurios jie negalėtų patirti kitu metų laiku. Kritimo sniegas atneša su juo žiemos veiklą ir svarbių švenčių, kad kad viskas labai Šventiniai daug. Nepaisant pokyčių ir grožio gausa, neįmanoma aplankyti viską. Jeigu nori keliauti kai kurie iš populiariausių kelionių dėmės, apsilankyti jų 5 Žiemos vietos Europoje.

 

1. Žiemos vietų Europoje: Budapeštas, Vengrija

Jei jūs ieškote žiemos stebuklų, kad bus stebinti jus, tada ieškoti ne toliau nei Budapešte. Tai puikus miestas žiemos pabėgimas. Viena iš pagrindinių priežasčių, kad daugelis pasirinkti Budapeštas prieinamą kainą. Jūs gaunate patirti gražus miestas už prieinamą kainą. Budapeštas yra paprastai pilna turistų vasarą. Tačiau, žiemą, jums pamatyti miesto grožį su minimaliomis minios. Išskyrus, kad, jūs gaunate iš kaminų pyragai ir skanus vynas daug.

Papildomas bonusas yra stulbinantis Margaret Island. Tai yra puiki vieta aplankyti, jei norite turėti Epas sniego gniūžtės kova. Iš vietinių gyventojų ir turistų daug susirenka su savo draugais ir mėgautis sniego. Jei putinas kovos yra ne jums, tada patinka čiuožimas priešais pilį! Budapešto miestas Parkas tampa ledo čiuožykla žiemą. Kai baigsite žaisti su sniegu, galite pereiti prie vonios. Nuostabi Gellert SPA yra puiki vieta sušilti ir pasimėgauti terminių vandenų.

Budapest, Hungary ice skating

 

2. Venecija, Italija

Venecija gali būti pirmas dalykas, ateiti į galvą, kai jūs galite įsivaizduoti Europos žiemos. Tačiau, Jei keliauti į kanalų miestą žiemą, jums prisiminti amžinai. Perkrautas gatvės ir triukšmingos kavinės yra sušvelnintas, ir matote į miesto pusę, kad vasara negali parodyti. Visi stumdymasis ir šurmulio vasaros mėnesiais pakeičiamas ramus ir giedras atmosferą, kuri puikiai tinka žiemos pasivaikščioti. Tačiau, svarbu pažymėti, kad miestas atgyja labai greitai, kai Venecijos karnavalas ritininis aplink. kas vasaris, miestas gauna lankytojų antplūdžio, ir puošnūs kaukės potvynių miesto gatves. Kūrybiškas kostiumai ir šokėjai gatvėse atgaivina spalvingą miesto istoriją. Jei norite gyva žiemą, kad jūs niekada pasirinkimą, įdėti Venecija į savo sąrašą.

Genuja į Veneciją traukiniai

Turinas Venecija traukiniai

Parmos į Veneciją traukiniai

La Spezia į Veneciją traukiniai

 

 

3. Žiemos vietų Europoje: Paryžius, Prancūzija

Prancūzija susieja žmones su skanus virtuvės ir romantiškų pasivaikščiojimų dauguma. Tačiau, šalis tampa dar žavinga, kai žiemos ritininis aplink, ypač sostinėje. Paryžius yra stulbinantis nesvarbu, koks metų laikas jums keliauti ten. Deja, ne daug žmonių gauti jį patirti per šaltesnis sezonas. Paryžius, meilės ir romantikos miestą, yra tikrai malonumas ir nustebinti jums, jei jūs neprieštaraujate dėvėti šiltą striukę ir kitos žiemos apranga. Švenčių sezonas atneša Paryžių į gyvenimą. Lankytojai gali ne tik gauti pataikauti skanus maistas ir vyno festivaliai. Tačiau, tai taip pat puikus laikas pamatyti renginius kaip Festivalis Nuostabus ne Musee des Arts mugių ir Šviesos festivalis Jardin des Plantes.

Naršyti miesto rinkas ir dekoruoti gatvėse, o jūs imtis miesto grožiu. Žiema puikus metas pasivaikščioti palei velkamaisiais tinklais bankų ar pasiklysti Le Marais gatvėse. Kai matote, kad, galite užsukti į Paryžiaus kavinėje ir mėgautis gera gerti. Kai tai padaryta, jūs galite pamatyti visas pagrindines lankytinas vietas Paryžiuje su mažiau linijų.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Paris, France in the winter

 

4. Viena, Austrija

Nors tūkstančiai turistų plūsta į Austriją ištisus metus, yra ypač pasaka jaustis žiemą. Visi miestai šalyje turėti kerintį jausti, kad yra gana unikalus. Yra paprastai reikšminga sniegas nuo lapkričio iki kovo. Tai reiškia, kad sniego mylėtojai tikrai dievina Austrijos žiemos. Jei norite patirti Austrijos žiemos esmę, apsilankymas Viena. Tai didysis kapitalas yra garsėja savo švenčių dvasia ir būdingą drabužiui. Jei esate tam tikrą žiemos pirkinių nuotaikos, įsitikinkite, kad apsilankyti Kalėdinės mugės. Viena yra kai kurie iš populiariausių rinkose visa Europa. Lankytojai gauti mėgautis skanus Austrijos virtuvė ir atsigerti karštu vynu. Išskyrus, kad, yra įvairių rankų darbo gaminiai ir skanu Šokoladas gydo.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Vienna Winter Destinations in Europe

 

5. Žiemos vietų Europoje: Interlakenas, Šveicarija

Jei esate veiksmo žmogus, kad negaliu įsivaizduoti praleisti laiką mieste žiemos atostogas, tada Interlakenas Šveicarijoje yra žiema paskirties Jums. Skirtingai populiarus, Big City miestai, Interlakenas yra kurortinis miestelis netoli Alpių. Tūkstančiai slidininkų ir snieglentininkų padaryti savo kelią į Interlakenas kiekvieną žiemą ir pasinaudoti neįtikėtinai peizažas, kad plotas pasiūlymų. Interlakenas yra geriausias abiejų pasaulių. Pirmiausia, artumo ir patogi prieiga prie nuostabios kalnų veikla. antra, ji siūlo viską galima norėti, kai kalbama apie įrenginių. Nesvarbu, ar jums patinka šviesos įdomus, ar norite išbandyti savo ribas ekstremaliomis takais, Interlakenas yra skirtas Jums. Nepriklausomai nuo jūsų idėja įdomus yra, Jums bus malonu žinoti, kad jūs galite padaryti savo kelią atgal į miestą ir mėgautis šiek fondiu.

Bazelis į Interlaken traukiniai

Bernas į Interlaken traukiniai

Liucernos į Interlaken traukiniai

Ciuricho į Interlaken traukiniai

 

Interlaken Winter Destinations in Europe

 

Europa turi kažką kiekvienam. Tai iki jums nuspręsti, ką jūsų žiemos stebuklų išvaizda ir naudojimas Išsaugoti traukinį ten nuvykti. Žiemos mėnesiais galima daug patirti, kad gauti drąsus ir imtis drąsus žingsnis į priekį.

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “5 Žiemos vietų Europoje” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-destinations-europe%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)