Čas čítania: 12 minút
(Aktualizované: 04/11/2022)

Nedávno sme písali blog na Jazda s deťmi vo vlaku a dal som vám niekoľko tipov pre udržanie svoje deti baví. Čítanie kníh, hrať Uno, a počúvanie audiokníh je určite nevyhnutnosťou pre každého, ale existuje veľa aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť ešte pred cestou, o ktorej sme presvedčení, že vás nielen pobavia, ale aj pomôžu pri vytváraní tvoj výlet organizovanejší a zábava! Z App Store na Google Play, sme sa zaokrúhľuje jedny z najlepších 23 Aplikácia je potrebné stiahnuť pred cestou. Všetko, čo potrebujete, je smartphone a niekedy pred ďalšiu cestu.

 

1. Miesto na pobyt: Airbnb

Či už je to legálne v meste ste na návšteve, alebo nie, Airbnb je meno domácnosti. To je určite jeden z Apps je potrebné stiahnuť pred cestou. Tieto aplikácie ponúka ďaleko lacnejšie ceny, a viac autentický zážitok tým, že umožňuje používateľom zostať u miestnej, alebo v ich domove. Aplikácia tiež ponúka rys volal Trips, ktorý ponúka Skúsenosti z čoho vyberať počas svojho pobytu. Sme si istí, že to nebude trvať dlho, kým sa ponúka všetko, čo potrebujete na jeden záťah, ale pre túto chvíľu, možnosti, ktoré ponúkajú, sa určite oplatí stiahnuť.

Dijon do Paríž vlakom

Reims do Paríža vlakom

Lille do Paríž vlakom

Londýn do Amsterdamu vlakom

Apps you need to download before traveling

 

2. Aplikácie, ktoré si musíte stiahnuť pred cestou na poslednú chvíľu v hotelovej izbe: Hotel Dnes večer

Skutočnosťou je, že niekedy vaša Airbnb bude prepadnúť. To je jediná nevýhoda aplikácia. Ale nie sa báť, stále môžete mať plán B. Hotel Dnes je spoľahlivý servis, ktorý sa vyžíva v last-minute. Spoločnosť spolupracuje s hotelov, ktoré ponúkajú zľavy na prázdnej miestnosti, a budete mať možnosť si jeden v rámci 10 sekundy. Môžete tiež získať 24/7 zákaznícky servis z tímu Hotel Tonight, v prípade, že sa niečo prekazí.

Londýn do Bruselu vlakom

London do Paríža vlakom

Linec do Salzburg vlakom

Zájazdy do Paríža

Apps you need to download before traveling

 

3. Aplikácie, ktoré si chcete stiahnuť pred cestovaním za vopred rezervované lacné hotely: hopper

Hopper je letu a hotel aplikácia, ktorá nájde tie najlepšie ceny pre rezerváciu. To analyzuje dáta pre monitorovanie cien a predpovedať najlacnejšie časy rezerv miestností a knižných rokmi. Podľa svojich internetových stránkach, to sa môže pochváliť 95% Úspešnosť v predpovediach na rezerváciu až jeden rok v predstihu. Nie zlé!

Salzburg do Viedeň vlakom

Mníchov do Viedeň vlakom

Graz do Viedne vlakom

Praha do Viedne vlakom

Hotel Billboard

 

4. Aplikácie, ktoré musíte stiahnuť pred porovnaním cien za cestovanie: kajak

Aj keď už máme niekoľko aplikácií tu ubytovanie a cestovné plány, Kajak je all-in-one aplikácie, ktorá pomáha porovnávať ceny medzi rôznymi vyhľadávačov pre všetky vaše cestovné potreby. To zahŕňa hotely, lety, autopožičovne, a dokonca aj cestovné balíčky. Využite jeho obrovské množstvo porovnaní a zarezervujte si na jednom mieste všetky potrebné cesty.

Mníchov do Salzburg vlakom

Viedeň do Salzburg vlakom

Graz do Salzburgu vlakom

Londýn do Lyonu vlakom

 

5. Aplikácie, ktoré musíte stiahnuť pred cestou na cestovné lístky: Uložiť vlak

Ak ste na cestách po celej Európe, je tu dobrá šanca, že budete robiť svoju cestu vlakom. Verejná doprava Voľby v Európe sú známe pre ich prepojenie bežeckých, a zatiaľ čo lety sú rýchle, Vlaky sú vhodnejšie, častejšie, a servisné mnoho ďalších trás. V prípade, že ste v núdzi lístky na vlak, stiahnuť Uložiť vlak app, aby nákup lacné a jednoduché.

Dusseldorf do Mníchov vlakom

Drážďany do Mníchova vlakom

Norimberg do Mníchov vlakom

Bonn do Mníchov vlakom

Apps you need to download before traveling

 

6. Aplikácie, ktoré sa majú stiahnuť pred cestovaním za zábavou na cestách: Netflix

Od tejto chvíle sa všetci vieme, čo je Netflix. Ak tak neurobíte, vitajte do nového sveta! Zaregistrujte sa pre bezplatné skúšobné verzie, stiahnuť všetky svoje obľúbené programy alebo filmy a pozerať sa na ne, keď ste vo vlaku, aby bolo nutné pre WiFi! Majte na pamäti, že rôzne relácie sú k dispozícii v závislosti na tom, aké krajiny ste na návšteve, takže ak ste úplne závislí na jednom, Uistite sa, že si stiahnuť toľko epizód ako je to možné skôr, než prekročiť hranicu!

Amsterdam do Londýn vlakom

Rotterdam do Londýn vlakom

Paríž do Londýna vlakom

Brusel do Londýna vlakom

netflix Entertainment

 

7. Ak chcete rozdeliť svoje výdavky s priateľmi: Splittr

Cestovanie s priateľmi? skvelý! Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako sa veci trápne je, ak nemáte správne rozdeliť Vaše finančné prostriedky. Vyvarujte sa konfliktom a použite svoj mobilný telefón na ľahké rozdelenie výdavkov medzi priateľov. Pokiaľ máte skupinu, To je jedna z aplikácií, ktoré je potrebné stiahnuť pred cestou. Splittr je špeciálne určený pre ľudí, ktorí cestujú. Vstúpiť do nákladov na cestách, vrátane toho, kto zaplatil, čo a aplikácia sa postará o zvyšok.

Návšteve rôznych krajín s rôznymi menami? Žiaden problém. Všetky meny sú podporované a môžete miešať peniaze, bez toho aby museli robiť konverzie meny sami.

Dážď z Amsterdamu do Berlína

Lipsko do Berlín vlakom

Hannover do Berlín vlakom

Hamburg do Berlín vlakom

Apps you need to download before traveling

 

8. Sa učiť ako moc Tip: Globe Tipy

Kým táto aplikácia je k dispozícii iba v systéme iOS, GlobeTips je skvelý nástroj, ktorý pomôže tým, zmätený o skládkach na medzinárodnej úrovni. To sa týka najmä cestujúcich, ktorí zvykli ekonomiky založené na vyklápaní ktorí bojujú v zahraničí. Či už ste vo Francúzsku alebo v Španielsku, využite výhody GlobeTips a dozviete sa, koľko peňazí má tipovať všetky profesie.

Norimberg do Stuttgart vlakom

Mníchov do Stuttgart vlakom

Frankfurt do Stuttgart vlakom

Heidelberg do Stuttgart vlakom

Apps you need to download before traveling

 

9. K Chill Out: pokojný

Ak ste nervózny cestovateľ, jedna z aplikácií, ktorú potrebujete stiahnuť, aby ste mohli cestovať, je pokojná, je to aplikácia, ktorá bude vaším najlepším priateľom. Tento šikovný nástroj cestovný má veľa rôznych meditáciou pre úzkosť, self-ukľudňujúce, dýchanie, a viac. To tiež ponúka upokojujúce zvuky, ktoré vám pomôžu relaxovať. Ako vystresovaný cestovateľ sám, Pokoja mi pomáha udržať my, dobre, pokoj na ceste.

Paríž do Štrasburgu vlakom

Luxemburg do Štrasburg vlakom

Nancy do Štrasburg vlakom

Dijon do Štrasburg vlakom

yoga pose

 

10. Udržiavať svoje spomienky: živé Trekker

Zápis do denníka je old-school awesome. Ale niečo na papieri, znamená, riskujete, že stratí ju, zvlášť keď ste na návšteve viacerých krajín. Ďalšou z aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť pred cestou, je livetrekker.com. Journal vaše cesty, takže sa môžete pozrieť späť na cestách na interaktívnej mape. App vás sleduje as you go, Označenie červenú čiaru pozdĺž s mapou na presné trase užívate; Aplikácia tiež sleduje rýchlosť a nadmorskú výšku, Vďaka tomu je ideálny pre dobrodružné cestovateľov. Pridajte obrázky, video, audio, a text popri tom, vytvorenie multimediálny cestovný denník môžete zdieľať! zadarmo, iOS a Android, livetrekker.com

Rimini do Miláno vlakom

Rím do Miláno vlakom

Bologna do Miláno vlakom

Verona do Miláno vlakom

 

 

11. Udržať si organizovaný: PackPoint

Je to pravdepodobne len vzrušenie z deje dobrodružstvo, ale tam je vždy niečo, čo by sme zabudnúť robiť alebo zbaliť pred výlet. Našťastie technológia je tu opäť zachrániť deň. Stiahnite si PackPoint! Zdá sa, že sa na predpoveď počasia pre dáta a miesta vášho výletu. To bude tiež spýta na činnosti, ktoré sa môžu zúčastniť pri svojich cestách, ako je stretnutie pre podnikanie, plávať v bazéne, alebo fantázie večeru. Potom ponúkne balenie zoznam položiek by ste mali priniesť na základe týchto aktivít. snazzy, správny? Môžete tiež zdieľať to, čo ste našli so svojimi priateľmi, Vďaka ich cesty jednoduchšie, tiež! tak si pamätajte tento dôležitý špičku Apps budete musieť stiahnuť ešte pred cestou.

Brusel do Amsterdam vlakom

Hamburg do Amsterdam vlakom

Berlín do Amsterdam vlakom

Paríž do Amsterdam vlakom

Apps you need to download before traveling

 

12. Pre rady o aktivitách: TripAdvisor

TripAdvisor je super aplikácia, ktorá vám môže dať milióny recenzie čokoľvek, v rýchly a jednoduchý spôsob,! Najlepšie na tom je, že tieto názory, názory, videá, a fotky sú od skutočných ľudí, takže viete, že je to legitímne! Vyskúšajte funkciu TripAdvisor Near Me nájsť dobre hodnotených miest v blízkosti, ale najlepšie funkcie aplikácia ponúka, je počet krajín, ktoré podporuje - je to len asi všade, čo je nevyhnutný sprievodca pre každého cestovateľa. Môžete tiež požiadať konkrétne cestovné otázky vo fórach danej aplikácie alebo pridať vlastné hodnotenie podobným spôsobom pomôcť.

Kolín nad Rýnom do Frankfurt vlakom

Mníchov do Frankfurt vlakom

Hannover do Frankfurt vlakom

Hamburg do Frankfurt vlakom

 

13. Naučiť sa hovoriť ako miestny: duolingo

Aj keď hovorí pomaly s viac ako-prehnaným ruky gestá zdá fun, Niekedy to môže byť trochu únavné. vstúpiť duolingo. Ak ste vážne dostať sa s miestnymi, stiahnite si túto aplikáciu!

Ponúka kurzy pre začiatočníkov na úrovni, ale je to tiež skvelý nástroj pre tých, ktorí chcú oprášiť rôznych jazykoch. Môžete tiež chatovať s robotmi vo vybraných jazykoch. To môže byť obzvlášť užitočné, keď sa snažíte naučiť frázy, ktoré vás pravdepodobne používať najviac v zahraničí.

Luxemburg do Brusel vlakom

Antverpy do Brusel vlakom

Amsterdam do Brusel vlakom

Paríž do Bruselu vlakom

 

14. Ak chcete zistiť, čo hovoria: Prekladač Google App

Aj keď sme už odporúčal duolingo, ak ste v časovej tiesni a chcú komunikovať v reálnom čase, Prekladač Google je aplikácia pre použitie. Má rozpoznávanie hlasu a v podstate každý cudzí jazyk, budete niekedy stretnúť, aby bol tento jeden z najlepších prekladu aplikácií okolo. Je to milý, či máte so systémom Android alebo iPhone, a je ešte použiteľný v režime offline.

Berlín do Drážďany vlakom

Hannover do Drážďany vlakom

Postupim do Drážďan vlakom

Norimberg do Drážďany vlakom

 

 

15. Ak chcete si nových priateľov: Stretnúť sa

Ak ste ten typ cestovateľ, ktorý má rád, aby sa s novými priateľmi na cestách, pozerať ďalej. MeetUp je aplikácia, ktorej zmyslom je pomáhať vám splniť rovnako zmýšľajúcich ľudí na celom svete. Môžete tvoriť záujmoch skupiny, a vytvárať udalosti, ako sú čiarové prechádzanie a jedla s miestnymi. Aplikácia má aj nastavenie pre rodiny podieľať sa na aktivitách dieťa-priateľský. Pekný!

Norimberg do Praha vlakom

Mníchov do Praha vlakom

Berlín do Prahy vlakom

Viedeň do Prahy vlakom

 

16. Obísť, keď prídete: uber

Aj keď sa budeme vždy odporúčame použitie vlaku miesto autá na cestách, ak sa ocitnete pricestuje neskoro v noci alebo niekam smeruje, bez toho, aby služby budete musieť použiť Uber. Aj keď nie každá krajina má Uber alebo jeho americký konkurent Lyft, takmer každá krajina má taxi aplikáciu nejakého druhu. Či už ste v Kazachstane alebo vo Francúzsku, vyhľadajte miestnu aplikáciu pre taxík a nezabudnite si ju stiahnuť skôr, ako naskočíte do vlaku.

Mníchov do Zürich vlakom

Berlín do Zürich vlakom

Bazilej do Zürich vlakom

Viedeň do Zürich vlakom

Apps you need to download before traveling

 

17. Navigovať Tí kľukatých uličiek: Aplikácia Mapy Google

Potom, čo ste vystúpili a našiel sám seba putovanie po uliciach hľadá najlepšiu bagetou, budete potrebovať Google Maps obísť. prečo? Vzhľadom k tomu, Google Maps, je jedným z najlepších svetových navigačných aplikácií. Od smeroch cestovného poriadku pešej, Google má vás vzťahuje. Ešte lepšie, Tu si môžete stiahnuť mapy pre použitie v režime offline, čo znamená, že v oblastiach s fľakatým WiFi stále nájdete to skryté bistro v uličke.

Ak chcete stiahnuť mapy, jednoducho zamieri do služby Mapy Google na vašom smartphone a prejdite na mapu, ktorú chcete použitie. Akonáhle je zameraná na vašich požadovaných miestach, zadajte “OK mapy” do vyhľadávacieho poľa. Google začne sťahovať offline mapy do telefónu, ktoré môžete použiť kedykoľvek. To je všetko!

La Rochelle do Nantes vlakom

Toulouse do La Rochelle vlakom

Bordeaux do La Rochelle vlakom

Paríž do La Rochelle vlakom

navigation apps

 

18. Aplikácie na stiahnutie na sledovanie vašej cesty: Tripiti

TripIt je aplikácia na sledovanie cestovania, ktorá pomáha pri organizácii všetky vaše cestovné informácie na jednom mieste. Od leteniek do hotelové rezervácie, Tripiti organizuje všetko do ľahko čitateľný trasu, ktorá vás udrží na správnej ceste. Buď prepojiť svoje účty priamo do aplikácie, alebo prepošlite všetky svoje potvrdzovacie e-maily, a Tripiti sa postará o zvyšok. K dispozícii na ploche, Android, alebo Apple iPhone, budete ho môcť používať kdekoľvek na svete.

Janov do Benátok vlakom

Turín do Benátok vlakom

Parma do Benátok vlakom

La Spezia do Benátky vlakom

 

19. Poznať svoj výmenný kurz: Mena App tým ušetriť Train

Aj keď to jeden môže byť trochu viac výklenok, existuje veľa prípadov, kedy som bol na cestách bez dát alebo WiFi a boli zúfalí vedieť kurz. Či už je to temný taxikár alebo prehliadka, ktorá vyžaduje budete platiť v hotovosti, má aplikácia na strane k aktu ako prevodník mien môže byť darom z nebies. Uložiť vlak app mena Práce na alebo off-line, takže je k dispozícii vždy, keď ho potrebujete.

Basel do Interlaken vlakom

Bern do Interlaken vlakom

Lucerne do Interlaken vlakom

Zürich do Interlaken vlakom

american 100 bill dollar

 

20. Za všetko: WhatsApp

Ak ste ešte nemáte túto aplikáciu do telefónu, dostať. Kým Severná Amerika do značnej miery postrádal dát založené na mobilné aplikácie, WhatsApp sa používa na celom svete pre zasielanie správ, videohovory, a hlasové hovory. Jeho popularita je taká, že väčšina podnikov v zahraničí pracovať s celou radou WhatsApp vedľa alebo dokonca namiesto štandardného telefónneho čísla. Verte nám, keď hovoríme, že si budete musieť stiahnuť WhatsApp.

Florencia do Arezzo vlakom

Perugia do Arezzo vlakom

Bologna do Arezzo vlakom

Siena do Arezzo Vlak

Apps you need to download before traveling

 

21. Aplikácie, ktoré si musíte stiahnuť pred cestovaním: LoungeBuddy

Aj keď to nie je vždy najlepší nápad letieť, najmä v rámci Európy, Niekedy budete musieť stihnúť lietadlo do čela, kde vlaky nemôžu ísť. Ak skončíte na letisku, urob si láskavosť a stiahnuť LoungeBuddy, šikovný app cestovné ktorá vám umožní nákup zľavnený vstup do letiskových salónikov. To je užitočné najmä v tých dlhých layovers, ako letiskové salóniky ponúkajú bezplatné jedlo a pitie. Dolezitejsie, pôsobí ako útočisko od zhonu často nájdené v letiskových termináloch, takže vaše ďalšie medzipristátie bude oveľa príjemnejšie.

Berlín do Aachen vlakom

Frankfurt do Kolín nad Rýnom vlakom

Drážďany do Kolín vlakom

Aachen do Kolín vlakom

 

22. Pre North Američania v Európe: Metrika Konverzia App

Zatiaľ čo iní sa radi smejú v Severnej Ameriky a ich vlastné lipnutie na imperiálne systém meranie, to môže vytvoriť vážny dôvod na obavy, keď oni idú zámoria. Ako rýchlo sa deväťdesiat kilometrov za hodinu? Koľko kíl cestovín vážiť? Boli všetky tieto otázky zodpovedané, bez toho aby sa hlúpo, že si stiahnete aplikáciu Metric konverzie do telefónu, ako začnete svoju cestu, alebo pomocou Save vlaku zodpovedajúce aplikácie bude dostupná na apps sekcii nášho Blog Save A Train.

Berlín do Rothenburg Ob Der Tauber vlakom

Stuttgart do Rothenburg Ob Der Tauber vlakom

Mníchov do Rothenburg Ob Der Tauber vlakom

Frankfurt do Rothenburg Ob Der Tauber vlakom

 

23. Pre vstup do USA: Aplikácia Mobile Passport

Jediný oficiálny vládny aplikácie v tomto zozname, Mobile Passport je ponúkaná USA pre clá a ochranu hraníc k pomoci cestujúcim vstup do USA s ľahkosťou. Stiahnite si ju skôr, než dorazí v Spojených štátoch amerických a používať ho vyplňte informácie o vašom mobilnom telefóne. Potom, odošlite formulár, akonáhle sa dotknete dole a preskočiť masívne linku na imigračnom kioskov v USA. Je to zadarmo a ľahko použiteľný!

Brémy do Norimberg vlakom

Lipsko do Norimberg vlakom

Hannover do Norimberg vlakom

Hamburg do Norimberg vlakom

Toto je náš zoznam najlepších aplikácií na stiahnutie pred cestou, či už ide o dlhú cestu vlakom, alebo iba o miestnu jazdu. Ak budete potrebovať ďalšiu pomoc s vašou cestovné plány, Uložiť vlak ponúk trénovať vstupenky na lacnými ceny, uvoľní svoj rozpočet na ďalšie zábavné aktivity pri príchode do cieľa!

 

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)