Czas czytania: 12 minuty
(Poprawiony: 04/11/2022)

Niedawno napisałem na blogu Jazda z dziećmi w pociągu i dał kilka wskazówek dla utrzymania najmłodszych rozrywkę. Czytając książki, grając w Uno, a słuchanie audiobooków jest zdecydowanie obowiązkowe dla każdego, ale istnieje mnóstwo aplikacji do pobrania przed podróżą, które naszym zdaniem nie tylko zapewnią ci rozrywkę, ale pomogą ci zrobić Twoja wycieczka bardziej zorganizowane i zabawy! Z App Store Google Play, mamy zaokrągla się jedne z najlepszych 23 Aplikacje należy pobrać przed wyjazdem. Wszystko czego potrzebujesz to smartphone i kiedyś przed kolejną podróż.

 

1. Na miejsce noclegowe: Airbnb

Czy jest to legalne w mieście jesteś wizyty lub nie, Airbnb jest nazwa gospodarstwa domowego. Jest to z pewnością jedną z aplikacji należy pobrać przed wyjazdem. Oferty app daleko taniej, i bardziej autentyczne doświadczenie, pozwalając użytkownikom na pobyt z lokalną, lub w ich domu. Aplikacja oferuje również funkcja o nazwie Trips, Doświadczenia, które oferuje do wyboru w trakcie pobytu. Jesteśmy pewni, że nie będzie długo dopóki nie oferuje wszystko, czego potrzeba w jednym zamachem, ale teraz, opcje, które oferują, są zdecydowanie warte pobrania.

Dijon do Paryża pociągiem

Reims do Paryża pociągiem

Lille do Paryża pociągiem

Londyn do Amsterdamu pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

2. Aplikacje, które musisz pobrać przed podróżą w ostatniej chwili w pokoju hotelowym: Hotel Tej nocy

Rzeczywistość jest taka, że ​​czasami Twój Airbnb spadną przez. Że jest jedynym minusem aplikacji. Ale nie martw się, nadal można mieć plan B. Hotel Dziś jest niezawodny serwis, który zasadza się na oferty last-minute. Partnerzy spółka z hoteli oferują zniżki na pustych pokojach, i będzie można zamówić w ramach jednego 10 sekundy. Można również uzyskać 24/7 obsługa klienta z zespołem Hotel dzisiejszego wieczór, w przypadku coś pójdzie krzywo.

Londyn do Brukseli pociągiem

Londyn do Paryża pociągiem

Linz do Salzburga pociągiem

Wycieczki do Paryża pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

3. Aplikacje do pobrania przed podróżą dla wstępnie zarezerwowanych tanich hoteli: Zbiornik

Hopper jest lot i hotel aplikacja, która cię znajdzie najlepsze ceny rezerwacji. Analizuje dane do śledzenia cen i przewidywania najtańsze razy pokoi rezerwowych i rezerwacji lotów. Według swojej stronie internetowej, Oferuje on 95% wskaźnik sukcesu w przewidywaniach dotyczących zastrzeżeń do roku z góry. Nie jest zły!

Pociągiem z Salzburga do Wiednia

Monachium do Wiednia pociągiem

Graz do Wiednia pociągiem

Praga do Wiednia pociągiem

Hotel Billboard

 

4. Aplikacje, które musisz pobrać przed podróżą Porównanie cen: Kajak

Choć mamy już kilka aplikacji tutaj zakwaterowania i podróży planów, Kajak jest all-in-one aplikacja, która umożliwia porównanie cen pomiędzy różnymi wyszukiwarkami dla wszystkich Twoich potrzeb turystycznych. Obejmuje hotele, loty, wynajem samochodów, a nawet pakiety podróży. Skorzystaj z ogromnej liczby porównań, aby zarezerwować wszystkie potrzebne podróże w jednym miejscu.

Monachium do Salzburga pociągiem

Wiedeń do Salzburga pociągiem

Graz do Salzburga pociągiem

Londyn do Lyonu pociągiem

 

5. Aplikacje, które musisz pobrać przed podróżą po bilety kolejowe: Zapisz pociąg

Jeśli podróżujesz w całej Europie, istnieje duża szansa, będziesz na swój sposób pociągiem. Transport publiczny Opcje w Europie znane są ze swoich powiązań biegowych, i podczas trasy są szybkie, Pociągi są wygodniejsze, częściej, i obsługiwać wiele więcej tras. W przypadku, gdy jesteś w potrzebie biletów kolejowych, pobrać Zapisz pociąg Aplikacja wykonywać tanie i łatwe zakupowy.

Dusseldorf do Monachium pociągiem

Drezno do Monachium pociągiem

Norymberga do Monachium pociągiem

Bonn do Monachium pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

6. Aplikacje do pobrania przed podróżą w celu rozrywki w podróży: Netflix

Do tej pory wszyscy wiemy, co jest Netflix. Jeśli tego nie zrobisz, Zapraszamy do zupełnie nowego świata! Zapisz się na bezpłatny okres próbny, pobrać wszystkie ulubione programy lub filmy i oglądać je, gdy jesteś w pociągu, bez konieczności WiFi! Należy pamiętać, że różne pokazy są dostępne w zależności z jakiego kraju jesteś wizyty, więc jeśli jesteś absolutnie uzależniony od jednego, upewnij się, aby ściągnąć jak najwięcej odcinków, jak to możliwe, zanim przekroczymy granicę!

Amsterdam do Londyn pociągiem

Rotterdam do Londyn pociągiem

Paryż do Londynu pociągiem

Pociągiem z Brukseli do Londynu

netflix Entertainment

 

7. Aby podzielić wydatkami ze znajomymi: Splittr

Podróż z przyjaciółmi? Wspaniały! Jednym z najprostszych sposobów, aby dostać rzeczy niewygodne jest, jeśli nie podzielić swoje fundusze podróży poprawnie. Unikaj konfliktów i korzystaj z telefonu komórkowego, aby łatwo dzielić wydatki między znajomych. Jeśli masz grupę, jest to jedna z aplikacji należy pobrać przed wyjazdem. Splittr jest specjalnie dla osób, które podróżują. Wpisz wydatki w podróży, tym, którzy zapłacili co a aplikacja zrobi resztę.

Odwiedzając różne kraje z różnych walutach? Nie ma problemu. Wszystkie waluty są obsługiwane i można mieszać pieniądze bez konieczności zrobić sobie konwersji waluty.

Deszcz z Amsterdamu do Berlina

Lipsk do Berlina pociągiem

Hanower do Berlina pociągiem

Hamburg do Berlin pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

8. Aby dowiedzieć się, ile Tip: Wskazówki Globe

Podczas gdy ta aplikacja jest dostępna tylko na iOS, GlobeTips jest wspaniałym narzędziem, aby pomóc tym mylić o napiwki międzynarodowo. Jest to szczególnie istotne w przypadku zwykłych podróżników gospodarki oparte na przechylaniu którzy walczą za granicą. Czy jesteś we Francji lub Hiszpanii, skorzystaj z GlobeTips, aby dowiedzieć się, ile pieniędzy na napiwki dla wszystkich zawodów.

Norymberga do Stuttgartu pociągiem

Monachium do Stuttgart pociągiem

Frankfurt do Stuttgart pociągiem

Heidelberg do Stuttgart pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

9. Wyluzować się: Spokojna

Jeśli jesteś podróżnikiem nerwowy, jedna z aplikacji, które musisz pobrać przed podróżą, jest spokojna, jest to aplikacja, która będzie twoim najlepszym przyjacielem. To poręczne narzędzie podróży ma mnóstwo różnych medytacjach do niepokoju, self-kojący, oddechowy, i więcej. To także oferuje kojące dźwięki, które pomogą Ci się zrelaksować. Sam jako zestresowany podróżnik, Spokój pomaga mi utrzymać, dobrze, spokój na drodze.

Paryż do Strasburga pociągiem

Luksemburg do Strasburga pociągiem

Nancy do Strasburga pociągiem

Dijon do Strasburg pociągiem

yoga pose

 

10. Aby zachować swoje wspomnienia: Trekker żywo

Pisząc w dzienniku jest old-school niesamowite. Ale nic na papierze oznacza, że ​​ryzykujemy utratą, zwłaszcza gdy jesteś w wielu krajach. Kolejną aplikacją do pobrania przed podróżą jest livetrekker.com. Czasopismo Now więc może spojrzeć wstecz na swoje wycieczki na interaktywnej mapie. Aplikacja śledzi cię jak idziesz, Oznakowanie czerwoną linię wraz z mapą na dokładnej trasy można podjąć; Aplikacja monitoruje również prędkość i wysokość, co czyni go doskonałym dla osób podróżujących przygodowych. Dodaj obrazy, wideo, audio, i tekst po drodze, dziennik podróży do tworzenia multimedialnych można udostępnić! Darmowy, iOS i Android, livetrekker.com

Rimini do Mediolanu pociągiem

Rzym do Mediolan pociągiem

Bolonia do Mediolanu pociągiem

Werona do Mediolanu pociągiem

 

 

11. Keep Yourself zorganizowany: PackPoint

To chyba właśnie emocje iść na przygodę, ale zawsze coś zapominamy zrobić lub zapakować przed podróżą. Na szczęście technologia jest tutaj, aby ponownie zapisać dzień. Pobierz PackPoint! Wygląda na prognozę pogody w terminach i miejscach podróży. Będzie on także poprosi o wybranie działania można uczestniczyć w trakcie swoich podróży, takich jak spotkania dla biznesu, pływać w basenie, lub fantazyjny obiad. Wtedy zaoferuje opakowanie Lista rzeczy powinieneś przynieść w oparciu o te działania. Odlotowy, dobrze? Można także udostępniać, co masz ze swoimi przyjaciółmi znaleziono, co ułatwia ich podróże, także! tak pamiętam to ważna wskazówka Apps należy pobrać przed wyjazdem.

Bruksela do Amsterdamu pociągiem

Hamburg do Amsterdam pociągiem

Berlin do Amsterdamu pociągiem

Paryż do Amsterdamu pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

12. Na doradztwo w sprawie działań: Serwis

Serwis jest super aplikacja, która może dać miliony recenzji czegokolwiek, w szybki i łatwy sposób! Najlepsze jest to, że opinie, opinie, filmy, a zdjęcia są z prawdziwych ludzi, więc wiesz, że to zgodne z prawem! Wypróbuj funkcję blisko mnie informacji, aby znaleźć dobrze Zrecenzowane miejsca w pobliżu, ale najlepsza cecha aplikacja ma do zaoferowania jest liczba krajów, które wspiera - to niemal wszędzie, dzięki czemu jest niezbędny przewodnik dla każdego podróżnika. Można również zadać konkretne pytania podróży forach aplikację lub dodawać własne recenzje w podobny sposób, aby pomóc.

Kolonia do Frankfurtu pociągiem

Monachium do Frankfurtu pociągiem

Hanower do Frankfurtu pociągiem

Hamburg do Frankfurt pociągiem

 

13. Nauczyć się mówić jak lokalny: Duolingo

Chociaż mówiąc powoli z ponad-przesadzone gesty ręką wydaje zabawa, Czasami może to trochę męczące. Wprowadź Duolingo. Jeśli jesteś poważnie zaczyna się z mieszkańcami, pobrać tę aplikację!

Oferuje kursy poziom Początkujący, ale jest również doskonałym narzędziem dla tych, którzy chcą odświeżyć różnych językach. Można także porozmawiać z botami w wybranych językach. Może to być szczególnie pomocne, gdy próbujesz nauczyć się zwrotów, jesteśmy skłonni do korzystania z najbardziej za granicą.

Luksemburg do Brukseli pociągiem

Antwerpia do Brukseli pociągiem

Amsterdam do Bruksela pociągiem

Paryż do Brukseli pociągiem

 

14. Aby dowiedzieć się, co mówią: Aplikacja Tłumacz Google

Choć mamy już zalecana Duolingo, jeśli jesteś w czasu kryzysu i chcą komunikować się w czasie rzeczywistym, Google Translate to aplikacja do użytku. Posiada funkcję rozpoznawania głosu i zasadniczo każdy język obcy kiedykolwiek będziesz spotkanie, czyniąc ją jedną z najlepszych aplikacji tłumaczeniowych wokół. Jest sympatyczny, czy masz Android lub iPhone, i jest użyteczny nawet w trybie offline.

Berlin do Drezna pociągiem

Hanower do Drezna pociągiem

Poczdam do Drezna pociągiem

Norymberga do Drezna pociągiem

 

 

15. Poznać nowych przyjaciół: Spotkanie

Jeśli jesteś typem podróżnika, który lubi poznawać nowych przyjaciół podczas podróży, nie dalej wyglądać. Meetup to aplikacja przeznaczona na pomoc można spotkać podobnie myślących ludzi na całym świecie. Można tworzyć grupy oparte na zainteresowaniach, i tworzyć wydarzenia, takie jak indeksowań bar i posiłki z mieszkańcami. Aplikacja ma nawet ustawienie dla rodziny do udziału w działaniach przyjaznych dzieciom. Miły!

Norymberga do Pragi pociągiem

Monachium do Pragi pociągiem

Berlin do Pragi pociągiem

Wiedeń do Pragi pociągiem

 

16. Aby obejść po przyjeździe: Uber

Chociaż my zawsze zalecamy użycie pociągiem zamiast samochodem podczas podróży, jeśli znajdziesz się po przybyciu późno w nocy lub nagłówek gdzieś bez usługi musisz użyć Uber. Choć nie każdy kraj ma Uber lub jej amerykańskiego konkurenta lyft, niemal każdy kraj ma aplikację taxi pewnego rodzaju. Czy jesteś w Kazachstanie czy Francji, znajdź swoją lokalną aplikację taksówkarską i pobierz ją przed wejściem do pociągu.

Monachium do Zurychu pociągiem

Berlin do Zurychu pociągiem

Bazylea do Zurych pociągiem

Wiedeń do Zurychu pociągiem

Apps you need to download before traveling

 

17. Aby nawigować Ci krętych uliczek: Mapy Google App

Po wysiadł i znalazł się wędrówki po ulicach w poszukiwaniu najlepszych bagietki, musisz Mapy Google, aby ominąć. Czemu? Ponieważ Google Maps jest jednym z najlepszych na świecie aplikacji nawigacyjnych. Od kierunkach chodzenia do rozkładów jazdy pociągów, Google pozwoli Ci. Nawet lepiej, można pobrać mapy do użytku w trybie offline, co oznacza, że ​​w obszarach z nierównym WiFi nadal można znaleźć to ukryte bistro w alejce?.

Do pobierania map, po prostu udać się do Google Maps na swoim telefonie i przejdź do mapy, którą chcesz użytku. Raz to koncentruje się na swoich miejscach pożądanych, Wpisz “OK mapy” w pasku wyszukiwania. Google zacznie pobierać mapy offline na telefonie do użycia w każdej chwili. Otóż ​​to!

La Rochelle do Nantes pociągiem

Tuluza do La Rochelle pociągiem

Bordeaux do La Rochelle pociągiem

Paryż do La Rochelle pociągiem

navigation apps

 

18. Aplikacje do pobrania w celu śledzenia podróży: TripIt

TripIt to aplikacja do śledzenia podróży, która pomaga w organizacji wszystkie informacje dotyczące podróży w jednym miejscu. Od rezerwacji lotu do rezerwacjach hotelowych, TripIt organizuje wszystko w łatwym do odczytania plan, który utrzymuje się na torze. Albo połączyć konta bezpośrednio do aplikacji, lub prześlij wszystkie swoje e-maile potwierdzające, i TripIt zrobi resztę. Dostępne na pulpicie, Android, lub Apple iPhone, będziesz mógł z niego korzystać w dowolnym miejscu na świecie.

Genua do Wenecji pociągiem

Turyn do Wenecji pociągiem

Parma do Wenecji pociągiem

La Spezia do Wenecji pociągiem

 

19. Poznajemy Kurs wymiany walut: Waluta App przez zapisać Train

Chociaż ten może być nieco bardziej niszowych, istnieje wiele razy byłem na drodze bez danych lub WiFi i zostały zdesperowany znać kurs. Czy to jest zacieniony taksówkarz lub wycieczkę, która domaga płacisz gotówką, posiadające aplikację pod ręką, aby zachowywać się jak konwerter walut może być wybawieniem. Zapisz pociąg Aplikacja waluty Prace nad lub offline dlatego zawsze dostępna, gdy jest to potrzebne.

Bazylea do Interlaken pociągiem

Berno do Interlaken pociągiem

Lucerna do Interlaken pociągiem

Zurych do Interlaken pociągiem

american 100 bill dollar

 

20. Za wszystko: WhatsApp

Jeżeli nie masz jeszcze tej aplikacji w telefonie, zdobyć. Podczas gdy Ameryka Północna w dużej mierze brakowało aplikację mobilną na bazie danych, WhatsApp jest używany na całym świecie wiadomości, rozmowy wideo, i połączenia głosowe. Jego popularność jest taka, że ​​większość firm za granicą pracować z wieloma WhatsApp dodatkowo lub nawet zamiast standardowego numeru telefonu. Zaufaj nam, gdy mówimy, że musisz pobrać WhatsApp.

Florencja do Arezzo pociągiem

Perugia do Arezzo pociągiem

Bolonia do Arezzo pociągiem

Siena do Arezzo Train

Apps you need to download before traveling

 

21. Aplikacje, które musisz pobrać przed podróżą na loty: LoungeBuddy

Chociaż nie zawsze jest to najlepszy pomysł, aby latać, zwłaszcza w Europie, czasami trzeba złapać lot do głowy, gdzie pociągi nie mogą iść. Jeśli nie kończy się na lotnisku, zrobić sobie przysługę i pobierz LoungeBuddy, poręczna aplikacja podróży, które umożliwia zakup zdyskontowanych dostęp do saloników lotniskowych. Jest to szczególnie przydatne na długich layovers, jak saloniki lotniskowe oferują darmowe posiłki i napoje. ważniejsze, działają one jako schronienie od zgiełku często znajdują się w terminalach lotniskowych więc następny postój będzie bardziej przyjemna.

Berlin do Aachen pociągiem

Frankfurt do Kolonii pociągiem

Drezno do Kolonii pociągiem

Akwizgran do Kolonii pociągiem

 

22. Dla Amerykanów W Europie: Metric App Conversion

Podczas gdy inni lubią się śmiać z Ameryki Północnej i ich osobliwe przestrzeganie cesarskiego systemu pomiary, może stworzyć poważne powody do niepokoju, kiedy udać się za granicę. Jak szybko są dziewięćdziesiąt kilometrów na godzinę? Ile waży kilogram makaronu? Czy wszystkie te pytania odpowiedział nie patrząc głupie pobierając aplikację Metric konwersji do telefonu przed rozpoczęciem podróży lub za pomocą równoważnych aplikację Zapisz pociągu dostępne w naszej sekcji Aplikacje Zapisz Pociąg Blog.

Berlin do Rothenburg Ob Der Tauber pociągiem

Stuttgart do Rothenburg Ob Der Tauber pociągiem

Monachium do Rothenburg Ob Der Tauber pociągiem

Frankfurt do Rothenburg Ob Der Tauber pociągiem

 

23. Aby wjechać do USA: Paszport App mobile

Jedyna oficjalna aplikacja rząd na tej liście, Komórka Paszport jest oferowana przez US Customs and Border Protection, aby pomóc podróżnych wprowadzić USA z łatwością. Pobierz go przed przyjazdem w Stanach Zjednoczonych i użyć go, aby wypełnić swoje dane w telefonie komórkowym. Następnie, przesłać formularz po dotknięciu w dół i przejdź masywną linię do kiosków imigracji w USA. Jest to darmowy i łatwy w użyciu!

Brema do Norymbergi pociągiem

Lipsk do Norymbergi pociągiem

Hanower do Norymberga pociągiem

Hamburg do Norymberga pociągiem

To nasza lista najlepszych aplikacji do pobrania przed podróżą, czy jest to długa podróż pociągiem, czy tylko lokalna przejażdżka. Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy ze swoich planów podróży, Zapisz pociąg Oferty trenować bilety na tanie ceny, uwalniając swój budżet wiecej rozrywek po przyjeździe na miejsce!

 

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fapps-download-traveling%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)