Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 13/05/2022)

Európa má určité čaro zimnej počas chladných mesiacov, ktoré sú na rozdiel od akéhokoľvek miesta na svete. Tam je veľa odrody, a žiadne dve miesta majú rovnaký pocit a atmosféru. v skutočnosti, Mnoho ľudí hovorí, že mestá a obce pri chladných mesiacoch pocit, že cestujete do nový cieľ. Zima má jedinečnú schopnosť premeniť Európu úplne, a na oplátku, vytvoriť pre návštevníkov úplne nový zážitok, ktorý nemôžu zažiť v inom ročnom období. Padajúci sneh so sebou prináša veľa zimných aktivít a významných sviatkov, ktoré make všetko veľmi slávnostný. Napriek množstvo zmien a krásy, to je nemožné navštíviť všetko. Ak chceš cestovať na niektoré z najpopulárnejších cestovnej spoty, navštevovať tieto 5 zimné destinácie v Európe.

 

1. Zimných destinácií v Európe: Budapešť, maďarsko

Ak hľadáte pre zimnou krajinou, ktorá vás ohromí, potom nehľadajte nič iné ako Budapešť. Je to ideálne mesto pre zimnú dovolenku. Jedným z hlavných dôvodov, prečo mnohí rozhodnú Budapest je prijateľné ceny. Dostanete zažiť krásne mesto za prijateľnú mieru. Budapešť je obvykle plná turistov V lete. Avšak, počas zimy, dostanete sa na mestskú krásu s minimálnymi davov. Okrem toho, získate veľa komínových koláčov a chutné víno.

Ďalšie bonus je ohromujúci Margitin ostrov. Jedná sa o ideálne miesto na návšteve, ak chcete mať epickú guľovačku. Mnoho miestnych obyvateľov a turistov zhromaždia so svojimi priateľmi a užiť si snehu. Ak nie sú koulování pre vás, potom si korčuľovanie v prednej časti hradu! Mesto Budapešť Park sa stáva klzisko počas zimy. Po dokončení hranie v snehu, môžete prejsť do kúpeľov. Gellértových kúpeľov úžasné je to skvelé miesto, aby sa zahrial a užiť si niektoré termálnych vôd.

Budapest, Hungary ice skating

 

2. Benátky, Taliansko

Venice nemusí byť prvá vec, príde na myseľ, keď si predstaviť európske zimy. Avšak, ak budete cestovať do mesta kanálov počas zimy, že sa vám bude pamätať navždy. Preplnenými ulicami a hlučné kaviarne sa zmiernil, a uvidíte časť mesta, ktorá v lete nemožno zobraziť. Všetok zhon letných mesiacoch je nahradený pokojné a pokojnej atmosfére, ktorá je ideálna pre zimné prechádzky. Avšak, Je nevyhnutné si uvedomiť, že mesto ožíva veľmi rýchlo, keď sa Benátsky karneval valí okolo. každý február, Mesto dostane nával návštevníkov, a zdobené masky zaplavia ulice mesta. Kreatívne kostýmy a tanečníci na uliciach oživujú farebnú históriu mesta. Ak chcete, živý zimu, ktorú nikdy nezabudnete, dať Benátok na svoj zoznam.

Janov do Venice Vlaky

Turin do Venice Vlaky

Parma do Venice Vlaky

La Spezia v Benátkach Vlaky

 

 

3. Zimných destinácií v Európe: Paríž, Francúzsko

France združuje väčšinu ľudí s výbornou kuchyňou a romantickým prechádzkam. Avšak, krajina sa stáva ešte viac očarujúce, keď je zimný okolo valcov, a to najmä v hlavnom meste. Paris je ohromujúci bez ohľadu na to, čo počas roka ste tam cestovať. bohužiaľ, Nie je veľa ľudí si ju prežiť počas chladnejších ročných období. Paríž, mesto lásky a romantiky, Je iste poteší a zapôsobiť na vás, ak vám nevadí, že na sebe teplé bundy a ďalšie zimné oblečenie. Slávnostné sezóna prináša Paríž k životu. Návštevníci sa môžu dostať nielen dopriať chutné jedlo a vínne festivaly. Avšak, je to tiež ideálny čas vidieť akciách, ako je Festival Wonderful v Musée des Arts Fairground a Lights Festival v botanickej záhrady.

Preskúmať trhy miest a zdobené uliciach, keď budete mať v kráse mesta. Zima je ideálny čas na prechádzku pozdĺž brehov sieť alebo stratiť v uliciach Le Marais. Akonáhle vidíte, že, môžete zaskočiť do parížskej kaviarne a vychutnať si dobré pitie. Akonáhle to bude hotové, môžete vidieť všetky hlavné atrakcie v Paríži s menším počtom liniek.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Paris, France in the winter

 

4. Viedeň, Rakúsko

Hoci tisíce turistov hrnú do Rakúska po celý rok, existuje určitá rozprávkový pocit počas zimy. Všetky miest v krajine má čarovný pocit, že je úplne unikátny. Tam je zvyčajne významné sneženie od novembra do marca. To znamená, že milovníci snehových sú určite zbožňovať rakúskej zimy. Ak chcete zažiť podstatu rakúskeho zime, návšteva Vienna. Tento veľký kapitál je známy pre svoje slávnostné ducha a charakteristické oblečenie. Ak ste v nálade pre niektoré zimné nákupy, uistite sa, že k návšteve Vianočné trhy. Viedeň má jedny z najpopulárnejších trhov v celej Európe. Návštevníci si užívať vynikajúcu rakúsku kuchyňu a piť varené víno. Okrem toho, existujú rôzne ručné výrobky a chutné čokoládové maškrty.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Vienna Winter Destinations in Europe

 

5. Zimných destinácií v Európe: Interlaken, Švajčiarsko

Ak ste osoba, akcie, ktoré nemožno predstaviť tráviť čas v meste, na zimnú dovolenku, potom Interlaken vo Švajčiarsku je zimná destináciou pre vás. Na rozdiel od populárnej, veľkomesta destinácií, Interlaken je letovisko v blízkosti Álp. Tisíce lyžiarov a snowboardistov, aby ich cestu do Interlakenu každú zimu a využívať neuveriteľné krajiny Táto oblasť ponúka. Interlaken má to najlepšie z oboch svetov. Po prvé, blízkosť a jednoduchý prístup k úžasnej horskej aktivity. za druhé, Ponúka všetko, čo by mohol chcieť, pokiaľ ide o zariadenia. Či už si môžete vychutnať ľahké zábavy, alebo si chcete vyskúšať svoje limity na extrémnych ciest, Interlaken je pre vás. Nech je vaša predstava o zábavu je, budete radi, že si môžete vytvoriť svoj cestu späť do mesta a užiť si fondue.

Basel do Interlaken Vlaky

Bern Interlaken Vlaky

Lucerna na Interlaken Vlaky

Zurich Interlaken Vlaky

 

Interlaken Winter Destinations in Europe

 

Európa má pre každého niečo. Je len na vás, rozhodnúť, aké sú vaše Winter Wonderland vyzerá a využívanie Uložiť vlak sa tam dostať. V zimných mesiacoch sa dá veľa zažiť, tak sa odvážte a urobte odvážny krok vpred.

 

 

Chcete vložiť naše blogu “5 Zimných destinácií v Európe” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwinter-destinations-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)