Čas čítania: 5 minút
(Aktualizované: 25/10/2022)

Európa je plná niektoré z najkrajších ulíc. Od najelegantnejších a farebné až nezvyčajné. Niektoré z najkrajších ulíc v Európe sú už objavené a dobre zavedené na turistické trati, ale iní sú skutočné skryté drahokamy že len sa ti v vedieť moci prečesať. Sme dali dohromady naše top zoznam!

 

1. Najkrajšie ulice Europe: street Crémieux, Paríž, Francúzsko

Tam je niečo o viacfarebné domy a kuriózne, dláždených uliciach street Crémieux že make uvedenie fotoaparátu nadol nemožný! Tento nádherný parížsky ulica je lemovaná ružovou, zelenina, žlté, a blues, ľubovoľnú farbu, aby zodpovedali akékoľvek oblečenie pre túto povinnú fotenie. Urob to pre gram, chlapci!

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

Rue Cremieux, Paris, France on Most Beautiful Streets In Europe

 

2. via Toledo, neapol, Taliansko

Via Toledo je starobylá ulica a jedna z dôležitých nákupných tepien v meste Neapol, Taliansko. Toto 1.2 kilometre ulice je jednou z najkrajších ulíc v Európe. Začína na Piazza Dante a končí na námestí Piazza Trieste e Trento, v blízkosti námestia Piazza del Plebiscito.

Výstavba ulici bolo nariadené miestokráľa Neapola, Pedro Alvarez de Toledo, v 1536. Via Toledo preslávil ako dôsledok Grand Tour ciest v 18. a 19. storočia a vďaka neapolských piesní, v ktorom bolo uvedené, často.

Miláno Neapol Vlaky

Florence na Naples vlakov

Venice do Naples Vlaky

Pisa do Naples Vlaky

Via Toledo, Naples, Italy

 

3. Najkrajšie ulice Europe: Kynance Mews, Londýn, Anglicko

Ivy sa vzťahuje domy a tajné schodisko. Kynance Mews v Kensingtone je zďaleka najviac krásnych ulíc v Európe. Na jeseň, ulice svieti zelené a vínovej listy, Keď na jar príde, Domy premeniť fialové lese. Táto oblasť Londýna je idea akejkoľvek blogera neba!

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

Kynance Mews, London, England on Most Beautiful Streets In Europe

 

4. Alej kvetov, Cordoba, Španielsko

Calleja de las Flores je jedným z najobľúbenejších turistických uliciach mesta Cordoba v Andalúzii, Španielsko. Aj preto je na našom zozname najkrajších ulíc v Európe. Umiestnený ako križovatky ulice Velazquez Bosco, je úzka ulica, ktorá končí na námestí.

Biele steny sú obložené nespočet, štýlové kvetináče naplnené pelargónie a karafiáty, dávať slávnu pop farby na tento skutočne osobitnej časti mesta. Spolu s úzkymi, dláždené podlahy, kamenné oblúky, a samozrejme krásna výzdoba steny, katedrála Mezquita je v pohľade z priestoru medzi stenami robiť pre perfektné Okrem už dokonalé fotografie.

Calleja de Las Flores, Cordoba, Spain

 

5. Najkrajšie ulice Europe: Námestie Chalcot, Londýn, Anglicko

Zastrčený v a malý štvorec blízko vrchu Primrose, nájdete jednu z najkrajších ulíc v Európe aj ulicu najviac Instagrammable! Obrázok rad krásnych pastelových meštianskych domov, ktoré stoja vysoko, zakrivenie okolo malého, zelený park, ktorý je Chalcot Square. To je čo by kameňom dohodil od regentov Parku a slávnej Camden Market.

 

 

6. Rozenhoedkaai, Použité, Belgicko

Ak ste sledovali film, V Bruggách s Colinom Farrellom. Potom budete presne vedieť, čo hovoríme. To je pravdepodobne jedným z najviac idylických miest pre túto chvíľu pohľadnice! Rozenhoedkaai môže byť menšia ulica apod než na iných miestach na tomto zozname, však, sme si mysleli, že stále si zaslúži osobitnú zmienku. Bez ohľadu na ročnú dobu, Rozenhoedkaai svieti pre svojich návštevníkov. Tam je niečo tak očarujúce o rozprávková architektúra a vlajúce strom, ktorý takmer ponorí do vodný kanál.

Brusel Bruggy Vlaky

Antverpy Bruggy Vlaky

Halle dve Bruggy Vlaky

Gent Bruggy Vlaky

Rozenhoedkaai, Bruges, Belgium

 

7. Najkrajšie ulice Europe: Victoria Street, Edinburgh, Škótsko

Užite si prechádzku Edinburgh dláždené Victoria Street naplnená zábavy, unikátny obchody, a jedální. Victoria Street je pevný kus histórie mesta so svojimi kamennými múrmi a vek-staré kúzlo prilákať návštevníkov z celého. Uistite sa, že budete chodiť dole na Grassmarket, ktorá vznikla v 14. storočí a predáva najrôznejšie miestnej produkcie a bitov vyzdvihnúť.

Victoria Street, Edinburgh, Scotland

 

8. Nyhavn, Kodaň, Dánsko

Nyhavn začiarkne políčko, pretože je obrázkovou dokonalou bočnou uličkou v prístave, ktorá srší farbami, s idylickými loďou stožiare, sladké kaviarne, a elegantné reštaurácie lemujúce obe strany. Toto mesto sa môže pochváliť kodanský svojráznu atmosféru a bedrovej atmosféru, rovnako ako najmalebnejšie ulice v meste. Žiadny výlet do Kodane však nie je úplný bez prechádzky a fotografie.

Nyhavn, Copenhagen, Denmark

 

9. Najkrajšie ulice Europe: Burano, Benátky, Taliansko

Prechádzka (alebo prechádzka) po tejto krásnej ulice v Benátkach je ako vziať prehliadku dúhy. Burano je ostrov uprostred benátskej lagúne, ale ak ste niekedy to šťastie navštíviť budete zobral fotoaparát (mobilný telefón) bezodkladne. Domy s krásnou kanál beží rovno cez to, aby to tak očarujúce. Je to typ miesta, ktoré okamžite zdvihne náladu každého.

Milan do Benátok Vlaky

Padua v Benátkach Vlaky

Bologna v Benátkach Vlaky

Rím Benátky Vlaky

Burano, Venice, Italy

 

10. East Side Gallery, Berlín, Nemecko

Urobte si prechádzku dole svetovo preslávené East Side Gallery. Ulica sa skutočným galérie pod holým nebom omietnuté všetko spolu so zvyškami Berlínskeho múru. Existuje Insta príležitosti habadej touto ulicou ako umelecké dielo, je neuveriteľné, ale je to aj mrazivá spomienka na históriu Berlína a studenú vojnu.

Frankfurt do Berlin Vlaky

Leipzig do Berlína Vlaky

Hanover do Berlína Vlaky

Hamburg do Berlína Vlaky

East Side Gallery, Berlin, Germany

 

Ste pripravení ísť a navštíviť najkrajších ulíc v Európe? Uistite sa, že ste si s Uložiť vlak Žiadne ďalšie poplatky, žiadny povyku, len zabava!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “10 Najkrajších ulíc v Európe Preskúmať” na vaše stránky? Môžete mať buď naše fotografie a text a dať nám úver s odkaz na tento blog post. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-streets-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)